Kindle של Amazon נפתח לישראל!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Kindle של Amazon נפתח לישראל!!!

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שימו לב שהמתחרה הישראלי שלו (Ivrit) מגיע במחיר של 1400 ש"ח, כמעט פי 2 יותר מהקינדל ועם מאגר ספרים להורדה מצומצם בהרבה.

אותי דווקא מעניינת הגרסא עם החיבור הסלולרי, מישהו יודע האם הגרסא הזו תעבוד בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לדעת מהי הסיבה שאין משלוח של גרסת ה-3G לארצנו הקטנה, לא מצאתי את המידע הזה באמזון (כשחיפשתי את המידע הופניתי שוב ושוב לקישור שפורסם בהודעה הראשונה בדיון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מוכרים את הקינדל עם unlimited 3G למכשיר ואני מניח שבארץ לא היה להם אינטרס לעשות עסק אם אחת מחברות הסלולר.

לא שווה את ההשקעה כנראה לכמות הקטנה של ישראלים שיקנו את זה. בכל מקרה לא רואה את זה כבעיה זה לא שאתה לא יכול להגיע הביתה ולהעביר את הספר או למצוא אלחוטית בקלות יחסית.

וכן גם אני הזמנתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו...

אנשים המתינו שנים לקורא ספרים אלקטרוני במחיר שפוי. שנה שעברה הדור ה-2 של קינדל נמכר ב-280$. בנוסף חנות הספרים הוירטואלית של מציעה מעל 600,000 כותרים במחיר ממוצע 6$ לכותר ואפשרות לעשות מנוי לעשרות מגזינים. אז כן, יש אנשים שזה וואו בשבילם. [br]פורסם בתאריך: 1.08.2010 בשעה 20:44:35

זה כל הקטע, שה unlimited 3g שלהם עובד בארץ הם פשוט לא שולחים

הם גם לא שולחים את ה-DX החדש, אבל אני לא מתלונן. שנים רציתי לקבל גישה לחנות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קינדל לא תומך ב-ePub ואמאזון לא מציעים ספרים בעברית לרכישה לכן אין להם סיבה לתמוך בעברית. יכול להיות שתהיה תמיכה לפחות ברמת התפריטים אבל אין אפשר לדעת. אל תבנה על זה. בכל מקרה יש כל כך מעט ספרים אלקטרונים בעברית שזה לא שווה את הטרחה. ברשותי קורא ספרים אלקטרוני תוצרת Pocketbook בעל תמיכה מלאה בעברית ובמשך השנה וחצי שיש לי אותה רכשתי רק ספר אחד בעברית.

הקינדל החדש יעשה שימוש בדור ה-3 של . הם טוענים שיש שיפור של 50% בניגודיות. אני אעשה השוואה עם קורא ספרים שיש לי ברגע שאקבל את המכשיר.

קורא ספרים אלקטרוני במחיר שפוי. שברו את השוק. ייתכן מאד שאנחנו עדים לתחילת הסוף של הספרות המודפסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קינדל לא תומך ב-ePub ואמאזון לא מציעים ספרים בעברית לרכישה לכן אין להם סיבה לתמוך בעברית. יכול להיות שתהיה תמיכה לפחות ברמת התפריטים אבל אין אפשר לדעת. אל תבנה על זה. בכל מקרה יש כל כך מעט ספרים אלקטרונים בעברית שזה לא שווה את הטרחה. ברשותי קורא ספרים אלקטרוני תוצרת Pocketbook בעל תמיכה מלאה בעברית ובמשך השנה וחצי שיש לי אותה רכשתי רק ספר אחד בעברית.

הקינדל החדש יעשה שימוש בדור ה-3 של . הם טוענים שיש שיפור של 50% בניגודיות. אני אעשה השוואה עם קורא ספרים שיש לי ברגע שאקבל את המכשיר.

קורא ספרים אלקטרוני במחיר שפוי. שברו את השוק. ייתכן מאד שאנחנו עדים לתחילת הסוף של הספרות המודפסת.

אני אשמח אם תעלה ביקורת של הקינדל החדש ברגע שתקבל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל הקטע, שה unlimited 3g שלהם עובד בארץ הם פשוט לא שולחים

יש לך מקור מוסמך לזה? נראה לי לא סביר שזה יעבוד בארץ בהנחה שאף אחת מחברות הסלולר בישראל לא תרצה לספק לך אינרטנט בלתי מוגבל ללא תשלום נוסף, ושלאמזון אין דרך לספק לך את זה בארץ.

חוץ מזה, לא הצלחתי למצוא את הידיעה באמזון שמאשרת שהחנות באמת פתוחה לארץ - אני רוצה להכנס להזמנה המוקדמת, אבל אני מעדיף להיות בטוח ב100% שזה פועל קודם.

ודבר אחרון, אם אני קונה את גרסאת הWiFi, אני מניח שאחרי שקניתי והורדתי ספר אין בעיה לקרוא אותו גם בלי גישת אינרטנט, נכון?

עריכה:

אוקי, מהמפה שיש באמזון זה נראה כאילו באמת יש כיסוי 3G בארץ. מרשים. אני עדיין מעדיף טקסט כתוב שמוודא את זה בבירור מוחלט, אבל בינתיים זה נראה מבטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...