טריפל C לעומת בזק בין לאומי - ניוזגרופס רשמים ראשוניים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טריפל C לעומת בזק בין לאומי - ניוזגרופס רשמים ראשוניים

nimrodim

Recommended Posts

טוב להלן רשמים ראשונים לאחר שעזבתי את בין לאומי לטריפל C בכל הנוגע לניוזגרופס.

1. בין לאומי בחבילה הרגילה - מהירות הורדה מהניוזגרופס נחסמת לחלוטין בשעות מסויימות של היום.

2. בין לאומי בחבילת גיימר - בנתיים לפי דעתי קומבינציה זאת מהירה יותר בממוצע מהירות ההורדה יחסית לטריפל C.

3. טריפל C - הייתי אומר שמהירות ההורדה הממוצעת והמקסמילית נכון לעכשיו (11 בבוקר) נמוכה ב 20% יחסית לחבילת בין לאומי + גיימר

טריפל C נכון ל 11 בבוקר עם 10 חיבורים לXENNEWS בפורט 563 ב - SSL

אני מקבל ממוצע של 375-400 KB\S ם ספייקים רבים במהירות. החיבור עם חבילת היה הרבה יותר יציב מבחינת המהירות.

האם טריפל C - היא הישועה הסופית - כנראה שלא.

האם משתלם להוסיף עוד 20-25 ש"ח לחבילת הגיימר בשביל התוספת הזאת - אני בהחלט לא חושב.

בעלות של תוספת המחיר לחבילת הגיימר אני משדרג את הקו שלי מ5 מגה ל 12 מגה.

רשמים על ניוזגרופס ב 12 מגה בטריפל C על תשתית HOT יבואו בסוף שבוע.

עידכון:

מצטער אך ניראה לי שהמידע שרשמתי אינו נכון - יש לי כרגע בעיה שטרם פתרתי עם מהירות הקו ודרך החיבור של המודם לנתב...ולכן התוצאות לא משקפות.

עידכונים בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל 400KB/S ביוזנט עם קו 5 מגה?

ב012 אני מקבל בערך 500 KB/S עם bintube

בקשר לעניין "האם משתלם", אז קח בחשבון שבשביל לשדרג ל12 מגה אתה צריך להוסיף גם כסף לתשתית ולא רק לספק.

אם זה מסתכם ב30 שקל? לא נראה לי.

אז יכול להיות שיש כאלה שמשתלם עבורם להוסיף 30 שקל לחבילת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר התשתית שקבלתי ל 12 מגה מHOT הוא 99 ש"ח לחודש כולל מע"מ.

מחיר התשתית שקבלתי ל 5 מגה מבזק הוא 104.90 ש"ח לחודש כולל מע"מ.

אז מבחינתי גם מבחינת תשתית יוצא זול יותר :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תעבור להוט, בלי איכות, בלי שירות ועם שכונה שלמה שגולשת איתך על אותו הקו.

אף פעם לא הייתי בהוט.

מה הקטע של "שכונה שלמה על אותו קו"? אין להם ניהול תעבורה?

כאילו, אפשר לחשוב שבבזק לכל אחד יש קו פרטי עד איטליה... בסה"כ עד לארון ברחוב. אז מה הקטע? יודעים להפריד והוט לא? מעמיסים יותר מדי?

או שזו סתם סיסמא חסרת ביסוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד לא שמועה חסרת ביסוס.

אצלי כבר תקופה ארוכה בשעות העומס רוחב פס להורדה יורד מ2.5 לפחות מ1.

לאחר בדיקות התברר שהבעייה בתשתית של .

לאחר שיחות איתם שנמשכו חודשיים, הם הציעו לי הורדה של המחיר ל 50% ל 3 חודשים עד להתקנת UFI אצלנו באיזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר במושב, ככה שייתכן שיש לזה השפעות....

אבל באופן אישי, אני עם הוט כ-12 שנה למעט פרק זמן מאוד מאוד קצר שניסיתי את והתאכזבתי קשות. לבסוף קיבלתי מהם זיכוי מלא, פעמיים!

אני לא מרגיש שום ירידה במהירות, באף יום בשבוע או בשעות ספציפיות.

אולי בסופי שבוע... טיפה טיפה איטיות בטעינת אתרים, לא במהירות הורדה. לטעמי ה"איטיות" כביכול נובעת מ-Netvision ולא מהתשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד לא שמועה חסרת ביסוס.

אצלי כבר תקופה ארוכה בשעות העומס רוחב פס להורדה יורד מ2.5 לפחות מ1.

לאחר בדיקות התברר שהבעייה בתשתית של .

לאחר שיחות איתם שנמשכו חודשיים, הם הציעו לי הורדה של המחיר ל 50% ל 3 חודשים עד להתקנת UFI אצלנו באיזור.

גם לי יש בעיה דומה עם , פעם ראשונה מאז שזה התחיל שאני רואה עוד מישהו עם בעיה דומה. אתה במקרה מירושלים (או מקום קרוב לירושלים)? לפי מה שהם אמרו לי זה בעיה שנגרמת כתוצאה מהשדרוגים שהם עושים למרות שניראה לי שזה בולשיט.

הבעיה הזו ממש לא קשורה לשיתוף קו, הבעיה הזו לא קיימת יותר או קיימת רק במקומות שהתשתית בהם מאוד ישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 12 מגה ותאמין לי אני רוב הים מגיע ל1.4 מגבייט הורדה אפילו מאתרים כמו מגה ראפיד ונטלוד בלי מסלולי פרימיום למיניהם

אולי זה כי אני גר באזור בלי כל כך הרבה אנשים או כי סה"כ כמה בניינים של 4 קומות

יש מצבים שזה מגיע לי רק לחחצי מהמהירות אבל יחסית לכסף אני משלם יותר זול ממה ששילמתי על 3 מגה ועוד ההעלאה זה מגבייט 1!![br]פורסם בתאריך: 20.07.2010 בשעה 12:55:53

ufi זה העתיד
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תעבור להוט, בלי איכות, בלי שירות ועם שכונה שלמה שגולשת איתך על אותו הקו.

מה שהוא אמר ^^^

מרגע ששדרגתי ל-5 מגה בהוט לא הצלחתי לקבל רבע מהקו ואחרי חודשיים שלא הצליחו לטפל בזה, עברתי לבזק (10 מגה) ומאז אני מוריד בניוזגרופ על כל הקו (1.1 מגה בשנייה, אחרי שהיה QOS לקו טלפון על אותו חיבור - דרך אורנג').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שבועיים התנתקתי מטריפל C. לאחר בדיקות הורדה מעמיקות יותר (טורנטים וניוזים), אני בהחלט יכול לאשר Jitters משמעותיים במהלך ההורדה. חבילת הגיימר של בזב"ל עושה את העבודה פשוט טוב יותר, אז לבינתיים, אני נשאר איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעיה דומה עם , פעם ראשונה מאז שזה התחיל שאני רואה עוד מישהו עם בעיה דומה. אתה במקרה מירושלים (או מקום קרוב לירושלים)?

בחודשיים האחרונים ראיתי פה לפחות שני דיונים על בעייה דומה.

גר באזור כפר סבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מחובר לחבילת ה-12Mb ב-CCC לתקופת ניסיון של חודש.

אתמול בערב בשעות העומס הורדתי בפעם הראשונה מ-XENNEWS עם 20 חיבורים ללא SSL מהירות הורדה ממוצעת 1.45MB וכשבדקתי בראוטר ראיתי שהתעבורה הכוללת יותר גדולה בגלל ה-OVER HEAD כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...