דחוף! בעיה ב premiere cs4! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף! בעיה ב premiere cs4!

meniadin

Recommended Posts

שלום,

יש לי premiere cs4, הבעיה שהוא לא פותח טוב קבצי avi. אחרי שאני מכניס את את הסרטון ל timeline האודיו עובד כמו שצריך אבל הפריימים של הסרטון מתחלפים ממש לאט, ככה שבסרטון של 15 שניות רואים בקושי 3-4 פריימים, כשכל פריים מתחלף אחרי 5 שניות. בדקתי כמה סרטונים ממקורות שונים ובכולם אותה בעיה, ככה שהסרטון לא פגום. הורדתי K lite codec pack אבל זה לא עזר. יש לציין שנגני מדיה אחרים (mv2player) פותחים את הקובץ בלי בעיה.

זה ממש דחוף, אז אם מישהו יודע איך לפתור את הבעיה בבקשה שיענה מהר.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד: intel 2 quad q9550 2.83 Ghz

זיכרון: 4.00 GB

מערכת: Windows Vista Business 64 bit SP2

כרטיס מסך: nVIDIA GeForce 9500 GT

לוח אם: (Intel Eva Cove DG35EC (1 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394

עכשיו אני כבר אחרי הפרוייקט שהייתי צריך לערוך, ובסוף התגברתי על הבעיה ע"י המרת הסרטונים לפורמט WMV, ואז זה הפעיל אותם מצויין - אם זה אומר משהו על הבעיה.

בעיה נוספת שהתעוררה בתהליך העריכה היא שהתוכנה לא הצליחה להפעיל קטעי קול חיצוניים במלואם - רוב הקטע היה פועל, ואז בנקודה מסויימת פשוט הפסיקו לשמוע - למרות שהתוכנה לא הראתה שום סימנים, והסמן המשיך לרוץ כרגיל. אחרי שהפעלתי את המחשב מחדש זה היה משמיע הכל, ואחרי כמה זמן שוב היתה מתחילה הבעיה. גם לזה עוד לא מצאתי פתרון.

בשני המקרים הבעיה לא הייתה על ה Timeline, אלא כבר בשלב שהחומרים היו רשומים בתוך התוכנה. גם כשהפעלתי את הקבצים ישר מאיפה שהם נמצאים שם בתוך התוכנה בצד שמאל - הם עשו את אותן בעיות.

תודה על העזרה,

מנחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמחשב עובד רגיל ללא בעיות "תצוגה" וקירטועים?

נשמע מוזר, לא עורכים WMV אלא קבצי DV-AVI, שהם חומרי גלם.

ה AVI שיש לך זה חומרים דאתה דגמת או חומרים שהורדת מאיפה שהוא?

כנראה שה AVI שיש לך זה הם קבצים דחוסים ולא חומרי גלם.

נסה לדגום חומר גלם לבד ,או לעבוד עם קבצי AVI "אמיתיים" (60 דקות ייקח 12.5 גיגה).

נסה את תוכנת PROCODER של קנופוס, היא מקצועית לעורכי ושם תוכל להמיר את הקבצים שלך, ל DV AVI לא דחוסים ולעבוד איתם כמו חמאה...

אגב, אם אתה מעוניין, בקרוב אני מוכר את 3 כרטיסי העריכה שיש לי, של קנופוס- DVSTORM2 PRO שיחד עם פרמייר- יתנו לך עולם ומלואו ויכולות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...