היובש עוד מעט נגמר? :) התגעגענו לחום! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היובש עוד מעט נגמר? :) התגעגענו לחום!

Rockaved

Recommended Posts

א. אשמח לנתונים מוצקים.

בהנחה שאתה לא מחפש אישוש למחיר (ולא, אין לי שמץ של מושג כמה עולה גרם חשיש),

מי נראה לך מרוויח מהברחת סמים?

קודם כל, אין על זה מיסים, ולכן זה כסף שחור.

למי הכסף הזה מגיע? או לארגוני פשיעה כאלה ואחרים, או לארגוני טרור (שהם פשוט סוג של ארגון פשע).

בכל מקרה, המדינה גם לא מרוויחה מזה כסף, גם מפסידה למעשה כסף וגם נגרם

נזק כי הכסף מגיע לאנשים "רעים".

מה קרה בתקופת היובש בשנות ה-30 בארה"ב? זה לא שאנשים הפסיקו לשתות אלכוהול, כי זה לא פשוט לא יקרה.

כל הסחר באלכוהול הפך ללא חוקי וכל ההכנסות מאלכוהול מימנו ארגוני פשיעה כאלה ואחרים.

אם אנשים בכל מקרה יעשנו (ואנשים בכל מקרה יעשנו), לפחות שהמדינה תרוויח מזה במקום ארגוני הפשיעה,

וגם ככה אנשים נורמטיביים שרק רצו לעשן איזה משהו קטן לא יתוייגו בתור פושעים כאילו שהם רוצחים או אנסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אתה דביל. אין לי בעיה עם מעשנים, אבל אתה צריך להיות מודע לכך שה-100 שקל שאתה משלם על ה-4 גרם גראס, הולכים ישירות לארגוני טרור. סמים הם אחד ממקורות המימון העיקריים של ארגונים כגון חיזבאללה ותאים של אל קעידה שפועלים בסיני.

אז כנראה שלא הבנת את העיקרון, יכול להיות כדברך שההכנסות מסמים הולכות לאירגוני טרור, ואם הדבר נכון אז זה בגלל העובדה שהסם הוצא מחוץ לחוק.

ובגלל עובדה זו מחירי הסם מאמירים ויוצרים כדאיות כלכלית לסוחרי הסמים או לאירגוני טרור כדבריך.

בכלל וכעובדה בילתי ניתנת לערעור, שום גוף אכיפה בעולם לא הצליח עד היום למגר את תופעת הברחת הסמים וזאת מהסיבה הפשוטה, כמו שכבר אמרתי כדאיות כלכלית.

אתה תמצא בכול רגע נתון סמים בכול מקום על הפלנטה שלנו זמין וניתן לרכישה תמורת מזומן בכול רגע נתון.

אכשיו ניצא מתוך הנחה שמריחואנה או חשיש היו מותרים בחוק, אז קילו מריחואנה או חשיש היו עולים כמו קילו כוזברה, ואז היית מנתרל טוטאלית את הכוח והממון שצוברים אירגוני הפשע או אירגוני הטרור.

עכשיו מילה על מריחואנה, זהו צמח תרופה היחיד שקיים למחלות סופניות וקשות אחרות ללא השפעות לוואי שמקל על סיבלם של חולים רבים ואשר מביא הקלה משמעותית לאלו שלקו במחחלות קשות ושנגזר עליהם לסבול סבל בילתי יתואר עד מותם.

ולא אני קבעתי זאת אלא רופאים בעלי שם, ואם לא צפיתה בכתבה זו אז זאת ההזדמנות...

http://reshet.ynet.co.il/11923.aspx

והעובדה שיש כאלו שמשתמשים לרעה בתרופה זו על אחריותם הם, במו בכול חומר שקיים.

ועכשיו לעיקר: האם זה מוצדק להוציא מחוץ לחוק את המריחואנה או החשיש? זה בדיוק כמו לשאול האם להוציא את האלכוהול מחוץ לחוק.

ואני בטח לא צריך לספר לך מה קרה בשנות ה40 כמדומני בארצות הברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה לא הבנת את העיקרון יש חוקים במדינת אחד מהם הוא נגד עישון סמים זו עובדה.

