סקר שוק להמצאה חדשה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר שוק להמצאה חדשה

kfirbep

Recommended Posts

אני אשמח לקנות חולצה כזו.

אבל הסקר דבילי.

ז"א, אם לחולצה תתלווה בטריה במשקל חצי קילו, אני אוותר על הרעיון.

אם החולצה תהיה מגושמת נורא, אני אוותר על הרעיון.

אם מקור האנרגיה יספיק לחצי שעה, אני אוותר על הרעיון.

מה שאני מנסה להגיד זה שאתה שולף את זה out of the blue, בלי שום הסבר או דוגמא קונקרטית.

אתה שואל אם הייתי רוצה T שירט רגיל בצבע כחול כמו שיש לי בארון שיקרר אותי? כן. כזה הייתי רוצה.

אבל דבר כזה אני בספק אם אוכל לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה עוד מתפתח אומנם יש קשר בין החברות שרוצות לפתח אותו ואני בטוח שלא יעשו את החולצה כבדה כמובן שהיא תבוא עם כל מיני דגמים צבעים ציורים.אבל אתם צריכים להבין החולצה הזאת היא כמו חולצה רגילה רק שהיא יכולה לקרר אותך ולחמם אותה כמובן אם היא תהיה כבדה אף אחד לא ירצה אותה.אני לא יודע אם היא תעבוד על או לא כי זה עדיין בשלבים הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אנשים עוד אדם אחד והסקר נשלח לחברת הפיתוח ואז אם הם יאהבו את הסקר יתחילו תהליכים אם לא אז כנראה שלא יהיה את זה.לכן תפיצו את הסקר כמה שאתם יכולים אולי תשימו את זה בחתימות שלכם עם הסבר קצר.או שתשלחו הודעות בפרומים שאתם נמצאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה עוד מתפתח אומנם יש קשר בין החברות שרוצות לפתח אותו ואני בטוח שלא יעשו את החולצה כבדה כמובן שהיא תבוא עם כל מיני דגמים צבעים ציורים.אבל אתם צריכים להבין החולצה הזאת היא כמו חולצה רגילה רק שהיא יכולה לקרר אותך ולחמם אותה כמובן אם היא תהיה כבדה אף אחד לא ירצה אותה.אני לא יודע אם היא תעבוד על או לא כי זה עדיין בשלבים הראשונים.

אתה צריך להבין שלפני שפותחים סקרים אתה צריך לדעת על מה לעזאזל אתה עובד.

אם אתה לא יודע מה זה יהיה, איך זה יהיה, על איזה עיקרון זה יפעל, ומה הגבולות התפעוליים של זה, זה אפילו לא בשלבים הראשונים. זה אומר שחוץ מציור של חולצה על דף, אין לכם כלום.

בוא נסביר לך איך דברים עובדים בעולם-

מעלים רעיון, משתפים אותו עם קבוצה קטנה של אנשים שרוצים לעבוד איתם ושואלים את דעתם, אלא אם רוצים לעבוד לבד.

יש רעיון ויש (אם רוצים) קבוצה של אנשים שיעבדו עליו, זה הבסיס, שלב ראשון.

שלב שני- בודקים דרכים תיאורטיות איך גורמים לרעיון הזה לעבוד בכלל, אם זה אפשרי, ואם זה לא אפשרי כרגע- אם זה מציאותי בכלל באמצעים הקיימים לא צריך תכנונים מא' ועד ת', רק רעיון, דרך, ובסיס מעוגן במציאות שאומר שזה גם אפשרי בדרך שבחרתם.

אלו השלבים שלא עולים לך אגורה, אלא רק השקעה של זמן.

עכשיו, אחרי שאתה יודע על מה לעזאזל אתה רוצה לעבוד ויש לך כיוון מה אתה צריך, אתה מציג את הרעיון בפני קבוצה של אנשים לא קשורים בשביל לראות אם יש ביקוש. בגלל שאתה יודע על מה אתה מתכוון לעבוד, גם תוכל לענות על שאלות בסיסיות, למרות שלא בדיוק מוחלט (לדוגמה, לא תוכל להגיד אם זה יעלה 100 שקל או 120 שקל, אבל בהחלט תוכל לדעת אם מדובר בטווח מחירים בסביבות ה 100 שקל או 1000 שקל.)

הרעיון תופס? יש תגובות חיוביות? בודקים שלא קיים משהו כזה כבר (כלומר, לא חולצה שמקררת/מחממת, אלא חולצה כזו שעובדת בדיוק על אותו העיקרון שאתה רוצה להשתמש בו) ואם לא קיים, רושמים פטנט. מפה והלאה תופסים משקיעים ומתחילים בפיתוח לעבר מוצר מוגמר.

אם אתה פשוט בא עם רעיון ריק בלי שום דבר מאחוריו, אני יכול באותה צורה לפתוח ת'רד "רוצים נעליים שאפשר ללכת איתן על אוויר? אה, אבל זה רק בשלבים הראשונים אז אל תשאלו שאלות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה החברות כן רוצות לעבוד ביחד.סקר קטן זה היה בשבילי לראות אם באמת כדאי לי להתקדם לשלבים של הבזבוז זמן.

דבר שני יש רעיון של פטנט אבל יש הסכם סודיות.רוצים לראות את המחיר בשביל לדעת באיזה חומרים להשתמש בשביל להתאים למחירים שאנשים מוכנים לשלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון תופס? יש תגובות חיוביות? בודקים שלא קיים משהו כזה כבר (כלומר, לא חולצה שמקררת/מחממת, אלא חולצה כזו שעובדת בדיוק על אותו העיקרון שאתה רוצה להשתמש בו) ואם לא קיים, רושמים פטנט.

את השלב הזה עושים כמובן לפני שמספרים לכל העולם ואישתו על הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין במיוחד..

אני בכלל סובל מקור בכפות רגליים.. אז אוליי גרביים? :smile1:

בקיצור הטמפרטורות בארץ לא מצדיקות את זה.

באוטו יש לי חולצה ספייר. אז ויתרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה הרעיון גורם לי לדמיין אנשים עם מצבר על חגורה שגורמים לתחת שלהם להיראות גדול

ד.א- לגבי הרעיון של חימום למי שממש קר בחורף אפשר פשוט להשתמש בביגוד תרמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...