לכל האנשים שמתלוננים שהם לא מקבלים את המהירות ש"עליה הם משלמים" - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל האנשים שמתלוננים שהם לא מקבלים את המהירות ש"עליה הם משלמים"

digitalseeker

Recommended Posts

ביררתי לי ככה לכיף כמה עולה בבזק בי"ל קשור לחו"ל במהירות מובטחת של 6/3 מגה - הכוונה 6Mbit/s הורדה וחצי ו3Mbit/s העלאה.

עכשיו אני רוצה לפתוח שכל יומיים מישהו מתלונן שהוא משלם סכומי עתק של 100 שקל כולל ספק על החבילה של ה5 מגה או 10 מגה שלו ומגבילים אותו ועושים שייפרים וכו' וכו' וכו'.

ועכשיו אני רוצה שכל "בכיין" כזה תסתכל טוב טוב על המחיר אצל הספק בשירות של ה6/3 - 725 דולר לחודש !!!!!!

לתשתית יעלה עוד איזה 1500 ש"ח לחודש - אבל זה שולי !

לכן אני רק רוצה לציין שכל החברות עושות QOS בצורה מוצדקת כדי לספק לכולנו חבילות של 10 מגה במחיר עלוב לעומת מה שהלקוח העסקי מוכן לשלם.

אה ולא חייב להיות לקוח עסקי כדי לרכוש את זה....פשוט צריך להיות ממש עשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממש לא מבין מה אתה רוצה לומר פה .. כל ההננחה שלך בכלל שגוייה מהיסוד... אין מה לעשות השוואה

אתה משלם X כסף בחודש תמורות משהו ואתה רוצה לקבל את מה שהובטח וזה לא אמור לענייןן אותך בכלל מה המגבלות של החברה ואם מישהו אחר משלם מה..

אתה קינית קו עם X העלאה וY הוררדה וזה מה שאתה צריך לקבל, אם לחברה יש קשיים לספק זאת היא לא אמורה להציע זאת מהתחלה.!

זה שעסקי משלם ככה וכהה לא מעניין אותי כלקוח קצה. זו חשיבה עקומה מהיסוד.. ואין פה שום הצדקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משלם X כסף בחודש תמורות משהו ואתה רוצה לקבל את מה שהובטח וזה לא אמור לענייןן אותך בכלל מה המגבלות של החברה ואם מישהו אחר משלם מה..

אתה קינית קו עם X העלאה וY הוררדה וזה מה שאתה צריך לקבל, אם לחברה יש קשיים לספק זאת היא לא אמורה להציע זאת מהתחלה.!

ה שעסקי משלם ככה וכהה לא מעניין אותי כלקוח קצה. זו חשיבה עקומה מהיסוד.. ואין פה שום הצדקה

הנושא יותר צרכני מאשר טכני אבל להערתך: פעם קראת בעיון ובתשומת לב את החוזה בינך לבין הספקית או התשתית?

מצאת שם התחיבות להבטחת מהירות קבועה בכל מקרה?

לא, פירסומות ומודעות ושאר שטויות לא נחשבים לחוזה והסכם כחוק.

דרך אגב, אתה לא קנית קו. אתה קנית שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהספקיות עושות אולי כשר, אבל מסריח. הן אמנם לא מתחייבות בחוזה למהירות הנקובה בכל שעות היממה, אך הן עושות כל דבר אפשרי כדי שהלקוח יאמין שזה מה שהוא יקבל.

אה, ומר digitalseeke - את אף אחד לא מעניין התירוץ הזה. אם החברה לא יכולה לספק 5 מגה במסלול שנקרא "5 מגה", ובשביל באמת לקבל אותם הלקוח צריך לשלם פי 7, אולי כדאי שהלקוח יידע מזה מראש - ובלי שצדקנים כמוך יגידו לו בדיעבד "מה אתה רוצה - שירות כמו שקיווית עולה פי 7".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החברה לא יכולה לספק 5 מגה במסלול שנקרא "5 מגה", ובשביל באמת לקבל אותם הלקוח צריך לשלם פי 7, אולי כדאי שהלקוח יידע מזה מראש - ובלי שצדקנים כמוך יגידו לו בדיעבד "מה אתה רוצה - שירות כמו שקיווית עולה פי 7".

כל לקוח עם ראש על הכתפיים יודע ומבין זאת.

המפגרים - לא, ובד"כ הם גם אלה שצועקים הכי הרבה, וגם נדפקים הכי הרבה. כי המודל העסקי של כל החברות האלה בנוי על ניצול בורות וטמטום הלקוח הממוצע.

וזה מה ש"כשר אבל מסריח", כפי שהגדרת זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהספקיות עושות אולי כשר, אבל מסריח.

^^^

למה בכלל החברות טורחות להציע חבילות כל כך איטיות אם כך?