ברגע שאתה מחליט לעבור על החוק ההחלטה שלך ממנ\מנת את הטרור זו עובדה פשוטה (אני חצי מסכים כי לא הכל מגיע מהברחות ויש גם גידול בארץ שלא נדבר על רפואי שמסתובב אבל נעזוב זאת רגע)

ולכן בגלל העובדה שאתה עובר על החוק יש מימון לטרור ולסיבה הכלכלית היא שבגלל הביוקוש שלך לתוצר שהוא מריחואנה שאותו ניתן ליצר לייבא תחת מגבלות :) בכמות קטנה ואתה מוכן לקנות בכל מחיר את התוצר אז המחיר עולה ולכן המימון לטרור עולה מסיבה זו במידה ולא היה ביקוש אז גם לא היה מימון .הראשון בשרשרת הוא לא האיסור בחוק אלה הביקוש לסם.

בקיצור ויכוח מיותר כי יש שני צדדים להסתכל על המטבע וגם אז תמיד יהיו כאלה שימצאו עוד צדדים.

לא ניתן להשתמש באכיפה במדינה דמוקרטית ולעצור הכל זה נכון, בכל זאת מצליחים להוריד במספרים גדולים לראיה תראה את היובש המדובר.

אני לא בטוח שמריחאונה היא הצמח היחיד שמקל נשמע לי כמו החלטה שלך, אבל הוא בהחלט נחשב כעוזר בצד הכאב מבחינת תופעות לוואי קימות גם קימות אבל בהחלט לא מזיקות זה אני מסכים .

בכלל כעיקרון מריחואנה לא נחשב לסם מזיק לבריאות אבל כן בעל תופעות לוואי אלכהול וסיגריות הרבה יותר מזיקים.

לכן צריך ומשתמשים ונותנים אישורים למריחואנה רפואית כמובן.

אגב לשאלה האם צריך להוציא מריחואנה וחשיש מחוץ לחוק יש לך תשובה הרי הם מחוץ לחוק כבר שנים רבות ואומנם יש הברחות אבל זו לא תופעה לאומית כמו שעשו אותה,מספר האנשים שמעשן באופן קבוע הוא לא כזה גדול והשאר בדרך כלל סתם נספחים של פעם ב.. למרות שתמיד חשבתי ששהעולם מתחלק ל2 סוגים סטלנים שתינים ונשנשים:) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שבוא תסביר לי מה ההתמכרות הפיזית של אלכוהול ? איזה חומר אחר בגוף הוא מחליף שבלעדיו אתה עובר גמילה?

אבל אתה צודק במיעוט מסוים של האוכלוסיה אלכוהל יכול להיות ממכר פיזית אבל אין מושג למה התופעה הזו מתרחשת ושוב אני אשאל איזה חומר הוא מחליף בגוף בשביל שהגוף יכנס לגמילה ממנו?.

קפאין לדוגמא נצמד לקולטנים במערכת העצבים סמים קשים כמו אקסטזי גורמים לשינוי הרגולציה בהפרשת חומר במוח הגורם לך להרגיש מאושר ושמח .. יותר נכון פותחים את הברז לכן יש גם דאון אחרי שימוש ממושך.

ב. התמכרות נפשית היא לא פחות גרוע מהתמכרות פיזית אז אין לך את שלב הגמילה חוץ מזה זו התמכרות קשה מאוד לדוגמא הניקוטין בסיגריות שהוא החומר הממכר בהן יוצא מהגוף אחרי שבועיים בערך למרות זאת אנשים שמפסיקים לעשן גם לחודש חוזרים לעשן בדרך כלל ? אבל למה? אממ אולי בגלל שההתמכרות הנפשית חזקה מאוד?

ג.המקום היחיד שאני יודע שמתמשים במכשיר כזה הוא באוסטרליה וממש לא שמעתי על שימוש בו בארץ אז אני אשמח לדעת את המקורות שלך ? .

ד.וואו היית באמסטרדם 3 פעמים בהחלט טיול נחמד ראית מוזאונים טובים? ..לידע כללי הייתי באמסטרדם יותר מ3 פעמים ובאנגליה שנתיים אז? מה זה אומר ? שאני גם יודע את המריחואנה יותר מכל אדם כאן? אולי נקים קבוצה בפיסבוק? ,על כל אחד זה משפיע אחרת וראיתי מספיק אנשים שעישנו חומרים חזקים וזה גמר אותם לחלוטין מלתפקד.

