Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם זה מעניין מישהו, מצאתי Feat of strength חבוי:

בשלב של The Devil's playground - ברמה normal, אם אתה משמיד את כל המבנים של ה-ZERG, אתה מקבל "The scenic route"

:)

מישהו מצא עוד Feats of strength? (מלבד הוספת חבר, וניצחון ב-Multiplayer כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני מקבל את הרושם ש-SC הראשון היה איכותי יותר? המשחק המקורי בעל אווירה בוגרת, רצינית, אפלה, ייחודית יותר. האווירה ב-SC2 מושפעת מאד מ-World of Warcraft. התחושה כאילו לקחו Warcraft 3 והדביקו עליו SKIN של Starcraft.

די, העדכון האוטומטי מעצבן אותי. מה קטע? למה להכריח אנשים להוריד את העדכון? אם אני לא רוצה לשחק ב-Battle.net למה אני צריך לסבול? יומיים אני לא מצליח להוריד את העדכון. יומיים אני לא מצליח לשחק אחרי העבודה. מתחילה הורדה ונפסקת אחרי מספר שניות. מה זה הדבר הזה?! האכזבה שלי מ-SC2 גדלה קצת כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני מקבל את הרושם ש-SC הראשון היה איכותי יותר? המשחק המקורי בעל אווירה בוגרת, רצינית, אפלה, ייחודית יותר. האווירה ב-SC2 מושפעת מאד מ-World of Warcraft. התחושה כאילו לקחו Warcraft 3 והדביקו עליו SKIN של Starcraft.

די, העדכון האוטומטי מעצבן אותי. מה קטע? למה להכריח אנשים להוריד את העדכון? אם אני לא רוצה לשחק ב-Battle.net למה אני צריך לסבול? יומיים אני לא מצליח להוריד את העדכון. יומיים אני לא מצליח לשחק אחרי העבודה. מתחילה הורדה ונפסקת אחרי מספר שניות. מה זה הדבר הזה?! האכזבה שלי מ-SC2 גדלה קצת כל יום.

אני חושב שהבעיה אצלך, כי אצלי זה עבר נקי וגם אצל מספר חברים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מסתדרים עם המשימה Welcome to the jungle?

אני משחק על Hard למרות שאני לא שחקן SC וותיק. טוחנים לי את הצורה לא משנה באיזו טקטיקה אני משתמש.

אני מדבר על סוף השלב שכבר יש לי 5 פחיות גז וצריך רק עוד 2.

המנוולים חסמו את רוב המקומות ונשארו לי רק עוד כמה מקומות ספורים - הם מפרקים לי את השמירה ששמתי על ה-SCV וגורמים לי להתחרפנות קשה.

יש טעם בלהוציא מפקדה נוספת למקום שנמצא צפונית לבסיס ההתחלתי שלי?

אני לא מצליח להכניס מספיק מזומנים בשביל לפמפם Vikings.

בזמן שהם עסוקים לי עם האוויר, כל הזלוטים המשוגעים האלה רצים לי מלמטה ומקרקסים אותי.

שלא לדבר על איזה באג שיש שם שגורם לקלוסוסים לצאת בשניה דרך פיילונים...

קשה, קשה.

יש הצעות?

לא אוותר לעצמי ולא אשחק ברמה קלה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתאמץ יותר מידי, תעשה כמה שיותר Thors כמה Marines ו- Hellions ושלח איתם כמה SCVs כל פעם תשאיר SCV עם שמירה ותמשיך הלאה, כשה- SCV מסיים שלח אותו חזרה לבסיס ואת היחידות ששמת לשמור עליו תשלח לאן שתוקפים אותך.

הכינוי שלי הוא

Rampage

296

אני עדיין בשלב של לחזור לעיניינים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...