Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 95 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

לדעתי אם היה סיכוי ש-HotS יצא ב-Q1 2012 הם היו אומרים את זה.

דיאבלו 3 תוכנן לסוף 2011 אבל כצפוי הם לא עמדו בזה והודיעו שהוא יצא ב-Q1 2012. על HotS לא שמעתי שום פרסום רשמי בסגנון. שלא נדבר על זה שאפילו לא התחילו לדבר על הבטא שלו, שעבור משחק כזה מן הראוי שהיא תהיה ארוכה למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה ארוכה כבר צריכה להיות הבטא שלו? המנוע עצמו בדוק לעייפה, כנ"ל לגבי הבלאנס של המולטי (וגם אם יהיו יחידות חדשות במולטי זה לא אמור להיות משהו דראסטי מדי).

אם למשחק עצמו הספיקו חמישה חודשים של בטא אני מניח שלהרחבה יידרש פחות זמן. במלים אחרות, בטא יכולה להתחיל גם עוד שלושה חודשים ועדיין לעמוד ביעד על פי הספקולציות (מרץ-אפריל).

אישית, גם אם היעדר בטא לא מהווה ראיה, אני לא חושב שנראה משהו לפני אפריל, וכנראה אחרי... אבל עד שאין הוכחות חותכות אפשר לקוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה ארוכה כבר צריכה להיות הבטא שלו? המנוע עצמו בדוק לעייפה, כנ"ל לגבי הבלאנס של המולטי (וגם אם יהיו יחידות חדשות במולטי זה לא אמור להיות משהו דראסטי מדי).

אם למשחק עצמו הספיקו חמישה חודשים של בטא אני מניח שלהרחבה יידרש פחות זמן. במלים אחרות, בטא יכולה להתחיל גם עוד שלושה חודשים ועדיין לעמוד ביעד על פי הספקולציות (מרץ-אפריל).

אישית, גם אם היעדר בטא לא מהווה ראיה, אני לא חושב שנראה משהו לפני אפריל, וכנראה אחרי... אבל עד שאין הוכחות חותכות אפשר לקוות.

אם זה היה כזה קרוב הם היו מכריזים על משהו. ואם היחידות החדשות שהראו בבליזקון זה לא שינוי בלאנס דראסטי אז אני לא יודע מה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-automaton מנצל את זה שה- יודע על איזה זרגלינג בדיוק כל טנק הולך לירות. הסרטון עם הפיצול של ה-marines נגד banelings יותר יפה, מכיוון ששם הוא עושה משהו ששחקן עם אינסוף APM באמת היה מסוגל לעשות (שם הוא לא מנצל מידע שיש ל- ולשחקנים אמיתיים אין, בניגוד לסרטון עם הטנקים).

ויש עוד כמה סרטונים בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...