ויש גם מספיק אנשים שמעשנים בארץ בכמויות ואכויות שלא נופלות מאמסטרדם ואפילו מעבר .

ה. ברור שמריחואנה עוזרת לנהיגה אתה צודק בהחלט נשמע גם הגיוני ותן לי לנחש גם החוקרים עישנו מריחואנה בזמן הבדיקה,

ועכשיו ברצינות אולי במינון נמוך מאוד היא גורמת לך להתרכז מעט טוב יותר בכביש אבל לא דבר שאתה יכול לשלוט עליו על ידי עישון אבל אם כבר מדברים על מחקרים היתה כתבה לא מזמן עם איזה פרופסור בארץ שבאמת מאמין ואפילו בצדק שהthc טוב כנגד המון מצבים רפואים אז הוא מזקק אותו בשביל שיהיה ניתן לתת בכמות מדידה ועם כמה שפחות תופעות לוואי אגב יש שם עוד חומר שהוא נוגד דלקת שגם בו רוצים להשתמש:).

ואין לי בעיה שאנשים יעשנו בבית אפילו ברחוב, מה שאני לא חושב שצריך הוא שסמים קלים יגיעו לכלל האוכלוסיה מסיבות שכבר כתבתי בתגובה הקודמת.

אגב אני אנטי סמים בכלל בדיוק בגלל שלא אהבתי את התגובות שלי תחת סמים .

מישהו פעם אמר דבר נכון לדעתי :סמים ואלכוהול הם סתם תירוץ לאנשים בשביל לצאת asshols

אתה אמיתי? אלכוהול לא ממכר? אלכוהול הוא אחת ממכות המדינה שלנו וכמות נכבדת מאוד של פשעים נוראיים מתבצעת במהלך השפעת האלכוהול.

בבקשה, אני יביא לך אתגר. תביא לי הוכחה אחת על בן אדם שרצח\התקוטט\אנס\מה שבא לך בהשפעת מריחואנה.

הסטיגמה כלפי מריחואנה נמשכת משנות ה-30 עד היום. אפילו השם מריחואנה, הוא כינוי גנאי. השם האמיתי הוא קנאביס.

בנוגע למחקר הנהיגה. בוצעו 2 מחקרים הידועים לי. אחד אמריקאי ואחד ישראלי, שתי התוצאות הראו נהיגה זהירה ואיטית יותר במצב "מסטול".

בנוגע למכשיר, הוא אכן קיים ובשימוש, בארץ פחות בגלל עלות ייצור לא משתלמת שכמובן אם היה חוקי היה כסף לאכיפה יותר רצינית.

בנוגע לפרופסור, הלוא הוא רפאל משולם, הראשון שהצליח להפריד THC בכל העולם, בשנות ה-60. הוא גם חתן פרס על חקר הקנאביס, אגב.

אני בהחלט נגד סמים ואלכוהול, אך לא מכליל את הקנאביס בתוך ההגדרה סמים.

אולי אתה לא הבנת את העיקרון יש חוקים במדינת אחד מהם הוא נגד עישון סמים זו עובדה.

זה שיש חוק שאומר X, אומר בהכרח שהחוק צודק? חוקים משתנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המריחואנה לא חוקית- http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=206337&TypeID=1&sid=126

ההשפעות האמתיות של המריחואנה - http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=136325&sid=126

מאמר ארוך המכיל הכל והרבה יותר - http://conspil.com/2009/01/19/hemp

למען האמת ההשפעות של המריחואנה די דומות לגת של התימנים.

אז זהו שבוא תסביר לי מה ההתמכרות הפיזית של אלכוהול ? איזה חומר אחר בגוף הוא מחליף שבלעדיו אתה עובר גמילה?

אבל אתה צודק במיעוט מסוים של האוכלוסיה אלכוהל יכול להיות ממכר פיזית אבל אין מושג למה התופעה הזו מתרחשת ושוב אני אשאל איזה חומר הוא מחליף בגוף בשביל שהגוף יכנס לגמילה ממנו?.

הוא לא מחליף כלום, קודם כל יש את הקטע שאתה צריך לצרוך יותר ויותר כדי לקבל את אותו האפקט ושנית כל הגוף עם הזמן תלות בחומר (גם כל מיני חומרים אחרים אגב) והוא לומד לחיות איתו. כשאתה מפסיק את החומר שהגוף שלך התרגל אליו הוא חסר לגוף.

