הUFI של הוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הUFI של הוט

Brox

Recommended Posts

שלום,

לפני בערך כשבוע התחברתי למהירות 12 מגה בהוט.

אחרי שבוע של בדיקות של כל מיני המחשות מהירות ובדיקות הורדות, הגעתי למצב הבא:

אני נכנס לאתר של speed.hot.net.il כשאני מחובר בחיבור ישיר למודם ומקבל IP תקין של 172.2X

ובאתר יש 2 בדיקות.

אחת נקראת המחשת מהירות שבה יש שעון שעושה בדיקה ובסופו אני מקבל תוצאה של 11-12 מגה.

הבדיקה השנייה היא בדיקת הורדת קובץ, שם אני מקבל מהירות הורדה של של MB/s 1 באופן יציב וקבוע, ככה זה בכל מחשב מה3 שניסיתי.

תקנו אותי אם אני טועה, אבל חשבתי שהמהירות הורדה צריכה להיות 1.5 MB/s ץ (12,000 לחלק ל8 נכון?)

אחרי מספר שיחות עם HOT המצב מבחינתם "תקין", מכיוון שאני מקבל בהמחשת מהירות שלהם 12 מגה.

השאלה שלי היא, האם ככה זה באמת אמור להיות או שהם סתם מנסים להוריד אותי מהקו ואין להם מושג למה זה ככה?

חשוב לציין שאין לי שום התחייבות אליהם ואין לי בעיה לעבור לבזק במקרה והמצב באמת לא תקין.

תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת נקראת המחשת מהירות שבה יש שעון שעושה בדיקה ובסופו אני מקבל תוצאה של 11-12 מגה.

הבדיקה השנייה היא בדיקת הורדת קובץ, שם אני מקבל מהירות הורדה של של MB/s 1 באופן יציב וקבוע, ככה זה בכל מחשב מה3 שניסיתי.

תקנו אותי אם אני טועה, אבל חשבתי שהמהירות הורדה צריכה להיות 1.5 MB/s ץ (12,000 לחלק ל8 נכון?)

בהורדת קובץ היית צריך לקבל 1.5-1.4 . עד כמה שידוע לי ההגבלה בכבלים היא פיזית אלא תוכנתית. אתה לא מוריד במקסימום כי המודם יודע שהחבילה שלך היא של 12 מגהביט. אני חושב שבADSL זה גם ככה עכשיו (אבל בצד של ה DSLAM ) ובגלל זה אנשים קיבלו צניחה מינורית במהירות כשעברו לNGN.

מה שחשוב בכל הסיפור הוא האם זה מפריע לך? לפי דעתי בפעם הבאה שאתה מתקשר אליהם תבקש שיורידו לך את המהירות ל8 מגה ואז תבדוק באיזה מהירות יורד הקובץ. עדיין יכול להיות שבאותו יום ושעה לא יהיה עומס על התשתית ותוריד על מקסימום. בכבלים אתה גולש ביחד עם השכנים שלך וב UFI מהירות הקו היא כנראה 220 אולי חצי אולי פי 2. כולם מתחלקים בינהם במהירות הזאת. אם יש לך הרבה שכנים שמחוברים לאותו הכבל וערוצים פיזיים ומנצלים את רוחב הפס אין ממש סיכוי שתגיע למקסימום. עשינו חישוב וגילינו שיש לכבלים כנראה 16 ערוצים פנויים לאינטרנט. זה אומר מקסומום 880mbps והם צריכים ערוץ או שניים להעלאה . זה אומר שיש להם בערך 780 מגה הורדה. השאלה כמה אנשים הם מחברים. אם יש 78 משפחות עם חבילות של 10 מגה הם יצליחו לספק את הסחורה אבל 200 או 400 זה יכול להיות בעיתי. מה גם שאני לא יודע אם הערוצי תעבורה קבועים(בעיתי) או תלויים בעומס (אידאלי).

חשוב לציין שאין לי שום התחייבות אליהם ואין לי בעיה לעבור לבזק במקרה והמצב באמת לא תקין.

מצבך טוב :xyxthumbs:

אגב גם לבזק יכולה להיות בעיה כזאת אבל אצלם זה נחשב לתקלה. זה גם מאוד נדיר אבל קרה לי פעם אחת (ואני בDSL יותר מ7 שנים). הבעיות האחרות שהיו לי עם זה עם קו רועש שלרוב המודם או החוטים הם הבעיה. בעית רוחב פס קשורה למרכזיה ואם זה קורה די קשה לתפוס את זה אבל ישימו לב :lol:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום סתם לישבור את הראש יותר פשוט להוריד איזה משהו מהאיטרנט וזהו

משהו כמו דריברים של או משהו אחר שנותן לך להוריד בכל רוחב הפס שלך ולראות האם המקסימום זה 1 מגה

או 1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום סתם לישבור את הראש יותר פשוט להוריד איזה משהו מהאיטרנט וזהו

משהו כמו דריברים של או משהו אחר שנותן לך להוריד בכל רוחב הפס שלך ולראות האם המקסימום זה 1 מגה

או 1.5

אם אני לא מקבל מהירות הורדה של 1.5 מגה בייט עוד לפני שאני מתחבר לספק, אין סיכוי שאני אקבל אחרי...

בכל מקרה ניסיתי גם להוריד דברים רגילים וזה לא עובר 1 מגה...

אתה בטוח שאתה לא מתבלבל עם בדיקת מהירות העלאה? כי אמור להיות לך 12/1

למה אתה מתכוון? בהמחשת מהירות אני מקבל 12/1 אבל בהורדת קבצים רגילים לא את המהירות האמיתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...