שפשוט יתחילו למכור לכולם חבילות של 1Gb/s סימטריות וזהו.

אם הם גם ככה לא מתכוונים לספק מה שהם מוכרים לך, אז מה זה משנה מה המהירות שאתה משלם עליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא קודם כל בשיווק שלך השירות ואח"כ באיך שהוא מוצג ע"י נציגי שירות הלקוחות של אותן החברות.

הרי אף חברה לא תתחיל לפרט בפרסומת שלה את פרטי רמות הQoS שלה וכל ההגבלות שניתנות בתשתית.

לדעתי, מה שבעייתי פה זה שקהל הלקוחות לא נחונך להבין על מה הוא משלם בעצם ומפה הכל מתחיל.

זה בדיוק אותו סיפור כמו עם מכירת מחשבים: כולם רוצים את זה ולא באמת יודעים מה הם רוצים ולמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להגיב על הנושא של "למה להציע חבילה שאי אפשר לעמוד בה".

זה לא נכון - זו תפיסה שגויה - מציעים לך חבילה של 10 מגה , בחלק מהקרים מתחייבים לך שכל הזמן תקבל 10 מגה לאתרים ישראלים.

וגם אתה תגיע ל10 מגה כשזה מתאפשר.

לי למשל יש 10 מגה וכשאני מוריד את מה שאני מוריד כמעט תמיד אני מנצל את מלוא הרוחב פס !

לכן תפסיקו עם משפטים כמו:

"אם הם גם ככה לא מתכוונים לספק מה שהם מוכרים לך, אז מה זה משנה מה המהירות שאתה משלם עליה?"

ומשפט מגוחך כמו זה:

"אתה משלם X כסף בחודש תמורות משהו ואתה רוצה לקבל את מה שהובטח וזה לא אמור לענייןן אותך בכלל מה המגבלות של החברה ואם מישהו אחר משלם מה"

איזו הנחה שגויה עומדת פה - הובטח לך עד מהירות מסויימת - מה שאומר שתקבל אותה כשזה מתאפשר.

כמו שכשיש "SALE" בחנות וכתוב "כל החנות עד 70% הנחה" - איך זה שזה ברור לך שלא כל החנות ב70% הנחה ולא ברור לך שלא רכשת חבילה של 10 מגה מובטח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אמר שמכירות של "עד 70% הנחה" זה בסדר ולא מעצבן ממש?

אז יופי, הם ימכרו לך זוג גרביים ב-70% הנחה ועל כל השאר יהיה חצי אחוז הנחה.

כשר? כן. מסריח? מאוד.

בדיוק אותו הדבר עם ספקי האינטרנט.

בעצם כשאתה משלם כרגע של מהירות של 5Mbit/s אתה משלם על כך שאולי, לפעמים, מתישהו, כשזה

יהיה נוח ומתאים לחברה, אתה תקבל 5Mbit/s. שאר הזמן (שזה כמעט תמיד אצל רוב האנשים) אתה

תקבל כמה שמתאים ובא להם לתת לך, כשהם לא מחויבים לתת לך יותר מ-1Kb/s אפילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני לא משלם לחברת נתיבי איילון בשביל הזכות לנסוע במהירות מסויימת בכביש.

המסים שהולכים לשם הם לתחזוקת הכביש / מימון סלילתו.

אין אנשים שמשלמים יותר ומשלמים פחות על נתיבי איילון, זאת סוג של "חבילה אחידה"

כביכול, אם אתה מתעקש להשוות את זה לספקי האינטרנט.

אם כולם היו מחוברים לחבילה אחת, ללא הבטחה של מהירות, מלבד "המהירות המקסימלית האפשרית

באותו רגע" אז מילא, אבל אם מישהו שמשלם על 10 מגה ומישהו שמשלם על 5 מגה יקבלו את אותו

הדבר כמעט תמיד, אז מה ההיגיון בחבילות נפרדות אם הם מקבלים את אותו הדבר?

כמו שכבר כתבתי, מה מונע מחברות למכור לך חבילה של 1Gb/s סימטרי למרות שהן יודעות טוב

מאוד שזה לא אפשרי לספק את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מכל ההצדקות..

בסופו של יום.. אתה משלם על שירות ואתה לא מקבל את מלוא התמורה (גם אם זה לא תמיד)

איך שאני רואה את זה.. החברות עושקות אותנו ולנו הצרכנים אין מה לעשות יותר מידי.. (אתה לא יכול להסתדר היום בלי גם הם וגם אתה יודעים את זה)

אבל יש אנשים שמרכינים ראש מקבלים ומצדיקים את זה שדופקים אותם.

יש אלו שיודעים שעושקים אותם ומקבלים את זה כי ואין להם ברירה, אבל ממש ממש לא מצדיקים את זה שדופקים אותם.

ויש את אלו שלא יודעים כלום מהחיים שלהם. (ומה שלא יודעים לא כואב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...