הידעתם? מלות השיר המקסיקני "לה קוקראצ'ה" מספרות על ג'וק שלא יכול לטייל כי נגמר לו הגראס...

נ.ב

אני לא מעשן כלום ולא מתכנן, לדעתי זה לא בסדר מסיבות אחרות בדיוק כמו שלפי דעתי זה לא בסדר לעשן סיגריות או לשתות אלכוהול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאתה מחליט לעבור על החוק ההחלטה שלך ממנ\מנת את הטרור זו עובדה פשוטה (אני חצי מסכים כי לא הכל מגיע מהברחות ויש גם גידול בארץ שלא נדבר על רפואי שמסתובב אבל נעזוב זאת רגע)

ולכן בגלל העובדה שאתה עובר על החוק יש מימון לטרור ולסיבה הכלכלית היא שבגלל הביוקוש שלך לתוצר שהוא מריחואנה שאותו ניתן ליצר לייבא תחת מגבלות :) בכמות קטנה ואתה מוכן לקנות בכל מחיר את התוצר אז המחיר עולה ולכן המימון לטרור עולה מסיבה זו במידה ולא היה ביקוש אז גם לא היה מימון .הראשון בשרשרת הוא לא האיסור בחוק אלה הביקוש לסם.

בקיצור ויכוח מיותר כי יש שני צדדים להסתכל על המטבע וגם אז תמיד יהיו כאלה שימצאו עוד צדדים.

לא ניתן להשתמש באכיפה במדינה דמוקרטית ולעצור הכל זה נכון, בכל זאת מצליחים להוריד במספרים גדולים לראיה תראה את היובש המדובר.

אני לא בטוח שמריחאונה היא הצמח היחיד שמקל נשמע לי כמו החלטה שלך, אבל הוא בהחלט נחשב כעוזר בצד הכאב מבחינת תופעות לוואי קימות גם קימות אבל בהחלט לא מזיקות זה אני מסכים .

בכלל כעיקרון מריחואנה לא נחשב לסם מזיק לבריאות אבל כן בעל תופעות לוואי אלכהול וסיגריות הרבה יותר מזיקים.

לכן צריך ומשתמשים ונותנים אישורים למריחואנה רפואית כמובן.

אגב לשאלה האם צריך להוציא מריחואנה וחשיש מחוץ לחוק יש לך תשובה הרי הם מחוץ לחוק כבר שנים רבות ואומנם יש הברחות אבל זו לא תופעה לאומית כמו שעשו אותה,מספר האנשים שמעשן באופן קבוע הוא לא כזה גדול והשאר בדרך כלל סתם נספחים של פעם ב.. למרות שתמיד חשבתי ששהעולם מתחלק ל2 סוגים סטלנים שתינים ונשנשים:) .

אני לא נגד ןלא בעד החוק רק ציינתי את התוצאה שמביאה בעקבות החוק, ואל תעשה אותי עבריין לא אמרתי שאני משתמש ואל תוציא דברים מהקשרם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יוציאו בננות מחוץ לחוק, ארגוני הפשע והטרור יתפרנסו מגידול ואספקה של בננות.

זה שמי שמשתמש בקנאביס מממן ארגוני טרור זה טיעון נגד חוק מטומטם, לא נגד אכילת בננות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיתי מאוד אני

ממתי אמרתי שאלכוהל לא ממכר ? כתבתי שהוא ממכר פיסית חלק מהאנשים וגם כתבתי בדיוק כמה מסוכן וקשה להגמל מחומר שאתה מתמכר אליו נפשית (מרחואנה וברור שאלכהול נכנס לכאן) .

עניין הסבילות לא רלבנטי להתמכרות הפיזית, אומנם הגוף שלך צריך כמויות גדולות יותר בשביל לקבל את אותה הרגשה (מישהו אמר כבד נהרס) אבל אין קשר בין זאת לצורך פיזי אלה אם כן היה צורך פיזי קודם לכן.

