Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רץ לקנות את המשחק היום במחיר המופקע, מה לעשות... תגידו, יש איזה RECLICK ים מצחיקים על היחידות כמו בקודמים שהם מגניבים?

(לדוגמא בWARCRAFT 2 היחידה של הספינה הייתה אומרת מספיק לנענע את הספינה ובסוף שומעים אותם מקיאים אחרי הקליק העשירי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רץ לקנות את המשחק היום במחיר המופקע, מה לעשות... תגידו, יש איזה RECLICK ים מצחיקים על היחידות כמו בקודמים שהם מגניבים?

(לדוגמא בWARCRAFT 2 היחידה של הספינה הייתה אומרת מספיק לנענע את הספינה ובסוף שומעים אותם מקיאים אחרי הקליק העשירי)

על זה אתה מדבר? תנסה ללחוץ על הכלב ים איזה 5 פעמים והוא מתפוצץ...

מישהו זוכר באיזה משחק האביר היה אומר I never say ni !

וגם בסטארקראפט הקודם לטאנק של הטאראנס היו יציאות של טה טררה רה טה טררה רה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הפעם הראשונה שאני מגיב בפורום מאז שקניתי את המשחק לפני שבוע, וכבר יש 19 אמודים של תגובות :o

חבר שלי ואני ניסינו בכל דרך להפעיל את הדיבור במשחק אבל לא הצלחנו

למישהו עובד ה teamspeak שיש במשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה עם המשחק הזה - אני ואחי קנינו את המשחק ביחד והאמנו שנוכל לשחק במשתמשים שונים כמו כל משחק של בליזארד.

אבל מה, אתה מקבל רק משתמש אחד לשחק איתו, WTF לא ממש סיפרו על זה לפני יציאת המשחק.

הכי מצחיק שהשם שאתה תוקע לו בהתחלה נשאר איתך כל המשחק :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שרואים הבדל כבר ..בין 16 ל32 או 64..

אני משחק על 4X ורואים מעולה..

ההבדל הוא ברמת ההתלהבות של בעל המחשב שחושב שיש הבדל גדול בין המחשב שלו שעלה לו 20000 +- ..... למחשב גיימינג ב 5000 שקל ...

העיקר שלי יהיה הכי גדול הכי חזק הכי מהר.... גם אם זה ב 3% בערך..... ועוד מפרסם את זה פה שיגידו לו וויי וויי איזה תותח איזה מחשב יש לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...