המלצה למסך לסרטים ומשחקים 1400 שח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך לסרטים ומשחקים 1400 שח

kudish

Recommended Posts

ההתלבטות שלך בהחלט רלוונטית אך קח בחשבון שיש הבדל אחד גדול בין ה-U2211H לבין ה-2209WA והוא הרזולוציה הגבוהה יותר של ה-U2211H. אם אינך מתכנן החלפה של כרטיס מסך כל פחות משנתיים ומעוניין לשחק במשחקים חדשים עם פירוט גרפי גבוה, כדאי לך לבחור ב-2209WA בגלל הרזולוציה הנמוכה יותר שלו וזאת מכיוון שכרטיס המסך מתאמץ פחות ככל שהרזולוציה נמוכה יותר ויקטן הסיכוי בהחלפת כרטיס מסך.

אני אתן לך את הצד האישי שלי - כרטיס מסך HD 4830 מחובר ל-LCD של סוני בגודל 40 אינץ Full HD ולמסך W2220P. המסך של הגיע ראשון לפני מספר חודשים ולא חשתי צורך בהחלפת כרטיס מסך אך כאשר קיבלתי את הטלוויזיה והתחלתי לשחק AC2 ברזולוציית FHD, התחלתי לשקול שדרוג של כרטיס מסך בעלות של כמה מאות שקלים נוספים.

כך יוצא שהתקציב שלך יכול להתנפח בכמה מאות שקלים מבלי שתשים לב לכך בטווח הקצר וכדאי מאוד לשקול את נושא הרזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה כזה, ה-U2211H יהיה המסך המומלץ אך הייתי ממתין קצת ובודק אולי תוכל לרכוש את ה-U2311H (אותה רזולוציה אך גדול יותר באינץ') במחיר מוזל בעקבות הרכישה הקבוצתית שמנסים לארגן בפורום:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=464851.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר בוחרים ברזולוציה של 1920x1080 הייתי שוקל לקנות את ה- F2380 שנכנס במסגרת התקציב.

עריכה: תמיד מחייך כבר הוסיף תגובה בזמן שכתבתי. בהחלט עדיף מסך 23" ברזולוציה הזאת על פני מסך 22", לא הבדל מהותי, אך קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- מבוסס על פאנל cPVA לא על TN.

שלא תבין שבכך אני מנסה לפסול את האפשרויות שהוצעו עד כה בדיון, להיפך, אני רק אומר שאם תחליט לבחור ברזולוציה של 1920x1080 זאת אפשרות נוספת שלדעתי עדיפה על ה-U2211H מחד וזולה יותר מה-U2311H מאידך (ללא המכירה הקבוצתית שמנסים לארגן).

ה-2209WA יהיה בחירה מצוינת (אבל אז לא בטוח שיש לך צורך להחליף כרטיס מסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני אלך על פחות מ 1920X1080 זה רזולוציה מוגזמת למסך בגודל כזה וגם עדיף תמיד להשתמש ברזולוציה הטבעית והכרטיס שלי לא יריץ את המשחקים על גבוה ב1920X1080 אז אני אקנה את 2209W תודה רבה על היעוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...