לגבי התמכרות פיזית כתבתי גם שבחלק מהאנשים יש דבר כזה אבל לא יודעים למה, אז ביקשתי שתגידו איזה חומר בגוף הוא מחליף דבר הגורם להתמכרות? יש כזה? השאלה הזו פתוחה, ותשובה של כנראה לומד לחיות זו לא תשובה לכלום, אגב הסברתי לך כבר מה ממכר בחומרים אחרים הממכרים פיסית אני גם יכול לגרום לגוף שלי ללמוד לחיות עם סוכר זה אומר שכל האנשים שיקחו מהם את הסוכר יהיו בגמילה פיזית? הסברתי על חומרים ממכרים פיזית אחרים ולמה הם ממכרים וביקשתי תשובה לשאלה, לכתוב מה שכתבת זה סתמי וחסר ביסוס אבל במידה וכן יש לך תשובה לשאלה שלי אשמח לשמוע ואפילו אגלה לך שתעשה לי את היום :) .

ב.אין לי סיבה להענות לאתגר כי לא כתבתי שאנשים בהשפעת מריחואנה הם מסוכנים (חוץ מעל הכביש ) כתבתי שתופעות הלוואי לא מתאימות למקום העבודה וניצור דור של עצלנים ובטלנים שיעשנו כל היום וישנו כל היום חמור מאוד לדעתי למדינה אבל מסוכן מבחינת רצח ואונס? מה הקשר ?

מריחואנה היא סם בעייתי מכיוון שבניגוד לאלכוהל שאותו בדרך כלל שותים בחבורות או בערב מריחואנה מעשנים כשזמין במשך כל חלקי היממה ומשפיע אחרת על כל אדם ,אני לא חושב ששוק העבודה צריך לסבול מסוממים בשורותיו למרות שאני אישית ראיתי אנשים שמתפקדים טוב יותר תחת השפעה.

תיצור דור של גארפילד (החתול העצלן הזה) שיעדיפו לעשן כל היום בבית .

ג.על הסעיף הזה ענו במקומי shay1098 סוגרות את סעיף תופעות הלוואי ואני מקווה שלפחות בשבילך למה אסור לנהוג תחת השפעה. במידה ואתה חולק זה רק אומר שהחוק במדינה צודק וכנראה יש סיבה לחוקים בשביל שאנשים שחושבים שהם יכולים לא יעשו .

מחליש בצורה משמעותית את הזיכרון לטווח הקצר, וגורם לסחרחורת ולשינוי בתפיסת העומק, שמביאים לירידה משמעותית בקואורדינציה. הירידה הזו זמנית לחלוטין, והיא מתפוגגת לחלוטין תוך כמה שעות, או - במקרה של הצרכנים הכבדים ביותר - תוך כמה ימים.

ונראה לי שהשפעה על הקורדינציה והתמכרות נפשית עלולות לגרום לתפוקה נמוכה בעבודה(אממ בדיוק מה שאמרתי).

בנוסף יש המון תופעות לוואי חיוביות למריחואנה אבל לא חלקתי על הנושא הזה כלל לכן אני תומך נלהב שלה לשימוש רפואי .

ד.שכחתי את הבננות אני חייב לציין שנפלתי מצחוק כמה פעמים אבל שיהיה - מה הקשר!!!? כרגע סמים בארץ בחלקם הגדול מגיעים מהברחות וממנים טרור זו עובדה זה המצב כיום לכן זו עובדה שמי שמשתמש בקנביס מממן טרור הבננות לא חשובות כאן לנושא בכלל כי המצב הנתון הוא שהן כן מותרות בחוק. לעסוק במה עם זה חמד ויפה אבל כלכך לא קשור לדיון העובדה היא כרגע"אתה קונה סמים אתה מממן את הטרור " הטיעון הוא בכדי לחזק למה לא לקנות סמים בכדי לטעון שהחוק מטומטם את הצריך סיבות ובננה היא לא סיבה. אבל ממש אהבתי את המשפט אז אני בכל זאת מאמץ אותו ומסכים איתו אפילו, זו אומנם לא סיבה הגיונית לקבל את הטיעון אבל מצחיקה בהחלט לכן התקבלה.

ה.duk4u אני מאוד מקווה שמובן לך שההודעה לא היתה נגדך אלה כנגד הדברים שכתבת ,לקחת אישי ואולי מאשמתי אבל התשובה היתה כללית לחלוטין וכל אחד יכול להתייחס אליה כאילו היא נגד הטיעון שלו .

חוץ מאמסטרדם ששם באמת היה מיועד אלייך:) שולם? תוסיף אותי לסיכום גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי...

