איך האוזניות KOSS PORTAPRO? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך האוזניות KOSS PORTAPRO?

ביצה

Recommended Posts

אהלן!

פתחתי פה דיון לפני כמה זמן על אוזניות in ear והמלצתם לי על אוזניות של AKG, אבל רגע לפני שהזמנתי את האוזניות

חבר שלי מנורבגיה אמר לי שיש שם אוזניות להיט עכשיו וזה ה-KOSS PORTAPRO.

לפי מה שהוא אומר, יש באס מאד טוב וצליל עשיר ומפורט והכי טוב שם שהם יושבות טוב על האוזן ולא נופלות בריצות.

הנה לינק לאוזניות למי שלא מכיר- http://www.koss.com/koss/kossweb.nsf/p?openform&pc^pt^PORTAPRO

עכשיו יש לי כמה שאלות אליכם למי שהתנסה,

איך הם באופניים? נופלות? כי חשוב לי מאד לנסיעות באופניים ואני ממש לא מת על in ear.

איך באמת הצליל שלהם? אני אשתמש איתם ב-D2 ובנקסוס.

במידה ואני אכן ארכוש אותן, אני ארכוש דרכו שהוא יביא לי מחו"ל במחיר 150 שקל. איך המחיר?

עוד דעות וביקורות יתקבלו בשמחה!

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Worldwide - FREE" רשום אצלם. לא קניתי אצלם מעולם, אבל החנות נראית אמינה. יש שם גם PX100 בפאונד אחד יותר, לא שמעתי אותן אבל יש שמעדיפים אותן, יש להן צליל יותר חלק ורך מהKOSS, זה מה שאומרים..

אני מאוד נהנה מהKOSS כי אני בעיקר שומע מטאל, והן נורא מתאימות לזה. חוץ מזה אני מת על העיצוב שלהן.

עריכה: חה, LOWRIDERS ב10 פאונד יותר מהKOSS, זה עצוב כי הן אמורות לעלות פי 3 פחות אם המטרה הייתה לתת תמורה טובה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוס אחריות לכל החיים

גם אם כלב נשח - הם לתקן בלי שאלות

כל תיקון עולה 6 דולר לא חשוב מה תיקנו/החליפו

אחריות אצל חנות אדר חשמונאים 105 בתל אביב.

אחריות עולמית? גם אם אני קונה מחו"ל החנות בתל אביב תתקן לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

215 ש"ח בארץ:

http://www.tuki.co.il/Product.asp?Pid=SPORTAPRO&Cat2Cat1ID=11&Cat2ID=144&aff=Zap〈=he

יאללה הלכתי על ה-KOSS!

קנית מהאתר הנ"ל ב-125 ש"ח?

אנא עדכן איך עברה הקניה והאם שווה הבלאגן תמורת 90 ש"ח הפרש (או 85% אם תרצה במחיר :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף! אני אלך עליהם.

mymemory עושים משלוחים לארץ בלי תוספת תשלום? :o

חנות אמינה?

אחלה חנות ללא תוספת תשלום על משלוח ומגיע דיי מהר... אני קונה רק מהם משחקים לPS3 סומך עליהם.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליפות!

אני אזמין מהם ביום ראשון הקרוב. :xyxthumbs:

הסתכלתי קצת על עוד מוצרים באתר וראיתי שיש שם משחקי PS3 אבל ההצע מאוד נמוך, משחקים לא הכי חדשים בתחום הזה אני עדין עם shopto.

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...