התקשורת החרדית על אירוע הירי בתל אביב - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקשורת החרדית על אירוע הירי בתל אביב

qwerty1987

Recommended Posts

כל דבר שקשור לחרדים הוא מפרסם לא משנה עם זה מדויק או לא.

אם הוא היה גם מפרסם את שאר הציבור -זה היה הוגן לא? :silly:

pain_killer12

אני מציע לך קח יום אחד ותתחיל לפתוח אשכולות רק מה שקורה בציבור הכללי

נראה עם נוכל להכנס לפורום בגלל כל הקריסות.

ותנסה קצת להכליל, למשל כרגע יש אנס http://news.walla.co.il/?w=/1/1709046

"אז כנראה רובו של הציבור הכללי החילוני הוא אנס " [עריכה": לאלה שמתקשים מה נעשה יש כאן לא בוגרים-זה בכיאלו ]. בדיוק איך שעושים לחרדים.

.....

והדבר המזעזע ביותר שיצא לי לראות אצל חברה כאן, אצל המוסלמים יש קיצוניים שמשלחים מחבלים ויש את השפויים יודעים להבדיל, אך בציבור החרידי זה לא כך הרי רובם הם אנשי טרור ומחבלים זורקי אבנים אלימים מפחידים מפלצות.

ולא מדובר כאן רק על נוער אלא על אנשים בני 30 +.

לשם כך מנסים להכניס חוק לביתי ספר הממלאכתי ללימודי מושגי יהדות - כי משם נובע כל הרעה- מחוסר ידע בסיסי.

יצא לי לראות דיון על כך ב'מועצת חכמים' עם דן מרגלית -גם הצד השמאלני מאשר זאת, רק שמציין שיש דברים יותר חשובים שצריך להכניס ללימודים[לדעתם כמובן ] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני אתה לא יכול להתעלם מכך שאחוז הרבנים שנאשמו באונס בשנים האחרונות - וההיקף של מעשי האונס לכל רב - הם לא נתון מדאיג. מבחינה סטטיסטית, אחוז הרבנים שנאשמו בגין אונס או מעשים מגונים אחרים, גבוה יותר מאחוז החילונים אשר נאשמו בכך.

גם אחוז המפגינים החילוניים ששורפים פחים, צמיגים ודגלי (טקס מסורתי אצל חלק מהדתיים) נמוך בהרבה מהאחוז החילוני. בהרבה מאוד. אני חושב שאתם שניים רק לערבים מבחינת הפגנות אלימות ומלחמה במשטרה. אולי אפילו לא לערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כאן באמת שאני כבר לא יכול.

היום גם למורה בבית ספר חרדי נותנים את התואר רב.

הראה לי כמה רבני הלכה נתפסו באונס.

ועוד יותר מהציבור הכללי .

אגב בהודעה הקודמת הבאתי רק דוגמא [שהיא כמובן בסתם ] כדי להמחיש מה עושים לציבור החרדי הכללי.

אמרתי לכם? [כפי שכתבתי בהודעה קודמת] חרדים הם רובם שורפי דגלים ומחבלים.

הבחור שכח שמדובר בנטורי ח-ר-ט-א סליחה קרתא . מה להם ולשאר הציבור החרדי? בכלל לא אותם דעות והשקפות.

שרפת פחים וכו' מנוגדים לכל החרדים באמת ואף למנהיגי 'העדה החרדית' [שמנהלת את ההפגנות הללו ]

דברים שאתה ראית- אך מתעלם.

חצוף,שקרן,ונוכל. עיתנואי אתה בטוח תצליח להיות , אבל לא לשקר לאנשים קצת פיקחים.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=466303.50

וזה חלק מכל הסילופים שהוא עושה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.3310

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רואה חדשות? לפחות פעם בארבעה-חמישה חודשים שומעים על אונס בעדה החרדית. יחסית למספר החרדים, זה אחוז בלתי מבוטל.

האחרונה הזכורה לי מחודש שעבר: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3904496,00.html

עכשיו מי מסלף מה? איפה כתבתי שכל, או רוב, החרדים שורפים ואלימים? תפסיק להכניס לי מילים לפה, גם אם אתה ממש רוצה לשמוע אותי אומר אותן.

וזה לא באמת משנה מאיזה זרם הם, כל עוד אתם החרדים לא מגנים אותם (ולא, להגיד לי שבבתים החרדיים עושים צקצקצק בלשון, זה לא לגנות - איפה הרב עובדיה יוסף כשצריך להגיד לחרדים להפסיק להכות שוטרים בירושליים?).

אתה בעצמך חוצפן. שקרן ונוכל תקרא לאבא שלך, לא לי. נתת שני לינקים לעמודים בהם יש פוסטים שלי ושלך, בראשון יש תגובה ליגיטימית לחלוטין שלי העונה על התגובה שלך מא' ועד ת'. יצויין שלא טרחת לענות לה, אלא להשמיץ אותה בנפרד כ"סילוף" (אבל רק ציטטתי אותך!). בלינק השני יש תגובה שלי בה אני מראה לך שכן יש יהודים שרוצחים. נתתי לדוגמא את מפלגת כ"ך שרצחה מי-יודע-כמה ערבים (וגם קצת יהודים על הדרך), והרציחות הללו נעשו בחלקן בשל קונפליקט דתי. וכמובן שהרב הראשי של לא טרח, דאז, לגנות את המעשים (עד כמה שאני יודע, אולי הוא עשה צקצקצק בלשון).

