צעד נואש ומגעיל מצד אפל - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעד נואש ומגעיל מצד אפל

eliil1

Recommended Posts

:kopfpatsch:

הזכרת לי את הסרטון הזה

http://www.break.com/index/iphone-4-vs-htc-evo.html

לא כי אני לא אקנה גם ב-300 ש"ח. [br]פורסם בתאריך: 24.07.2010 בשעה 17:36:27

הפגם שלהם זה לא הפגם ב"טכנולוגיה", ולכן הטיעון שלך בכלל לא תקף. מה שהם עושים זה בעצם לנסות בצורה נואשת להגיד "עזבו את הסיבה, תראו, גם מכשירים אחרים מאבדים קליטה!"

כן, כל מכשיר שתכסה את החלק שבו נמצאת האנטנה שלו יאבד קליטה. עובדתית. אלו הם חוקי הפיזיקה.

אייפון- אתה צריך לכסות כלום. קח אצבע אחת, תגשר איתה על הפער בין האנטנות, זה הכל. הקליטה בצניחה חופשית.

*מנסיון. כמו שציינתי בדיונים אחרים, הזדמן לי שבוע שעבר סוף סוף לראות ולהשתמש באייפון 4.

נכון הם נואשים. דגם שהשקיעו אלוהים יודע כמה כסף בפיתוח נכשל בפעולה הכי בסיסית. מה אתה רוצה שהם יעשו? יזרקו את כל המכשירים לפח? יתאבדו כלכלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח עכשיו תאר לעצמך אם היית קונה [היפותטית] את האייפון ב900 או 700 דולר לא זוכר כמה הוא עולה בדיוק, ולא היית יכול לבצע שיחות כי הקליטה הייתה נעלמת כל פעם כשהייא מחזיק באייפון . אתה מבואס מהמכשיר מחכה לאיזה עדכון מאפל ,חושב אולי הם יתקנו את הבעיה ויחליפו את המכשיר ,או יוציאו עדכון או... לא יודע, משהו, פתאום יוצא סטיב ואומר "למוטורולה גם יש בעיות קליטה :funn: !!! , אה אם אתה רוצה לבצע שיחות אתה צריך לשים עליו נתריק שאתה לא יכול לסבול " . זה היה מרגיע אותך?

"אה לא משנה שאני לא יכול לבצע שיחות ,העיקר שגם משתמשי דרויד X לא יוכלו! "

מילא אם ביחד עם ההשמצות והלכלוכים על חברות אחרות הוא היה עובד על בעיית הקליטה של האייפון בינתיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev-27 בתגובות שלך חסרים רציונל בסיסי ועקביות שזה פשוט מדהים.

אתה קולט שאם אחרי מסיבת העיתונאים הם היו פשוט שותקים אף אחד לא היה אומר כלום יותר, כן? קמפיין ההשמצות הזה שהם מנהלים כרגע פוגע בהם הרבה יותר מעוזר. במיוחד לנוכח העובדה שהתגובה של החברות האחרות נוקבת הרבה יותר מהנסיון העלוב של להשמיץ.

תסתובב טיפה בפורומי מאק ואפל בינלאומיים, עם כל תמונה/סרטון שאפל משחררת, המשתמשים מתעצבנים יותר, כי זה לא נותן לנושא לעבור מסדר היום.

ככל שהנושא ישאר על סדר היום יותר זמן, הנזק לאפל עצמה יהיה גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק כנראה בהחלט שהעניין והבאז סביב כל העניין הזה פוגע בהם, אז למה להם לפרסם סרטונים כאלה? הם עד כדי כך מטומטמים? לא מבין אותם.. מה הם מנסים להשיג..

אגב SCORN, שמת לב לבעיות קליטה דומות בגלקסי S ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev-27 בתגובות שלך חסרים רציונל בסיסי ועקביות שזה פשוט מדהים.

אתה קולט שאם אחרי מסיבת העיתונאים הם היו פשוט שותקים אף אחד לא היה אומר כלום יותר, כן? קמפיין ההשמצות הזה שהם מנהלים כרגע פוגע בהם הרבה יותר מעוזר. במיוחד לנוכח העובדה שהתגובה של החברות האחרות נוקבת הרבה יותר מהנסיון העלוב של להשמיץ.

תסתובב טיפה בפורומי מאק ואפל בינלאומיים, עם כל תמונה/סרטון שאפל משחררת, המשתמשים מתעצבנים יותר, כי זה לא נותן לנושא לעבור מסדר היום.

