מעבר למקבוק ממחשב pc - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר למקבוק ממחשב pc

Raul

Recommended Posts

אהלן.. עשיתי סוף סוף את המעבר המיוחל למקבוק ממחשב pc

הכל די חדש לי במערכת ההפעלה הזו למרות שהכל נראה פשוט מדהים הכל מאוד מאוד ידידותי ואינטואטיבי.

אבל אני אשמח לכל עזרה שתוכלו להביא לי על מנת שאני אלמד דברים בסיסים

כמו למשל קיצורי מקלדת

איך עושים נגיד לחלון maximize שהוא יהיה על כל המסך (כמו למשל שאני גולש בספארי אני רוצה חלון גדול ולא ריבוע קטן)

איך מתקינים ומוחקים תוכנות?

איך משפרים את התמיכה בעברית במחשב (במיוחד לגבי שפות מימין לשמאל וכו וכו)..

וכמובן כל דבר שרק עולה לכם בראש אני אשמח לשמוע.. תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קיצורי מערכת אתה יכול לבדוק בהגדרות המערכת - Keyboard Shortcuts. בחר אתה במה להשתמש:)

הגדלת במק שונה מבווינדוס. אם אתה בכל זאת רוצה להגדיל לכל המסך, הורד את RightZoom. היא עושה את העבודה.

התקנת תוכנות נעשית, בד"כ, ע"י גרירה פשוטה של האייקון מתוך קובץ התמונה (dmg) אל תיקיית האפליקציות, והמחיקה היא גרירה מתייקית הApps לפח האשפה.

התמיכה בעברית אחלה כעיקרון - יש משהו ספציפי שאתה צריך? iWork תומכת בצורה לקויה למדי בעברית.. אתה יכול לנסות לשנות את ההגדרות ולהגדיר את עברית כשפה מובילה, אך הדבר עלול לגרור כמה בעיות (או, אם אתה נועז, להוריד את חבילת העברית מאיידיגיטל).

בהצלחה עם המעבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ברוך הבא למועדון הנהנים :)

יצירת קיצור דרך על ה"דוק" נעשית ע"י גרירת אייקון מאפליקציות לדוק, ומחיקה גרירת אייקון מחוץ לדוק.

ממליץ להוריד תוכנת Adium, מחברת ביחד חשבונות ICQ, , Talk, MSN ועוד.

שיהיה בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי..

אתה יכול בבקשה להמליץ לי על תוכנת צריבת דיסקים טובה למק?

או שזה הולך בצורה אחרת..

במיוחד לגבי צריבה של דיסק מסוג אודיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MacBook pro מהסדרה החדשה 15.4" עם i7

עכשיו איך זה הולך עם הסנאו לאופרד?

חייב להוריד תוכנת צריבה בשביל לצרוב דיסקים נורמלי?

או שיש אופציות מובנות במערכת ההפעלה?

וה-שאלה..

באיזה תוכנת תמלילים כדאי להשתמש?

שכמובן תומכת בצורה הכי טובה בעברית.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה רוצה לצרוב, בעיקרון יש אחת מובנת ברגע שתכניס דיסק ריק הוא יופיע על השולחן עבודה ואז תוכל לגרור אליו מידע ולצרוב

התוכנה שאני אישית משתמש בה היא neo office היא על בסיס open office, לאחרי ההורדה שלה ושל כל העידכונים אם יש לך גישה לpc אני ממליץ לך

לקחת מהאופיס שם את כל הפונטים ולהעתיקם למק, זה פותר המון בעיות

ככלל יש דבר כזה שנקרא office for מבית מיקרוסופט רק שהגירא האחרונה היא 2008 והיא לא תומכת עברית, הדעה הרווחת היא שבגירסא החדשה

שתיהיה office for 2011 שתצא בחודשים הקרובים, אמורה להתווסף תמיכה בעברית, במידע וזה יקרה כל צרותינו יעלמו כלא היו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על העזרה שלך ועל הנכונות לשתף בידע- אני מעריך את זה מאוד :)

אם יש לך שנוכל לדבר- זה יכול להיות סבבה..

שלח לי את האימייל בפרטי.

ובנוגע לאופיס- גם כשהיה לי הייתי משתמש באופיס 2003 כי הייתי שונא את הגירסאות החדשות..

אז יש דבר כזה להשיג 2003 למק עם תמיכה בעברית??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה כרגע, יש רק office for 2008 אבל הוא לא תומך בעברית (אחחח ישור לימין ישור לימין...)

תנסה לעשות מה שאמרתי לך עם הneo כמובן גם לכל מקיסט מתחיל חובה שיהיה

perian and flip4mac

חבילות קודקים שיקלו על חייך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף..., mkv אין מנוס מVLC אבל אם יש לך המון סרטים ויש לך איי פוד טאץ' או , אני ממליץ בחום על תוכנה בשם boxxe

היא הופכת את המחשב למדיה סנטר והפיצ'ר הכי מעניין שלה הוא שאפשר לשלוט בה דרך האייפון\איי פוד טאץ'

היא תוכנה מעולה כי היא סורקת את כל מה שיש לך על המחשב ואז מביאה מידע על הסרט \ סידרה מimdb וגם את התמונה של הסרט או הסידרה

אבל לדעתי הפיצ'ר הכי חמוד שלה זה שהיא שומרת את הנקודה שהפסקת לראות את הסרט הוא הסידרה והיא מאפשרת לחזור בדיוק לשניה שחזרת

לא משנה אם כיבית את המחשב וחזרת אליו אחרי חודש, קיצר ממולץ לנסות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כמה שאלות..

הורדתי והתקנתי את החבילת קודקים שאמרת לי flip4mac

ועכשיו יש לי בעיה אני עדיין לא מצליח לפתוח קבצי וידאו avi או wma

אני בכלל לא מצליח לפתוח את הנגן החדש הוא אומר לי צריך שנגן qt יהיה מותקן

והוא מותקן מן הסתם...

מה עושים?

ולגבי התוכנה שאמרת.. היא מומלצת?

אין לה באגים ידועים או משהו כזה?

וכן, יש לי ... התוכנה יודעת לנגן mkv?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצורי מערכת אתה יכול לבדוק בהגדרות המערכת - Keyboard Shortcuts. בחר אתה במה להשתמש:)

הגדלת במק שונה מבווינדוס. אם אתה בכל זאת רוצה להגדיל לכל המסך, הורד את RightZoom. היא עושה את העבודה.

התקנת תוכנות נעשית, בד"כ, ע"י גרירה פשוטה של האייקון מתוך קובץ התמונה (dmg) אל תיקיית האפליקציות, והמחיקה היא גרירה מתייקית הApps לפח האשפה.

התמיכה בעברית אחלה כעיקרון - יש משהו ספציפי שאתה צריך? iWork תומכת בצורה לקויה למדי בעברית.. אתה יכול לנסות לשנות את ההגדרות ולהגדיר את עברית כשפה מובילה, אך הדבר עלול לגרור כמה בעיות (או, אם אתה נועז, להוריד את חבילת העברית מאיידיגיטל).

בהצלחה עם המעבר!

אל תעשה את זה! המערכת תתמלא בשאריות וזבל של תוכנות ישנות.

תשתמש בתוכנה הזאת:

http://www.appzapper.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...