היובש עוד מעט נגמר? :) התגעגענו לחום! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היובש עוד מעט נגמר? :) התגעגענו לחום!

Rockaved

Recommended Posts

אתה מבין שזה שאתה הייתה מסטול לפניי כמה ימים ועכשיו לא ,לא אומר שכל המשתמשים כמוך ,יש אנשים שלא מספיק אחריים (הרוב למען האמת ) וישתמשו גם בזמן העבודה \צבא או כל דבר שדורש אחריות ,וברגע שאתה תקל עליהם את השגת הסם אתה רק תגדיל את התופעה .

אבל שוב ,המצב היום הוא הפקרות מלאה (וזה שלרגע זה הצלחנו לחסום את הנתיב ,לא אומר שזה ישאר ככה לתמיד ) ,ובמצב כזה יש שתי דרכים ,האחת היא רק ללכת ראש בקיר עם התופע ולנסות לחסום אותה בכוח (כמו ארה"ב) והדרך השנייה היא לאפשר ליגליזציה של הנושא ,אבל תחת פיקוח ממשלתי כבד ,שאני בספק רק אם הוא אפשרי במדינה כמו שלנו (שלא מצליחה אפילו לתחזק מערכת חינוך כמו שצריך ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים, בבקשה תקראו את הלינקים, לפחות את השניים הראשונים.

למה המריחואנה לא חוקית- http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=206337&TypeID=1&sid=126

ההשפעות האמתיות של המריחואנה - http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=136325&sid=126

מאמר ארוך המכיל הכל והרבה יותר - http://conspil.com/2009/01/19/hemp

לעומת זות אדם שבאה מהצד ולא נתון תחת ההשפעה של הסם ,אבל רואה את ההשפעות שלו על אחרים ,הוא אדם אוביקטיבי כי הדעת שלא לא נפגע ,אבל עדיין הוא יכול להיות בעד או נגד השימוש גם אם הוא לא משתמש בעצמו . (ראה דוגמה :ניסוי מעבדה ,המדען לא מנסה על עצמו ,הוא מנסה על דברים אחרים )

...

הסלידה שלי מהשימוש עצמו נובעת נטו מהמראות שראיתי בעצמי בחיי ,זה לא אומר שאני נגד הליגליזציה ,זה כן אומר שאני חושב שסמים זה לא טוב לאוכלוסיה .

בגלל שזה לא חוקי אוכלוסיה מסוימת מאוד צורכת את זה.

לא ערכת ניסויי/תצפית/מחקר מבוקר ואובייקטיבי לגמרי ואתה ראית בעצם רק סוג אחד של אוכ' שיהיו כך בכל מקרה.

לא ראית את ההשפעות על אדם נורמטיבי (בלי להעליב אף אחד) ולכן המראות שראית לא משקפים את ההשפעות האמתיות.

אתה מבין שזה שאתה הייתה מסטול לפניי כמה ימים ועכשיו לא ,לא אומר שכל המשתמשים כמוך ,יש אנשים שלא מספיק אחריים (הרוב למען האמת ) וישתמשו גם בזמן העבודה \צבא או כל דבר שדורש אחריות ,וברגע שאתה תקל עליהם את השגת הסם אתה רק תגדיל את התופעה .

ומה עם לשתות בזמן העבודה? אפשר להגיד את אותו הדבר. ומה עם לעשן (יש עבודות ומקומות שבהם אסור לעשן מסיבות שונות)? גם. באותה הדרך אפשר לאסור עישון מריחואנה בעבודה וזה לא יהיה שונה משתי הדוג' הנ"ל.

בבקשה תקראו את הלינקים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל אלו שמנסים לטעון כמה שמריחואנה זה צמח מדהים וכמה שההשפעות שלו מדהימות ' date='אתם פשוט משתמשים בעצמכם ,אז למה לכם לצאת נגד מה שאתם אוהבים (או במילים אחרות ,האוביקטיביות שלכם בנושא שואפת לאפס ,ואל תקפצו על העגלה ותגידו שגם האוביקטיביות של מי שלא הישתמש שואפת לאפס ,כי זה לא נכון ,אנחנו רואים את זה מהצד ) .

[/quote']

אתה טועה, אני לא משתמש בסמים בכלל(גם לא סיגריות) ואני בעד ליגליזציה.

אני מכיר לא מעט אנשים שמשתמשים/השתמשו בסמים ומצליחים להיות הרבה יותר מועילים

הן לעצמם והן לחברה בצורה הרבה יותר מהותית מילד קט זב חוטם כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה, אני לא משתמש בסמים בכלל(גם לא סיגריות) ואני בעד ליגליזציה.

אני מכיר לא מעט אנשים שמשתמשים/השתמשו בסמים ומצליחים להיות הרבה יותר מועילים

הן לעצמם והן לחברה בצורה הרבה יותר מהותית מילד קט זב חוטם כמוך.

אני שונא שאנשים לא קוראים עד הסוף ,אני בעצמי אמרתי בדיוק את מה שרשמתה מעל ,אני גם בעד ליגליזציה ואני כלל לא מעשן ולא יעשן (טוב זה היה דיי ברור מהתגובות שלי ) .

