צרפת: בית הנבחרים אישר איסור לבישת בורקה - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צרפת: בית הנבחרים אישר איסור לבישת בורקה

david11

Recommended Posts

זה מתחיל בבורקה וממשיך בחיתוך הדגדגן .

בלי לומר מילה: סודן הכואב של מוסלמיות בריטניה

תחקיר של ה"אובזרבר" הבריטי חושף את מימדיה המבהילים של מילת הנשים, מנהג שנדמה היה ששייך לעולם השלישי בלבד, בתחומי הממלכה. כך תיראה חופשת הקיץ הקרובה של מאות ילדות שם: תופת של כמה דקות, החלמה בת כמה שבועות - ופצע נפשי שלא יגליד לעולם. צפו בתיעוד הנדיר

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3927137,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה מתכוון ששוטרים יגשו לכל אחת שלובשת בורקה ויתחקרו אותה אותם אם היא אישה מוכה ומדוכאת ?

אני חושב שאני מעדיף לשמור את כוחות הביטחון שיפרקו את הצורה לאנרכיסטים !

יש לאישה הזאת פה ויש לה רגליים, אם היא תרצה, היא תלך ותתלונן.

בארץ יש נשים שגם מכורח העובדה שהן חרדיות, חייבות ללכת עם פאה נוכרית.

אז? למישהו איכפת? מישהו עושה חקיקה נגד פאות?

ואם היו מחוקקים, לא היית צורח "אנטישמיים" בנימה הטוקבקיסטית הטיפוסית שלך,

עם השפה הקלוקלת והרווחים המוגזמים בין סימני הפיסוק למשפטים?

לגבי פירוק צורה לאנרכיסט, הייתי רוצה לראות אותך מנסה.

זה מתחיל בבורקה וממשיך בחיתוך הדגדגן .

בלי לומר מילה: סודן הכואב של מוסלמיות בריטניה

תחקיר של ה"אובזרבר" הבריטי חושף את מימדיה המבהילים של מילת הנשים, מנהג שנדמה היה ששייך לעולם השלישי בלבד, בתחומי הממלכה. כך תיראה חופשת הקיץ הקרובה של מאות ילדות שם: תופת של כמה דקות, החלמה בת כמה שבועות - ופצע נפשי שלא יגליד לעולם. צפו בתיעוד הנדיר

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3927137,00.html

תופעה חמורה להחריד, אך הקשר בינה לבין לבוש מסורתי קשור בערך כמו ההודעות שלך להיגיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי רגליים יש לה אבל "מנוש" כבר אין :screwy:

כרגיל, סיסמאות בסגנון הטוקבק הממוצע, לא באמת ציפיתי ליותר.

לב, אתה יודע כמה נשים מוכות יש בישראל? אתה יודע כמה מתוכן אשכרה הולכות לדווח על זה?

תקלוט - זה שהיא יכולה פיזית לא אומר שהיא באמת תעשה את זה.

יואב.ג'י. תקלוט, אתה פשוט לא תשכנע אותי שיש להעביר חוקים כאלו בשם הביטחון, פשוט לא.

דת היא איננה כתם לידה או אורך זין, זה משהו שדווקא בנאדם יכול לשנות,

בעיקר כשאותה אישה צריכה להלחם על חיים חופשיים בשביל זה.

אם היא לא עושה את זה, כנראה שהיא לא רוצה בזה.

תן לאנשים קצת קרדיט, הנשים האלו חיות בצרפת אחרי הכל, הן רואות מה ההבדל בין נשים חילוניות לביניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז תחלוק עימנו בבקשה. עומדת חבורה של מבורקאות ליד בית קפה גדול שידוע כי יהודים רבים פוקדים אותו מדי יום. אם יש מספר בלתי-מוגבל (או עצום, ואני מצטט אותך: "אין גבול למה שאפשר לעשות"), אנא ממך, ציין שלושה אמצעים פרקטיים שיעזרו לוודא כי מאחורי כל הבורקות עומדות מוסלמיות תמימות ולא מחבל בתחפושת.

אה, ומן הסתם אתה לא יכול לבדוק בדיקה בטחונית רק את מי שלובשת בורקה. לא רק שהבעלים שלהן ירתחו מכך שגבר אחר נגע בנשיהם, אלא שזו אפליה - למה לאנשים שלא לובשים בורקה אתה נותן להיכנס חופשי? באותה מידה אתה לא יכול לבדוק בטחונית את כל באי הקפה, כי זה לא נהוג בצרפת, עולה הרבה כסף, ובכללי מפריע לאורח החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז תחלוק עימנו בבקשה. עומדת חבורה של מבורקאות ליד בית קפה גדול שידוע כי יהודים רבים פוקדים אותו מדי יום.

ואם עומדת חבורה גדולה של ערבים ליד בית קפה גדול שידוע כי יהודים רבים פוקדים אותו מדי יום?

או חבורה גדולה של מזרחים? או אשכנזים? או גורילות? או אמא שלך? או אבא שלך? או אתה?!

איך אתה יודע לוודא מעבר לכל ספק שכל אלו שהזכרתי לעיל אינם מחבלים רצחניים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מה שנקרא "חזות"

אני יכול להבטיח לך חד משמעית , שאם חבורה של כאלו הנראים חשודים תעמוד ליד מקום כינוס של עדה כזו או אחרת , יגשו אליהם , חד וחלק ( כמובן במסגרת התקציבית ) "חזות" כך קוראים לזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם עומדת חבורה גדולה של ערבים ליד בית קפה גדול שידוע כי יהודים רבים פוקדים אותו מדי יום?

מז"א?

עושים לכל הערבים האלה בדיקה רקטאלית בכל 2 דקות על מנת לוודא שאינם טרוריסטים.

כמו כן, בעת הבדיקה הרקטאלית להחדיר גם מכשירי הקלטה(אודיו ווידאו) לתוך רקטום הנבדק.

בצורה הזו, נמנע את הפיגועים בוודאות!

אני מנדב את כל הטוענים בעד חוק הבורקה, להיות הבודקים :hi:

היו שלום גולגלות עבות, תהנו במעיים של אחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או חבורה גדולה של מזרחים? או אשכנזים? או גורילות? או אמא שלך? או אבא שלך? או אתה?!

איך אתה יודע לוודא מעבר לכל ספק שכל אלו שהזכרתי לעיל אינם מחבלים רצחניים?!

כי זה קל מאוד לראות מישהו שלובש חגורת נפץ ויש לו דטונייטור ביד. או את אמא שלך.

וברצינות, חבורה שאתה לא יכול אפילו לדעת מי נמצא בה, מסוכנת יותר מכזו שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...