אבל האם אני היחיד שמנסה להבין מה לעזאזל iceflame24 כותב ונכשל?

בחייך, תרד שורה לפעמים, תשתמש קצת יותר בפסיקים ונקודות ותנסה

לוודא שהמשפטים מנוסחים כראוי. כרגע זה סתם בליל של מחשבות שנזרק לפוסט.

למשל:

עסוק במה עם זה חמד ויפה אבל כלכך לא קשור לדיון העובדה היא כרגע"אתה קונה סמים אתה מממן את הטרור " הטיעון הוא בכדי לחזק למה לא לקנות סמים בכדי לטעון שהחוק מטומטם את הצריך סיבות ובננה היא לא סיבה

עם השגיאות כתיב אני עוד יכול להתמודד, אבל אני עדיין מנסה להבין מה הנקודה שניסית להעביר במשפט הזה (דוגמא אחת בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה היחיד שמנסה.

אם מישהו שכותב בצורה כזאת (בלי פסיק נקודה ושורה חדשה), אני נאוטומטית מדלג להודעה הבאה.

ואתה מרוויח מזה מה ?

בכל מקרה ,כל הנושא הזה טחון מהיסוד ,אוכלוסיה שמשתמשת בצורה קבוע היא אוכלוסיה לא מועילה ,גם אם ההשפעות הן לטווח הקצר ,אני לא רואה סיבה למה להקל עליהם להשיג את זה .

אם כי אני חושב שעדיף שזה יעבור לפיקוח ממשלתי ,וכמו שזה נראה ליגליזציה זה הצעד היחיד שיגרום לכך .

וכל אלו שמנסים לטעון כמה שמריחואנה זה צמח מדהים וכמה שההשפעות שלו מדהימות ,אתם פשוט משתמשים בעצמכם ,אז למה לכם לצאת נגד מה שאתם אוהבים (או במילים אחרות ,האוביקטיביות שלכם בנושא שואפת לאפס ,ואל תקפצו על העגלה ותגידו שגם האוביקטיביות של מי שלא הישתמש שואפת לאפס ,כי זה לא נכון ,אנחנו רואים את זה מהצד ) .

וכן ,אדם שמשתמש ,לרוב (חוץ ממקרים נדירים מאוד ) הופך להיות רגוע יותר ,אבל אני לא מבין במה זה טוב ,מה מועיל אדם שהופך להיות רכיכה ? במה מועיל אדם שיושב על הספה שלו בבית (או על הספסל בגן הציבורי ) וצוחק בצורה בלתי מוסברת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה שתחליט מה היא אוכלוסייה מועילה ומה היא לא אוכלוסייה מועילה.

אולי אתה חושב שהטיעון של בכל שוק העבודה יש אנשים שמעשנים הוא טחון, אך זה אמיתי לכל דבר.

לודגמא, אתמול פורסם שלפני כמה ימים נתפס בעלים של אחת מקבוצות הכדורגל הגדולות בישראל עם מריחואנה בביתו.

הטיעון השני שלך מגוחך, ולבד ענית לעצמך שעד שאתה לא מנסה הדעה שלך פחות אוביקטיבית עוד משלי. כי אני לפחות יודע על מה אני מדבר ולא מדבר על פי מה "שהאכילו" אותי שהייתי קטן.

בנוגע לפסקה השלישית, מה אכפת שאתה לא מבין למה זה טוב? השאלה היא, מה מפריע לך שאנשים שזה כן עושה להם טוב, ישתמשו בזה?

כל אחד שיעשה מה שטוב לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה שתחליט מה היא אוכלוסייה מועילה ומה היא לא אוכלוסייה מועילה.

אולי אתה חושב שהטיעון של בכל שוק העבודה יש אנשים שמעשנים הוא טחון, אך זה אמיתי לכל דבר.

לודגמא, אתמול פורסם שלפני כמה ימים נתפס בעלים של אחת מקבוצות הכדורגל הגדולות בישראל עם מריחואנה בביתו.

הטיעון השני שלך מגוחך, ולבד ענית לעצמך שעד שאתה לא מנסה הדעה שלך פחות אוביקטיבית עוד משלי. כי אני לפחות יודע על מה אני מדבר ולא מדבר על פי מה "שהאכילו" אותי שהייתי קטן.