אותם אנשים יותר מועיל כאשר הם לא משתמשים ,אני בספק אם מישהו מהם מועיל בדרך כל שהיא לעולם בזמן שהוא משתמש .

בקשר להערות לגביי גיל ,אתה פשוט מזלזל ,זה קטע כזה שאנשים חושבים שבגלל שהם עברו גיל 18 זה הופך אותם לזקני השבט בעליי הניסיון הרב ,אבל זה פשוט לא ככה (מה גם שאם מדברים על גיל והכל ,אני לא כל כך רחוק מליחשב מבוגר ,אבל שיהיה ) ,זה לא משנה אם אתה בן 30 או בן 12 בנושא הזה ,חלק מאוכלוסיה לא תבין בנושא הזה גם בגיל 80 וחלק כבר יהיו דוקטורים בגיל 10 .

ובקשר לכמה אני מועיל ,בחיים לא תוכל לדעת אם מי אתה מדבר ,לכן על תזלזל סתם ככה (עם כל הכבוד לך שאתה בן איזה 30 ,לא עושה אותך למשהו מיוחד ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מרוויח מזה מה ?

בכל מקרה ,כל הנושא הזה טחון מהיסוד ,אוכלוסיה שמשתמשת בצורה קבוע היא אוכלוסיה לא מועילה ,גם אם ההשפעות הן לטווח הקצר ,אני לא רואה סיבה למה להקל עליהם להשיג את זה .

אם כי אני חושב שעדיף שזה יעבור לפיקוח ממשלתי ,וכמו שזה נראה ליגליזציה זה הצעד היחיד שיגרום לכך .

וכל אלו שמנסים לטעון כמה שמריחואנה זה צמח מדהים וכמה שההשפעות שלו מדהימות ,אתם פשוט משתמשים בעצמכם ,אז למה לכם לצאת נגד מה שאתם אוהבים (או במילים אחרות ,האוביקטיביות שלכם בנושא שואפת לאפס ,ואל תקפצו על העגלה ותגידו שגם האוביקטיביות של מי שלא הישתמש שואפת לאפס ,כי זה לא נכון ,אנחנו רואים את זה מהצד ) .

וכן ,אדם שמשתמש ,לרוב (חוץ ממקרים נדירים מאוד ) הופך להיות רגוע יותר ,אבל אני לא מבין במה זה טוב ,מה מועיל אדם שהופך להיות רכיכה ? במה מועיל אדם שיושב על הספה שלו בבית (או על הספסל בגן הציבורי ) וצוחק בצורה בלתי מוסברת ?

עוד לא הצלחתי להבין איך הצלחת בכמה שורות להכניס בליל של שטויות כזה גדול, חייב לומר אתה ממש קוסם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום סיכוי. הדבר הזה מוכיח דבר אחד,שיש לא מעט אנשים בתוך הצבא שמסגירים מידע על פעילויות בשביל הסוחרים והמבריחים. לא הגיוני שיחידת מילואים (זה גם לא יחידת מילואים יוצאת דופן,כולה גדוד חי"ר רגיל) תצליח פי כמה מיחידות רגילות,פשוט בושה לצבא שהוא מתעסק בזה במקום המשטרה,ולמשטרה שהיא פשוט מתחת לכל ביקורת כרגיל.

לא קשור בשיט. כל ההברחות הן מהגבול, אז אם הצבא מסייר או מקבל דיווח על משהו חשוב וזו הברחת סמים והוא תופס אותה, אני לא רואה פה משהו לא כשורה. איך המשטרה אמורה לסייר בגבולותינו ולתפוס את מבריחי הסמים? אין הגיון במה שאתה אומר. תפקיד המשטרה הוא גם לתפוס מבריחים לפעמים, וגם (ובעיקר) לתפוס את הסוחרים, הקטנים והגדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כזה חכם, כי הוא לא נוגע בסמים ובכך הופך לחלק מאוד יעיל וחיוני בחברה שלנו.

לא ,הדבר היחידי שאתה יכול להסיק מכך שאני לא נוגע בסמים זה שאני לא מספיק טיפש בשביל לעשות את השטיות האלו ,דבר שנותן לי יותר סיכוי להיות פרט מועיל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יעיל ולא נעליים, אתה ילד קט וזב חוטם שעדיין אפילו לא התגייס.

אילו רק לא היית כזה בור והיית יודע אילו אנשים משתמשים במריחואנה ואיך זה בדיוק משפיע עליהם,

אז אולי לא הייתי חושב שאתה "חכם" אלא חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ואתה קשיש ישיש זקן ,אני לא מבין מה הכינוים האלו עוזרים .

מרבית האנשים שאני ראיתי שמתעסקים בכל העסק הזה (גם לא בקבוצת גילי ) ,זה אנשים שאני לא הייתי רוצה שיהיו חלק מהאוכלוסיה .

