FPS נמוך במשחקים :| - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FPS נמוך במשחקים :|

ano

Recommended Posts

שלום.

אהמ... זה המחשב שלי :

Q8200 2.3

GTX275

4ג'יגה ראם

500W PSU

לוח אם של שאני לא זוכר את שמו...

וזה מה שקורה ... זה TF2 על הגדרות נמוכות :

http://img810.imageshack.us/img810/6940/achievementpyrofinal000.jpg

וזה על הגדרות גבוהות :

http://img815.imageshack.us/img815/6940/achievementpyrofinal000.jpg

וזה על הגדרות גבוהות + בוטים :

http://img96.imageshack.us/img96/1148/kothviaduct0000e.jpg

שום דבר לא חם מידי, הדריוורים מעודכנים ולשום דבר אין OC :| זה קרה גם שהיה לי XP SP3 וגם עכשיו על WIN7 64. ניסיתי אפילו את הFPS CONFIG האלו שגןרמים למשחק להראות כמו הראשון... וגם זה לא עזר.

ב COD4 אותו הדבר, ב FO3 אותו הדבר ( המשחק נתקע לכמה שניות כשאני מסתכל על השמש ), קרייסי הראשון היה דיי בסדר ( על הכי גבוהה שהמשחק נתן לי היה לי 40~50 FPS בלי ירידות ל 20 ), ב PW הייתה הרגשה של 10FPS כל פעם שהייתי נכנס לעיר מלא באנשים ו... בסטאלקר ( בשלושת המשחקים ) היו תקיעות לפעמים.

כבר שאלתי בכמה מקומות ו... שום דבר :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כרטיס מסך חלש...

שאתה שם על הגדרות נמוכות הFPS גבוהה, ושאתה שם על הגדרות גבוהות הFPS נמוך... מן הסתם כי הכרטיס מסך לא עומד בזה..

תראה אם תשים על רזולוציה של 480*640 אז יהיה לך FPS גבוהה מאוד, או אם תעלה משחק קל יותר...

תעלה את המשחק counter strike

ותראה כמה FPS יש לך... אני בטוח שיהיה לך 100 יציב..

אדיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב.

הספק של FSP

(fsp500-80ghn)

דבר ששחכתי לציין... המ... באותו המפה שיש בתמונות למעלה ( 2 הראשונות ) כשהבוטים רק עמדו (כאילו בלי פקודת ה"מימיק 1" שגורמת להם לעשות מה שאני עושה) היה לי בסביבות ה150~ FPS, אחרי שרשמתי "מימיק 1" בקונסולה ופשוט לחצתי על M1 (וגרמתי לכל 31 הבוטים לעשות בדיוק את אותו הדבר) רק אז הFPS נפל... גם על הכי נמוך @ 600X800 הFPS הגיעה ל 20~15.

96442465.jpg

45839522.jpg

94002136.jpg

89199552.jpg

15048965.jpg

צילמתי הכל :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק במאמץ אם התדר מעבד שלך עולה ל 2.3GHZ.

תוריד VANTAGE ותעלה תוצאה, על פניו נראה שהמחשב שלך בסדר, יכול להיות שהבעיה במשחקים שאתה מנסה לשחק, PATCHים יכולים לסדר חלק מהבעיות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. כשאני משחק זה עולה ל2.3 (בדקתי כבר)

פאטצ'ים ? כל פעם שיוצא עדכון ל TF2 זה מעדכן אותו אוטומתית... בדקתי כבר בפורומים שם ומצאתי כמה דברים שכן האלו לי את הFPS, כמו למשל לא לתת לאנטיוירוס לסרוק קובץ מסיום בתיקיה של TF2, וזה באמת הוסיף לי 15FPS, אבל הוא בכל זאת נופל ל 20~

מוריד עכשיו את ה3DMARK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר סיים להוריד... 3:

אני לא יכול לעשות שום OC לCPU... הלוח אם לא נותן לי לשנות את הVOLTAGE, ובלי לשנות את הVOLTAGE (וולטים ? איך רושמים את זה בעיברית ? ) אני יכול להגיע רק ל 340X7 וזה לא ממש עוזר :|

עריכה :

69808834.jpg

עריכה 2 : מזל טוב על ה 5K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבלבלתי בן דיון אחר...

זה לא משנה BATTLEFIELD או לא, נסה משחק אחר חוץ מהאחד הבעייתי... בדרך כלל המון בוטים מאמצים את המעבד ( הלא כל כך חזק שלך )

נסה משחקים נוספים / PATCHים, המחשב שלך בסדר גמור לפי GPUZ / CPUZ / .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ננסה 3:

תודה על הזמן שלך.

עריכה : יצא לי לראות אנשים שיש להם מחשבים הרבה יותר חזקים משלי שיש להם את אותה הבעיה שיש לי :| כאילו הם מקבלים 20 FPS ב TF2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...