ככל שהנושא ישאר על סדר היום יותר זמן, הנזק לאפל עצמה יהיה גדול יותר.

חוסר רציונל זה לצפות מחברה לבצע התאבדות כלכלית. הציעו פיתרון. אם אתה לא מוכן לקבל אותו קח את הכסף חזרה. לדעתי פיתרון הוגן. קמפיין השמצות של מעניין רק פאנבויס חסרי חיים שמנהלים ויכוח למי יש יותר גדול. אתה מסרב להבין שלא אכפת לי מאפל, לא אכפת לי מאייפון, לא אכפת לי מסמסונג ולא אכפתי לי לחלוטין משוק הסלולרים החכמים. אני לא אקנה גם באיומי אקדח. אני רק אומר שאפל הציעו פיתרון הוגן לבעיה. זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא על זה אנחנו דנים פה בכלל

הדיון הוא על ההשמצות המגעילות של מול מכשירים אחרים/חברות אחרות, שלא בצדק, כי הבעיה של האייפון שונה מכל גורם אחר של איבוד קליטה במכשירים אחרים.

אתה זה שמסרב להבין שאף אחד לא מצפה מאפל שיעשו התאבדות כלכלית- הפיתרון שלהם של קייס או החזר כספי מלא היה מקובל על כל הדעות, וברגע שהוצג הביקורת עליהם פסקה. הביקורת עליהם חזרה לרשת רק ברגע שהם התחילו את קמפיין ההשמצות הדבילי שלהם, שהוא בפני עצמו פגיעה כלכלית באפל. מצבם היה הרבה יותר טוב אם הם היו סותמים את הפה.

זה למה אני אומר שאתה חסר רציונל ולא עקבי. מתנהל פה דיון על נושא 1, ואתה בא ולא מדבר, אלא צועק בקולי קולות על נושאים 3, 5 ו 82772003697235.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב SCORN, שמת לב לבעיות קליטה דומות בגלקסי S ?

לא יודע לגביו אבל אצלי אין שום איבוד קליטה, יכול להיות שאם אני אלחץ בנקודות רגישות כלשהן המכשיר יאבד פס אחד או 2 אבל לא יותר מזה (כמו רוב המכשירים לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השגעון על זה על אני לא מבין .. גם ככה אנשים לא קונים את המכשיר בשביל לדבר

אם היו מוציאים את המכשיר הזה בלי אפשרות לשיחות הוא היה נמכר כמעט באותה רמה

אנשים מחפשים את האפליקציות והמסך המגע החלקלק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השגעון על זה על אני לא מבין .. גם ככה אנשים לא קונים את המכשיר בשביל לדבר

אם היו מוציאים את המכשיר הזה בלי אפשרות לשיחות הוא היה נמכר כמעט באותה רמה

אנשים מחפשים את האפליקציות והמסך המגע החלקלק..

נסיון העבר הוכיח שאתה טועה- כל דגם של נמכר פי כמה וכמה מכל דגם של אייפוד טאץ' שמקביל אליו.

ומי שקונה טלפון בידיעה שכביכול הוא לא יוכל להשתמש בו בשביל לדבר, הוא דביל, אף אחד לא יסחב 2 טלפונים כי באחד מהם אי אפשר לדבר. (אני לא אומר פה כלום בקשר לאייפון 4 אז אל תקפצו עלי, אני רק מתנגד לעמדה של כותב הפוסט הקודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני מכיר כמה אנשים שסוחבים איתם גם וגם פלאפון רגיל לשיחות :screwy:

גם אני בגלל זה לא סתם כתבתי את זה..

יש לי חבר שכל הזמן שמעו אותו גרוע באייפון (3GS) הוא בסוף התייאש וקנה מכשיר מעפן רק לשיחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צעד חכם זה לבדוק את המכשיר שאתה מוציא לעומק לפני שאתה משחרר אותו.

צעד חכם זה להודות בטעות ולפצות את הלקוחות שלך.

צעד חכם זה לא להתחיל להאשים את המשתמש שהוא לא מחזיק את המכשיר כמו שצריך.

אפל הרסה את עצמה עם המכשיר הזה, בלי קשר לבעיית הקליטה, והרסה כל סיכוי לחזור לאן שהיא הייתה פעם עם האופן בו החליטה לטפל בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...