מכירים מישהו שמביא כמויות של אייפון 4 מחו"ל? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים מישהו שמביא כמויות של אייפון 4 מחו"ל?

BedB0y

Recommended Posts

אני מעוניין לבצע רכישה קבוציתית, כיוון שזוהי הדרך היחידה כנראה לקבל מחיר שפוי במדינה הזאת.

מדובר על רכישה של 15 אנשים בערך או יותר, כרגע אני אוסף אנשים ומחפש ספקים במקביל.

אם מישהו מכיר איזה ספק או אם אתם ספקים בעצמכם אל תהססו להגיד.

נ.ב. כמובן שאני מדבר על סימפרי 32 ג'יגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתקבל מחיר יותר טוב? האם יש הנחה מאפל אם קונים 15 מכשירים?

כי בהנחה ואין (ואני לא חושב שיש), לא כזה קשה למצוא מישהו שטס לארה"ב ויביא איתו מכשיר או שניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתקבל מחיר יותר טוב? האם יש הנחה מאפל אם קונים 15 מכשירים?

כי בהנחה ואין (ואני לא חושב שיש), לא כזה קשה למצוא מישהו שטס לארה"ב ויביא איתו מכשיר או שניים

המחירים בארץ מגיעים ל6000 כשבן אדם הביא את המכשיר מחו"ל ב3000 ויש מצב שגם קיבל החזרי מס.

זה לא שהוא קנה ומכר לי באותו המחיר.

הגיוני לקבל הנחה בקניה קבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי,

כמה כבר קשה למצוא איזה חבר/קרוב משפחה/מה שלא יהיה שטס לחו"ל ויביא משם מכשיר?

תתפלא, זה לא תמיד כזה קל.

המלאי יכול להגמר\ לא תמיד הבן אדם בראש של לחפש לך כשהוא בחו"ל \ תלוי מאוד לאיזה מדינה טסים - אני מחפש סימפרי

לא חסר סיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא נראה לי שיש מה להסתכל על קניה כמותית. תשיג לעצמך אחד מארה"ב וזהו. אל תעשה את הטעות ותזמין מחו"ל - הוא יתקע לך במכס, משרד התקשורת יתחיל לבלבל לך בשכל ויקחו לך מינימום של 33% של העלות הכוללת (כן, גם המשלוח). אלא אם כן ידלגו עליו במכס, אבל זה נדיר מאוד.

אם אתה במקרה אחד כמוני שלא מכיר טוב את הקרובים שלו, תבדוק שאין לך איזה קרובים מארה"ב, לי יש 2 שגרים בקליפורניה ואחד מהם מבקר בארץ פעם-פעמיים בשנה וכבר ביקשתי ממנו משהו, זה דיי פשוט בסיטואציה הזו.

אופציה אחרת זה לבדוק עם חברים שטסים לחו"ל אם מוכנים לקנות לך אחד (עדיף עם מישהו שאתה באמת סומך עליו, תן לו את כל הסכום והוא יקנה לך)

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מעניין כמה רווחים הם לוקחים...

באתר יש מודעה שמפנה לטופס הזמנה ל-iPad.

העלות של הדגם הזול ביותר היא 3400 שקל כאשר המחיר באתר הוא $500 - 2000 ש"ח.

הבדל של 1400 שקל, מה מתוכם זה משלוח, מיסים וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

נשמע מעניין מאוד!

אלכס, כמה "רווחים" הם לוקחים על מוצרים? לדוגמה ואני רוצה לארגן דרכם כמו פותח הת'רד גם אייפון 4?

זו מערכת "אנשים ומחשבים" שעשו איזה עסק ייבוא חדש. עבדתי שם במגזין PC PLUS לפני כמה שנים אז סמכתי עליהם.

הם החלו לייבא IPAD במחיר 2900 ולחשוב שזה עלה 500$ בחו"ל אז זה יצא מחיר מדהים למדיי כשלא צריך להתעסק עם מכס עם כלום, משלוח עד הבית.

כבר הזכרתי שזה הגיע בדיוק תוך 5 ימים ? זה פשוט משהו שהדהים אותי ומאז הם עוד תמכו בי בשירות לקוחות ובקיצור עד כמה ששווה המילה שלי, אני ממליץ.

העניין שכרגע הם לא מייבאים אז עניינתי את הקשרים שלי שמה בנושא הזה ונראה אם מישהו יגיב. בעיקרון המחיר בארץ יהיה אטרקטיבי יחסית לחו"ל.

העניין הוא שלקנות אייפון 4 כיום ללא חבילת תקשורת של חברה סלולרית בארה"ב עולה סביב ה-800-900$ ככה שתעשו לבד כמה זה יעלה. סביב ה- בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכתוב למישהו בשם בן ותגיד שאני שלחתי אותך.

ipad@pc.co.il

*השגתי דרכם את האייפאד שלי תוך 5 ימים מרגע ההזמנה. הם מאוד אמינים ושירות הלקוחות מעולה.

תודה רבה :xyxthumbs:

נראה אם יהיה מחיר סביר לאייפון בודד, לא בא לי להתעסק עם הזמנה קבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...