בנוגע לפסקה השלישית, מה אכפת שאתה לא מבין למה זה טוב? השאלה היא, מה מפריע לך שאנשים שזה כן עושה להם טוב, ישתמשו בזה?

כל אחד שיעשה מה שטוב לו.

אני אף אחד בשביל להחליט מה היא אוכלוסיה מועילה ,אבל יש את ההיגיון הבריא שאומר שאדם שרמת היכולת שלו יורדת ,נחשב לפחות מועיל .

אם הייתה קורא עד הסוף ,או חושב עילו שנייה הייתה מבין ,אתה בתור משתמש (לכאורה ) לא יכול לספק מבט מבפנים כי זה מבט לא אוביקטיבי משתיי סיבות ,האחת היא שאתה תחת השפעה של סם שמשפיע על יכולת החשיבה ,והשנייה היא שאתה משתמש בעצמך ,ולכן אין לך סיבה לצאת כנגד (אלה אם אתה הייתה אדם אוביקטיבי ).

לעומת זות אדם שבאה מהצד ולא נתון תחת ההשפעה של הסם ,אבל רואה את ההשפעות שלו על אחרים ,הוא אדם אוביקטיבי כי הדעת שלא לא נפגע ,אבל עדיין הוא יכול להיות בעד או נגד השימוש גם אם הוא לא משתמש בעצמו . (ראה דוגמה :ניסוי מעבדה ,המדען לא מנסה על עצמו ,הוא מנסה על דברים אחרים )

ואם הייתה קורא תגובה שלי כמה עמודים קודם ,הייתה רואה שרשמתי במפורש שלא באו עלינו אפילו פעם אחת (לפחות לא שידוע לי ) מרשות המשהו נגד סמים ,ספק אם מישהו ה"האכיל אותי" ,להפך לדעתי היום יש מסרים מאוד בוטים בטלווזיה שמעודדים שימוש ולא מונעים שימוש ,לכן אם עשו לי משהו ,אז זה "האכילו" אותי בעד שימוש בסמים .

הסלידה שלי מהשימוש עצמו נובעת נטו מהמראות שראיתי בעצמי בחיי ,זה לא אומר שאני נגד הליגליזציה ,זה כן אומר שאני חושב שסמים זה לא טוב לאוכלוסיה .

בקשר לפיסקה השלישית ,יש דמוקרטיה ,ויש אנרכיה ,אי אפשר להישתמש בטיעון של כל אחד יעשה מה שטוב לו .

אתה חיי בחברה ובמסגרת שאתה כפוף לה ,אתה לא יכול לעזוב אותה ולרחף לך החוצה ממנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל כך בור.

אני מקווה שיום אחד תתפכך. אני את שלי עשיתי.

אתה אשכרה חושב שזה שהייתי מסטול לפני כמה ימים משפיע לי על החשיבה? :kopfpatsch:

אני אמרתי לך שבדיוק מאותה סיבה שאני משתמש והדעה שלי אינה אוביקטיבית, גם שלך לא, כי אתה לא יודע על מה אתה מדבר.

וכל הקטע שהמריחואנה לא ממכרת רק מוכיח את טענתי יותר. פשוט אין דבר רע בזה. בנוגע לשיקול הדעת, אצלי לפחות לא נתקלתי מעולם בשיקול דעת שגוי, או משהו שהייתי עושה שונה. זה כולה מרגיע ומשכך כאבים. זהו.

בנוגע לרשות, אתה יודע, מסר יכול לעבור בצורה עקיפה ומסר יכול לעבור בצורה ישירה. אצלך הוא עבר בצורה עקיפה, אבל עבר? עבר אחושרמוטה עבר.

בנוגע לסלידה שלך, לא יודע מה ראית ומה חוית, אני אישית מכיר את הקנאביס על כל גווניו ועדיין לא מצאתי חסרונות לטווח רחוק.

בנוגע לפסקה האחרונה שלך. אתה צודק.

אנחנו חיים במסגרת, אך שוב, זה שיש מסגרת לא אומר שהיא בנויה נכון.

ושוב, גם כשאני בגילך הייתי ככה. זה גיל שהחינוך שקיבלת מאוד משתקף בך. אני מניח שעוד כמה שנים תתחיל לחקור בעצמך דברים ולא להגיד דברים מהכתוב שקראת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...