(אגב ,מתיי אמרתי שאני יעיל ?! ,אמרתי שלי יש יותר סיכוי להיות פרט מועיל באוכלוסיה מאשר חלק מחברינו המעשנים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור בשיט. כל ההברחות הן מהגבול, אז אם הצבא מסייר או מקבל דיווח על משהו חשוב וזו הברחת סמים והוא תופס אותה, אני לא רואה פה משהו לא כשורה. איך המשטרה אמורה לסייר בגבולותינו ולתפוס את מבריחי הסמים? אין הגיון במה שאתה אומר. תפקיד המשטרה הוא גם לתפוס מבריחים לפעמים, וגם (ובעיקר) לתפוס את הסוחרים, הקטנים והגדולים.

אהם, זה נקרא מג"ב. משמר הגבול. שהם חלק מהמשטרה, לא מצה"ל.

(אבל כן, גם צה"ל צריך לתפוס מבריחים דרך הגבול, לא רק מג"ב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרבית האנשים שאני ראיתי שמתעסקים בכל העסק הזה (גם לא בקבוצת גילי ) ,זה אנשים שאני לא הייתי רוצה שיהיו חלק מהאוכלוסיה .

(אגב ,מתיי אמרתי שאני יעיל ?! ,אמרתי שלי יש יותר סיכוי להיות פרט מועיל באוכלוסיה מאשר חלק מחברינו המעשנים ).

חברה, עד עכשיו ניהלנו דיון די פורה, אין פה צורך לרדת לכינויים מטופשים. (ואני מתכוון לשתי הצדדים).

בעניין הגיל, כן אני חושב שתעבור את הצבא ותראה איזה אנשים מעשנים אחרי צבא, דעתך אולי תשתנה.

כבר הבנתי שאתה בעד הלגליזציה לפני כמה עמודים, אבל אתה עדיין טוען טענות חסרות בסיס, וכן, יכול ליהיות שהניסיון חיים שלך לא מספיק בשביל להבין את מה שאנחנו מנסים להסביר לך. תרחיש הגיוני בהחלט.

"מריחואנה" זאת פיקציה אחת גדולה שנמשכת משנות ה-30 עד היום. מספיק לקרוא כמה מאמרים באינטרנט שמפריכים על ידי הוכחות חותכות את רוב טענות המתנגדים ללגיליזציה. אני ממליץ לך ידידי, אם הנושא מעניין אותך, לעשות כמה חיפושים, לראות כמה סרטים, באמת לחקור את הנושא ואז לאמר את דעתך.

לפי חלק מהתגובות שלך, ניתן לראות כי הדעה שלך מוטעת ברמה זו או אחרת. השפעת מריחואנה לא גורמת לך לאיבוד עשתונות או לקיחת החלטות לקוי, היא פשוט מרגיעה אותך ונותנת לך הרגשה נינוחה מאוד, או בהגדרת אחד החברים שלי: "מריחואנה גורמת למה שטוב, ליהיות יותר טוב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המריחואנה לא חוקית- http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=206337&TypeID=1&sid=126

ההשפעות האמתיות של המריחואנה - http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=136325&sid=126

מאמר ארוך המכיל הכל והרבה יותר - http://conspil.com/2009/01/19/hemp

ויש לציין,האתר הכי נחשב ונחשק בנושא בישראל ;)

כאנאביס, THC, מריחואנה וחשיש - מה זה בכלל?

כאנאביס הוא שיח מחודד בגוון ירוק-זית הצומח פרא ומתרבה גם בתנאים אקלימיים קשים ובקרקעות עקרות. לזרעיו יש ערך תזונתי גבוה וסיבי גבעוליו מצטיינים בחוזקם הרב. הזרעים והסיבים מהווים חומרי גלם אידיאליים לייצור קשת רחבה של מוצרים, כגון ניירות, בדים, חומרי דלק ובעירה, שמנים, , תכשירי קוסמטיקה, חומרי בניין, צבעים, רהיטים ואפילו תחליפי פלסטיק ידידותיים לסביבה. שרף הצמח ותפרחת העלים משמשים להפקת סמים רכים, תרופות ומשככי כאבים. בעולם ידועים כיום יותר משישים-אלף מוצרים ושימושים מסחריים המבוססים על מתנת הטבע, הכאנאביס. חוקרים ומפתחים רבים תמימי דעים באשר לעוול שגרמה לעצמה האנושות בהוקעתה את הצמח.

להמשך :

http://www.motiargaman.com/can0101.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משעשע.אין לך שום היכרות עם מעשנים כנראה,בעיקר בגלל שאתה צעיר. גם אני מודה ומתוודה שהייתה לי גישה שונה לנושא לפני הצבא,אבל מה לעשות התבגרנו והחכמנו. ראיתי שכמעט כל חבריי מעשנים בתדירות כזאת או אחרת,ואני יכול להגיד לך שאני וחבריי הם אנשים נורמטיביים לגמרי,כולם היו ביחידות בצבא,כולם לומדים באונברסיטאות מקצועות חופשיים או טכניים ואף אחד לא פנה לפשע למרות שכולם עישנו. אז צא ולמד,אבל אל תבקר נושא בכזאת תקיפות לפני שהתוודעת אליו בצורה מינימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...