Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהבתי את זה במשחק שאתה יכול לבחור איזה משימה לעשות קודם. וללכת בדרך "שלך" בעצם. אז אני לא יכול בדיוק להסביר איפה אני חח. נראה לי במשימה השמינית~, לא זוכר בדיוק. אני כרגע במשימה שאני צריך להגן על מושבות של בני אדם מפני פרוטוס שרוצים לשרוף את הכוכב מחשש לזרג.

~ספוילר קטן~

לפני המשימה אתה יכול לבחור בעצם מבין שתי משימות:

איזשהו מנהיג(ה) אצל הפרוטוס שרוצים לשרוף את הכוכב על מנת "לטהר" אותו מהזרג, העניין הוא שיש שם בני אדם עדיין.

או

לעזור לרופאה שנמצאת על הספינה שלך (שכחתי את שמה) שהיא רוצה להציל את בני האדם שם. ולמצוא "תרופה" לזה שהזרג יכולים להשתלט על בני אדם, ובעצם להתנגד לפרוטוס. שזה המשימה שאני בחרתי כי אני טוב לב.

בינתיים אני מה זה גרוע ב-MP. :lol:

הפסדתי 3 PLACEMENT MATHCES. אני גרוע במולטיטסקינג חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד המשחקים הבודדים שאני באמת יכול להגיד שהוא פשוט גאוני ועולה מכל בחינה על המקור.

הוא כל כך מושקע שזה פשוט מטורף, כל הסיפור,הסירטונים, השלבים והמשימות, הגרפיקה. אצלי הוא מקבל 100 עגול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בויגיימז יש כמה לינקים לסיקורים ראשונים אבל לא ממקורות רציניים סו פאר..אפילו IGN התנצלו שהם קיבלו את המשחק רק בהשקה ולכן צריכים לשחק בו קודם. אני כשלעצמי סה"כ מרוצה מאוד-זה מזכיר לי במידה רבה את HL2-לא מהפכה כמו הראשון מה לעשות,אבל מלוטש עד כאב ועם כמה חידושים מרעננים. העלילה בהתחלה נראתה לי קצת שגרתית,אבל נראה לי היא מתחילה להשתפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק כבד מאוד יחסית לאסטרטגיה טיפוסי

ממש לא מסכים, זה בדיוק להפך - הוא אחד הקלים ביותר שנתקלתי בהם, כל משחק RTS אחר מהתקופה הזו כבד מאוד יחסית ל SC2.

(והמחשב שלי ישן בהרבה משלך, למעט אולי כ.המסך - תשווה את המפרטים שלנו)

* מדבר על סמך הנסיון שלי עם הביטא, את המשחק עצמו עדיין לא התקנתי - כנראה מתישהו בשעות הקרובות אתקין את המשחק המלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 3 שעות משחק להלן מסקנות הביניים :

טוב:

1.גרפיקה - ניכר שעשו עבודה טובה - מישהו יודע על איזה מנוע גרפי המשחק פועל ?

2.מערכת חברים - אפשר להזמין כמה חברים וביחד ללכת לקטוש מישהו :-)

3.סרטים - אפשרות לבדוק בדיוק איך היריב שלך שיחק וללמוד מטעויות, גורם לך להרהר איך לא חשבו על זה קודם.

לא טוב:

1.אין חידוש ממשי במשחק - פשוט לקחו את המשחק היישן ועדכנו את הגרפיקה - היחידות "החדשות" לא מספקות בשביל לרכוש משחק חדש, אפשר היה לקרוא למשחק SC2010 וזהו.

2.יחידות OP - כמעט כל משחק MP אני נהרג ע"י עדר של 15 BattleCruisers....

מה הדעה שלכם עד כה ?

***עריכה***

ד"א הניק שלי במשחק הוא Reza - אתם מוזמנים להוסיף אותי לרשימת החברים שלכם, אני אשחק כמעט כל ערב ככה שאם מישהו מחפש שותף - בשמחה :-)

ד"א (2) - מישהו מבין מה לעזאזל עושה שם אפשרות של להוסיף חברים מפייסבוק ? מה זה נותן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15 באטל קרוזרז באחד על אחד???

איפה ה-harassment, איפה האקשן? מה עשית, כל המשחק חיכית בצד לראות מה הוא עושה?

אין שום סיבה שמישהו יגיע לכזה דבר באחד על אחד. זה פשוט לא אמור לקרות.

*גם 2 על 2 זה לא ממש סביר. 3V3 או 4V4 דברים כאלה עוד יכולים לקרות, אבל גם שם זה בד"כ אומר שמישהו עשה טעות ענקית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א (2) - מישהו מבין מה לעזאזל עושה שם אפשרות של להוסיף חברים מפייסבוק ? מה זה נותן ?

לפי אימיילים של אנשים בפייסבוק הוא מוסיף אותם לרשמית חברים שלך בבטלנט, לא יותר מידי מתוחכם

ממש לא מסכים, זה בדיוק להפך - הוא אחד הקלים ביותר שנתקלתי בהם, כל משחק RTS אחר מהתקופה הזו כבד מאוד יחסית ל SC2.

(והמחשב שלי ישן בהרבה משלך, למעט אולי כ.המסך - תשווה את המפרטים שלנו)

* מדבר על סמך הנסיון שלי עם הביטא, את המשחק עצמו עדיין לא התקנתי - כנראה מתישהו בשעות הקרובות אתקין את המשחק המלא.

מסכים בקשר לזה שהמשחק יחסית קל, אומנם על הגדרות נמוכות אבל הוא עובד די סבבה על הנייד שלי עם 4500hd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...