מערכת קירור מים - שאלות - מתאים? מה צריך? - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור מים - שאלות - מתאים? מה צריך?

2danimm

Recommended Posts

זה לא מסוכן ולא יגרום לו להתקלקל, כדי לכבות יש לך את המפסק ליד התקע על הספק עצמו פשוט תכבה אותו שם במקום להוציא את השקע.

אוקיי תודה אז אתה אומר שזהוא סגור? זה הלופ:

NewBitmapImage7-1.jpg

זה הדברים:

NewBitmapImage-6.jpg

עריכה:

אני מתלבט בין:

http://www.sidewindercomputers.com/akapbl1216db.html

ל-

http://www.sidewindercomputers.com/yalo12d1cafa1.html

מה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הApache יותר טובים לשקט אבל על חשבון דחיפת אוויר, שוב לאור העובדה שאתה עם רדיאטור אחד תישאר עם הYate Loon.

עריכה:

רק עכשיו ראיתי שהחלטת להישאר עם סוג של צבע, רק שתידע שDye's נחשבים אפילו ליותר נוראיים מCoolant שמגיע כבר מוכן עם הצבע ומה גם שיש לך שם צנרת שחורה שאתה לא תראה בכלל צבע דרכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הApache יותר טובים לשקט אבל על חשבון דחיפת אוויר, שוב לאור העובדה שאתה עם רדיאטור אחד תישאר עם הYate Loon.

עריכה:

רק עכשיו ראיתי שהחלטת להישאר עם סוג של צבע, רק שתידע שDye's נחשבים אפילו ליותר נוראיים מCoolant שמגיע כבר מוכן עם הצבע ומה גם שיש לך שם צנרת שחורה שאתה לא תראה בכלל צבע דרכה.

אה פשוט מישהוא אמר לי לקחת את זה במקום - טוב אז מה אני יכול לעשות כדאי לצבוע אותם באדום? ואל תשכח שאני משתמש ב- PT NUKE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תזמין צנרת אדומה.

אין צנרת בSidewindercomputers.com אז יש לך את האופציה של:

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_413_416&products_id=23609

שים לב שזה מחיר לFoot ככה שאתה צריך להזמין בין 10 ל12.[br]פורסם בתאריך: 5.08.2010 בשעה 19:28:12

בדיוק עכשיו סיימתי בעצמי את ההזמנה שלי דרכם והזמנתי הכל, מתרגש כמו ילד כל פעם שאני עושה את זה רק שההתלהבות נגמרת ברגע שמחכים בקוצר רוח למשלוח :P
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט יילך על צנרת שחורה אהבתי את זה האמת - כל המארז והחלקים הם שחור\כסף\אדום

את המיכל אני יחביא בצד איפה שהצורבים. זה החלקים הסופיים:

מים מזוקקים, NewBitmapImage9-1.jpg

הלופ כמו בתמונה האחרונה, תודה רבה לכווווווולכם על העזרה בנוגע לחלקים וההסברה על הכל [לא למחוק את ה-THREAD הזה]

תודה שוב עזרתם לי מלא זה ייקח לי חודש +- ככה עד שאני ירכיב בכלל את המחשב ואני יעלה :)[br]פורסם בתאריך: 5.08.2010 בשעה 23:19:00

אה יש לי עוד שאלה - אני מפרק את החלק פלסטיק של המארז מלמעלה (HAF 932) אבל איך אני אוכל להדליק את המחשב?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לשאול אנשים שספיציפית עשו בנייה עם רדיאטור בHAF 932 באותו מקום, יש בoverclock.net טונות של אנשים שעשו זאת בפורום של מים שלהם, אם תרצה עזרה מהרבה אנשים שעשו זאת בעבר אז זה המקום הכי טוב לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לשאול אנשים שספיציפית עשו בנייה עם רדיאטור בHAF 932 באותו מקום, יש בoverclock.net טונות של אנשים שעשו זאת בפורום של מים שלהם, אם תרצה עזרה מהרבה אנשים שעשו זאת בעבר אז זה המקום הכי טוב לשאול.

צודק תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...