אתר שמשלם כסף - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתר שמשלם כסף

shaithebest

Recommended Posts

שבת שלום לכולם

רציתי לשאול אם למישהו יש נסיון עם אתר מסוים שמבקש להיות ברקע במחשב שלנו ובתמורה ישלם לנו דרך פיי פאל 45 סנט של דולר לשעה....

מישהו עבד עם האתר הזה?קיבל כסף?

http://www.surfjunky.com/

האם שווה לנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעיה בלינק, נרשמתי מהלינק http://www.surfjunky.com - אני חושב אין בעיה נכון? או שרצית שאני ארשם תחתיך? :(

אם כך כנראה המטרה של הדיון זה שירשמו תחתיך ולא באמת אכפת לך מדיעות של אנשים.

אה וכן, האתר חוסם אותך לפני שאתה מגיע ל-PAYOUT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משלם וחבל לנסות.

ולא רק זה, אתה עוד נותן קצת כסף לרמאי הזה שהאתר שלו.

אם אתה רוצה באמת להרוויח כסף אז תגגל על תוכניות שותפים, CPA, PPC וכו'...

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תחשבו בהיגיון

עם באמת הייתה עבודה קלילה מהבית שבה גם מרוויחים סכום הוגן למה אתם חושבים שהיו נותנים לכל אחד ליתקבל אליה ?

הרבה היה ביקוש ענק ליתקבל במקרה כזה

ופה זה גן עדן לתחמנים

אומרים לכם "עבודה מהבית " או כל דבר דומה ונופל לאנשים השכל

זה כמו "אתה הגולש המיליארד" וכל שטות אחרת

ויש הרבה שיטות לתחמן בזה

לדוגמה פעם היה תחמון של תעשו מנוי לכל מיני דברים לכאורה בחינם לשבועים ותקבלו איזה ציקמוק

אבל מי ששכח לבטל את ההרשמה אחרי שבועים (ומדובר על כל מיני אתרים שונים ) שילם הרבה כסף על כל מיני שטויות שהוא לא צריך

רק בגלל הבלבול

או "תעבדו מהבית" ושולחים אותכם לשטיפת מוח של "שיווק רישתי "

או שזה בכלל הרשמה של קורס סוג ז שרוצה אלפי שקלים לתת לכם ידע שאתם יכולים לנגב איתו את התחת אבל לא למצוא עבודה בתחום

והרבה נוכלויות אחרות

תחשבו בהגיון -כי לא הם לא חברים שלכם ולא רוצים שתיהיו מיליונרים

אכפת להם מהרווח שלהם

ובמקרה שבבולשיט כזה באמת היה אפשר להרוויח מהבית סכום סביר אנשים היו מקימים חברות רק לזה ומעסיקים אנשים בעצמם

למעשה יש את זה אבל רק לאנשים שעובדים בסכומים ושעות הזויות כמו בסין לדוגמה שיש כל מיני עבודות שקשורות ברשת

כמו לימכור דמויות מפותחות לMMORPG וכל מיני שטויות אחרות

בסכומים נורמלים זה לא קים אז שכחו מזה ותמצאו עבודה נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום - אתם טועים ! אני עשיתי הרבה מאוד כסף מהשיטה הזו , עברתי את המיליון $ , רוצים לדעת איך ? רוצים שאני אספר לכם ? אז תשלחו לי חמישה דולר לכתובת המצורפת , מה זה בשבילך 5 $ כדי לדעת איך עושים מיליונים שילחו לי עכשיו ואני אשלח לך אימייל מפורט כיצד הרווחתי כל כך הרבה כסף בלי לעבוד בכלל , רק אל תשכח לשלוח לי את 5 $ והאימייל כבר בדרך אלייך , היה עוד היום מיליונר , ככל שתשלח מהר יותר את הכסף , כך תוכל להתחיל להרוויח מוקדם יותר , יש לי הצעה מדהימה לכל מי שישלח לי 5 $ כי הוא יוכל לנצל את ההיזדמנות שמוצעת רק ללקוחותי הטובים ותמורת 5 $ נוספים אני אגלה לו כיצד להכפיל , כן כן להכפיל את כל הכסף שהוא ירוויח בשיטה שלי , מהרו ושילחו ותגלו כיצד להיות מיליונר בלי לעבוד , אל תשכח ההצעה של ההכפלה של הכסף שעולה לכל אחד אחר 10$ תעלה לך רק 5 $ נצל את ההיזדמנות הניפלאה ותהיה מיליונר בלי לעבוד ואם תהיה חכם ותשקיע 5 $ נוספים תוכל להכפיל את כספי כספך בצעד פשוט אחד , מהר ושלח , אני ממתין לך עם השיטה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום - אתם טועים ! אני עשיתי הרבה מאוד כסף מהשיטה הזו , עברתי את המיליון $ , רוצים לדעת איך ? רוצים שאני אספר לכם ? אז תשלחו לי חמישה דולר לכתובת המצורפת , מה זה בשבילך 5 $ כדי לדעת איך עושים מיליונים שילחו לי עכשיו ואני אשלח לך אימייל מפורט כיצד הרווחתי כל כך הרבה כסף בלי לעבוד בכלל , רק אל תשכח לשלוח לי את 5 $ והאימייל כבר בדרך אלייך , היה עוד היום מיליונר , ככל שתשלח מהר יותר את הכסף , כך תוכל להתחיל להרוויח מוקדם יותר , יש לי הצעה מדהימה לכל מי שישלח לי 5 $ כי הוא יוכל לנצל את ההיזדמנות שמוצעת רק ללקוחותי הטובים ותמורת 5 $ נוספים אני אגלה לו כיצד להכפיל , כן כן להכפיל את כל הכסף שהוא ירוויח בשיטה שלי , מהרו ושילחו ותגלו כיצד להיות מיליונר בלי לעבוד , אל תשכח ההצעה של ההכפלה של הכסף שעולה לכל אחד אחר 10$ תעלה לך רק 5 $ נצל את ההיזדמנות הניפלאה ותהיה מיליונר בלי לעבוד ואם תהיה חכם ותשקיע 5 $ נוספים תוכל להכפיל את כספי כספך בצעד פשוט אחד , מהר ושלח , אני ממתין לך עם השיטה .

:funnypost:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת כתובת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...