שאלה לכול מי שהזמין סאמסונג גאלקסי S מCLOVE - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לכול מי שהזמין סאמסונג גאלקסי S מCLOVE

gal555

Recommended Posts

משפט שתשמע הרבה מאוד. יותר מ 90% משוק הסלולר ביפן זו תוצרת מקומית, מכשירי לא קיימים שם בכלל, ולכל מכשיר שלא מתאים לצרכים של השוק המקומי אין רבע סיכוי לשרוד.

הגלאקסי S מגיע לשם כי משום מה הם חולים על .

מה עם אוסטריה או סרביה? :smile1:

באוסטריה כבר אמור להיות ברוב חנויות הסלולר, מצטער אבל אני לא מכיר שם X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי מCLOVE בDHL.

נשלח ביום שישי והסטטוס מאתמול בערב.

Clearance delay Tel Aviv - Israel

Processed for clearance at Tel Aviv - Israel Tel Aviv - Israel

Arrived at Sort Facility Tel Aviv - Israel Tel Aviv - Israel

אני אמור לעשות משהו או לחכות ששליח DHL יביא לי את זה הביתה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפט שתשמע הרבה מאוד. יותר מ 90% משוק הסלולר ביפן זו תוצרת מקומית, מכשירי לא קיימים שם בכלל, ולכל מכשיר שלא מתאים לצרכים של השוק המקומי אין רבע סיכוי לשרוד.

הגלאקסי S מגיע לשם כי משום מה הם חולים על .

באוסטריה כבר אמור להיות ברוב חנויות הסלולר, מצטער אבל אני לא מכיר שם X:

האמת שבדיוק חזרתי מיפן, 90% מהפלאפונים זה תוצרת של שארפ או פנסוניק או כל'מני חברות כאלה, משום מה הם מתים על הפליפר. מה גם שיש להם ארצית של גלי רדיו שמשדרת דברים כמו מידע לGPS (כמו מכמונות מהירות, פקקי תנועה וכו') וטלויזיה, דברים שבשאר העולם (או ברובו המוחלט) אין. משום מה זה דיי חשוב להם (הפקקי תנועה ניחא, אבל טלויזיה? הראו לי את זה וגם כשמסכים שלהם גדולים זה נראה סבל לראות על זה טלויזיה).

אפילו אייפונים לא ראיתי שם יותר מדי (למרות ששיחקתי קצת עם ה-4 שם :) ).

בכל מקרה לדיון, מה קיבלתם עם הגלקסי שלכם? אני פשוט ראיתי באינטרנט שצריך לקבל headset שאותו לא קיבלתי (קיבלתי רק את הפלאפון, כל'מני חוברות הוראות מטען וכבל USB).

אולי בגלל שהגרסא שלי טיוואנית? (יש כיתוב שמפנה לאתר של טיוואן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבדיוק חזרתי מיפן, 90% מהפלאפונים זה תוצרת של שארפ או פנסוניק או כל'מני חברות כאלה, משום מה הם מתים על הפליפר. מה גם שיש להם ארצית של גלי רדיו שמשדרת דברים כמו מידע לGPS (כמו מכמונות מהירות, פקקי תנועה וכו') וטלויזיה, דברים שבשאר העולם (או ברובו המוחלט) אין. משום מה זה דיי חשוב להם (הפקקי תנועה ניחא, אבל טלויזיה? הראו לי את זה וגם כשמסכים שלהם גדולים זה נראה סבל לראות על זה טלויזיה).

אפילו אייפונים לא ראיתי שם יותר מדי (למרות ששיחקתי קצת עם ה-4 שם :) ).

בכל מקרה לדיון, מה קיבלתם עם הגלקסי שלכם? אני פשוט ראיתי באינטרנט שצריך לקבל headset שאותו לא קיבלתי (קיבלתי רק את הפלאפון, כל'מני חוברות הוראות מטען וכבל USB).

אולי בגלל שהגרסא שלי טיוואנית? (יש כיתוב שמפנה לאתר של טיוואן)

לגבי הפסקה הראשונה- נו, כן, חברות מקומיות. שארפ, פנסוניק, FOMA, סאניו וכאלו. הרשת שם היא GSM בעיקרון, אבל לכולם יש שם חיבור תמידי לאינטרנט וכל מיני פיצ'רים כמו שידורי one-seg וכו'. בקטע הזה הם בערך 10 שנים קדימה משאר העולם.

לגבי הציוד שמגיע עם הסאמסונג- מטען, כבל , , חוברות. לא יודע לגבי הבדלים בשיווק בין הגרסאות, הכל אמור להגיע עם אותו דבר למיטב הבנתי.

i9000 זו גרסה בינ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...