איזה גיר אתם מעדיפים? ידני או אוטומט? - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה גיר אתם מעדיפים? ידני או אוטומט?

Fighter

Recommended Posts

• תגובות 255
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני איתך בעיניין !! לצאת בצדדית מהפניה עד הניתוק להעביר לשלישי ( עם בק פייר ומכה מהדרייב שפט באותו זמן ) פשוט חוויה ;D

IGROSH, ברגע שיהיה מסלול בארץ נלך לשם... עד אז אין יותר מידיי ברירות...

לא חסר מקומות בארץ שאנחנו יכולים לעשות את זה בלי סיכון של להיכנס ב מאזדה-ליסינג-2-הורים-פלוס-2-במושבי-בטיחות.

ואני עוד עושה את זה עם קורקינט!!111שמוניםואחד

כימיקל אחד יותר מדי, הא גאסי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני עושה את זה, אני עושה את זה בלילה שהכבישים רקים ומסכן רק את עצמי, צריך להבדיל בן ילד בן 17 מתלהב עם מזדה לבן בן אדם בוגר שקצת נהנה מהאוטו שלו בלילה ומסכן רק את עצמו / רשיון שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיע לניתוק זה לא טוב, אתה מאבד כח\יעילות,

יש לא מעט רכבי על ידניים תבדוק בטופגיר

יש התארגנות לפעמים של טיולים בכבישים מפוטלים בצפון אפשר למצוא אותם בפייסבוק למי שמעוניין

ונראלי שגם להם יש הגבלת גיל או סוג ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד יעילות, במיוחד כשהאוטו מפרפר את כל ההילוך לניתוק, במצב הזה חייב להחזיק אותו על הניתוק עד שהאוטו יצבור מהירות מתאימה ל3...

הכי חשוב שיהיה לנו בוסט בהילוך הבא לא ? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיע לניתוק זה לא טוב, אתה מאבד כח\יעילות,

יש לא מעט רכבי על ידניים תבדוק בטופגיר

יש התארגנות לפעמים של טיולים בכבישים מפוטלים בצפון אפשר למצוא אותם בפייסבוק למי שמעוניין

ונראלי שגם להם יש הגבלת גיל או סוג ..

כבר אין רכבי על ידניים. צא מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ... כל ההיצע של פורשה ידני - כמובן שיש אופציה רובוטית. אבל ברירת המחדל היא ידנית, וזה לאורך כל הטווח מבוקסטר דרך קאררה 'בסיסית' עובר בטורבו ומסיים ב-GT2RS.

הגרסאות החזקות של ה-911 עונות לכל ההגדרות של מכונית על (אגב, גם ה-Carrera GT נמכרה עם תיבה ידנית רגילה, וזה לא היה כ"כ מזמן).

אז נכון שפרארי, למבו ושות' הפסיקו לייצר ידני, כי לא היו קונים. אבל עובדה שהחברה שמוכרת הכי הרבה מכוניות בעולם עדיין מייצרת ומוכרת ידני בכמויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיבה רובוטית מהירה הרבה יותר ממה שנהג רגיל ( מיומן ככל שיהיה ) יוכל להעביר...

למשל 911 טורבו רובוטית עושה זמנים טובים יותר מכל תאוצה לכל תאוצה עם התיבה הרובוטית ( מנוע זהה ) אבל אין ספק שתיבה ידנית כיפים הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם ממש מתעקשים גם הדור האחרון של האוטומטית (לא רובוטית!) של 911 טורבו הייתה יותר מהירה מהידנית - אבל זאת לא ממש הנקודה, לא?

לרגע הדאגתם אותי, אבל עכשיו היית בקונפיגורטור באתר של פורשה UK - ברירת המחדל בבוקסטר וב-911 (לא בדקתי את השאר) היא ידנית, כאשר הרובוטי זאת אופציה ללא תשלום. כלומר, אם אני מזמין פורשה ולא מציין תיבת הילוכים - מצב היפותטי לחלוטין כמובן, כי הם הרי ישאלו על זה, אבל מילא - אני אקבל פורשה ידנית.

יכול להיות שבארה"ב הרובוטי זה הברירת מחדל, אבל הרי מלכתחילה אין ממש טעם להכניס אותם לדיון של ידני/אוטומט לא? בארה"ב הידני מעולם לא היה רלוונטי.

ובכל מקרה זה לא עקרוני, הועלתה פה טענה ש"כבר אין רכבי על ידניים" - אני בסה"כ רציתי להבהיר שהטענה הזו לא נכונה. אפילו אם הידני בפורשה לא היה ברירת מחדל - עדיין אפשר לקנות GT2 RS עם 560 כ"ס וגיר רגיל. ככה שבהחלט יש מכוניות על עם גיר רגיל. זה הכל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר משהו על כך שלמבורגיני מגיעה עם תיבה אוטומטית או רובוטית?

epic fail.

היא רובוטית.

אם אני לא טועה גם הקורבטים מגיעות או אוטומטיות או ידניות, גם ה Z06 וגם ה ZR1...

הקורבטים אכן מגיעות בשנים האחרונות (2009-2010) עם אופציה לידני, אבל בזה זה נגמר. שנה הבאה (2011) רובוטית בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...