גם על המחבל היהודי ההוא מארה"ב לא שמעתי מילה רעה מפיו של עובדיה יוסף או מישהו אחר באותו המעמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל איפה סילוף?

שאלתי הראה לי רב הלכה ,שמצויין גם שמו שאני יכול לבדוק ולא רק זה הרי אמרת זה יותר מהציבור החילוני [הכוונה רק הרבנים יותר מהציבור החילוני ]

אז אתה מוכן להראות את זה.

כרגע הבאת לינק לאיזה מקובל שבכלל אין שם וגם רק חשד.

שוב אני רוצה רב -סמכות של רב עם תעודה ושיותר מציבור החילוני.

אני לא חרדי אז אנא לא לסלף, אתה יודע את זה לכן תתבגר כבר.

הרגע הבאתי לינק שמראה שמגנים אותם רבנים וכל חרדי ממצוע מגנה את הכת האלה של 100 איש שלא מקשיבים לאף אחד.

אין יותר טוב ממנהיגי 'העדה החרדית ' שקשורים להפגנות .

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=466303.50

אחד מהמנהיגים הבולטים של ה'עדה החרדית'

ועכשיו כאן

http://www.kikarhashabat.co.il/1224.html

חרדים זה לא מקשה אחת, אולי שמאלנים קיצוניים שעוזרים למוסלמים הקיצוני כמו המשט -קשור אלייך כי אתה גם חילוני?.

לכן 'העדה החרדית 'לא קשורה לרב עובדיה יוסף, אך דעת התורה וההלכה שאסור שום אלימות פיזית ומילולית -וכל רב הולך בזה כמובן

בכל זאת בקשר לשוטרים.

http://www.kikarhashabat.co.il/1590.html

...

בלינק 1 בכלל לא התייחסתי אלייך -כי לטענות כלליות אני כבר לא משיב לדברייך בגלל אותם סילופי דבריי שהיו בעבר וממשיכים עכשיו, אני כרגע משיב רק להראות עוד סילופים בשביל שיא גינס כמו שציינתי אז.

בלינק 2 הכל מפורט שם על הסילוף, בכלל לא דבירתי על יהודים אלא רק מה שקרירין דיבר על חרדים קיצוניים שהם כמו אנשי איסלם קיצוני מחבלים- ורוצים לרצוח חילונים.

אני חושב שזה מספיק גם בשביל גינס [שמירה].

נקווה נקבל את הכסף :hat: . לא שכחתי אני אזרוק לך עצם גם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכוי סביר שהם היו אוהבים אבל באמת שאני לא מבין מה הקשר בין הדתיות שלהם למותם , לפני שהם דתיים הם בני אנוש ובני אנוש מתים בזמן כזה או אחר ובסיבות אלו או אחרות . זה שהתשקורת החרדית אינטרסנטית למטרותיה כמו האינטרסים של התשקורת החילונית , מה חדש בזה ???

נסיבות המוות שלהם מעידות על קשר בין החיים שלהם למותם שהיה מיוחד רק להם כמו זוגות שיש בינהם רקע רומנטי,

הם מתו ודי .

יש אחוז מסויים של בני אדם "הומואים" ( דרך אגב מתחזקת הסבירות המדעית שיתכן רקע גנטי ) והדתיים הם לא יוצא מן הכלל , אם אלוהים לא היה רוצה הומואים הוא לא היה בורא אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אחוז מסויים של בני אדם "הומואים" ( דרך אגב מתחזקת הסבירות המדעית שיתכן רקע גנטי ) והדתיים הם לא יוצא מן הכלל , אם אלוהים לא היה רוצה הומואים הוא לא היה בורא אותם.

הקהילה היהודית הרפורמית מאוד מקבלת אורח חיים הומוסקסואלי.

אבל אני לא רואה איך חרדים יכולים לפנות במוחם את המקום להיגיון הזה שאמרת :)

לא כל דבר שאלוהים בורא הוא רוצה, הרי הוא מעמיד אותך גם במבחן ולכן יש גם רוע.

אסור לגנוב ולרצוח, אבל יש אנשים שעושים את זה, הם כנראה...נכשלו במבחן.

אני מסכים איתך לגמרי בנושא הזה, אבל עפ"י שום היגיון אדם דתי-חרדי(לא רק ביהדות, גם לא באיסלאם ובנצרות)

מסוגלים לקבל את הנטיות המיניות האלה, בעיקר כשהן מייושמות.

לא מזמן שמעתי ברדיו על רב שהוא מנהיג רוחני של קהילה חרדית-הומוסקסואלית,

שאומר שזה בסדר להיות הומו, אבל לא בסדר לקיים משכב זכר ושבמקרה כזה אלוהים בעצם מעמיד אותך במבחן,

האם תמרה את פיו בשביל לספק את הנטיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אכנס איתך לויכוח תאולוגי על רצונות האלוהים בתרד הזה וכמו כן לא אספר לך מי הם ה"חרדים" וכו'

אני יכול להגיד רק דבר אחד על הומואים ודת - זה עיניין של רצון המנהיגים שלהם לשלוט על הציבור שלהם .

זו כניראה גם הסיבה ליכאורה אם הם היו הומואים לרצח וההיתאבדות , סיכוי סביר שאחד מהם ראה בזה שעשוע ורצה לצאת מיזה והשני היה מאוהב , הכל כמובן ליכאורה ולא ממש ברור כרגע , אני מדבר רק על הפרופיל של הארוע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...