Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 52 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב יחידה חדשה שמעצבנת אותי.. high templars.. הם הורסים לי את המארניס בשניות עם הברק הזה.. ניסיתי גם להציב טנקים אבל עד אז המארניס הולכים..

מה הקאונטר שלהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יחידה חדשה שמעצבנת אותי.. dark templers.. הם הורסים לי את המארניס בשניות עם הברק הזה.. ניסיתי גם להציב טנקים אבל עד אז המארניס הולכים..

מה הקאונטר שלהם ?

זה לא DT, זה High Templar's, וב-TvP יש רק דבר אחד שצריך לעשות, Ghosts, Ghosts, and more Ghosts...

emp+snipe...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן טעיתי בשם..

תזכיר לי מה זה emp ? אז ליצור סנייפרים ?

emp זה התכונה של הגוסט, זה שואב את כל האנרגיה של היחידות בטווח ומוריד להם 100 מהמגן

sniper shot זה עוד תכונה שלהם שעושה נזק גבוה למטרה ביולוגית (מתעלם מהמגן)

ככה שאתה יורה כמה EMP על הטמפרים שלו והוא לא יכול לעשות סופות, בנוסף אתה מוריד לכל היחידות את המגן ככה ואז הקרב הרבה יותר קל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

emp זה התכונה של הגוסט, זה שואב את כל האנרגיה של היחידות בטווח ומוריד להם 100 מהמגן

sniper shot זה עוד תכונה שלהם שעושה נזק גבוה למטרה ביולוגית (מתעלם מהמגן)

ככה שאתה יורה כמה EMP על הטמפרים שלו והוא לא יכול לעשות סופות, בנוסף אתה מוריד לכל היחידות את המגן ככה ואז הקרב הרבה יותר קל

לא צריך יותר מ1-2 כאלה בשביל להוריד להם את היכולת לעשות PSים, בנוסף לזה הגוסט פשוט מזיין Archons שאחרת עושים לא מעט נזק(אחת הטקטיקות הטובות היא כאשר HTים יורדים ל30-50% היא פשוט להפוך אותם לArchons שחוץ מImmortals הם הטנק הטוב ביותר שיש לפרוטוס במיוחד אם יש Shield upgrades(בדרגה 3 יש להם משהו כמו 500 shields), וכמובן בגלל שיש להם 10HP בלבד גוסט 1 יכול להוריד לא מעט כאלה כל עוד יש לו אנרגיה(50 אללט לsnipe shot).

בPvT אין צורך בלפתח cloak לprottos במילא יש טריליון detectors תמיד וגם אין ממש צורך בNukes(אם אתה מצליח להוריד אחד על הפרוטוס, סימן שהוא כבר במילא הפסיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברים ! נפתח ערוץ וונטרילו חדש לקהילה הישרלאלית המשחקת SC2.

מי ממכם שאוהב לקשקש ולשחק סטרקראפט לתוך הלילה מוזמן להצטרף!

אילו פרטי השרת...

ip: vent61.light-speed.com Port: 6060

הוונט משולם על ידי מתנדבים מהקהילה, והוא לשימוש של כולנו, כל מי שמשחק סטרקראפט לתוך הלילה, זה הרבה יותר כיף לעשות את זה ביחד :) אז נשמח לראות אותכם.

דבר שני, אני יודע שכבר כמעט כולם יודעים, אבל ביום שני מתקיים גמר הסטרקראפט של הטורניר הגדול של . יהיו שם מהשחקנים הטובים ביותר, מהקריינים הטובים ביותר ויותר מ40 איש בקהל.

יהיה משחק סטרקראפט על מסך ענק בשידור חי עם עמדות לשחקנים וקריונים. לא קוריאה אבל בסגנון :)

נשמח אם תרצו לקחת חלק.

מי שלא יודע מה זה וונטרילו או רוצה לדעת פרטים נוספים על הגמר וכו אני אשמח לתת בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כל מי ששיחק נשרף לו כרטיס המסך. עכשיו כולנו יושבים ומחכים לכרטיס מסך חדש שנוכל לשרוף גם אותו.

תגיד לי משלמים לך על כל שטות שאתה כותב? אין לך מה לכתוב על תכתוב כלום אבל אל תסתלבט.

אנה הפרסום על האזהרה : http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1182643.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...