GPS באנדרואיד, איך משתמשים? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GPS באנדרואיד, איך משתמשים?

shimmi1982

Recommended Posts

יש לי מידע שכנראה די יעזור לכם

WAZE אומנם צריכה כדי לבצע חיפוש יעד !אבל! מרגע שיש לה יעד היא יודעת לנווט אליו גם בOFFLINE ואפילו (כמו שצויין) לתקן את עצמה

מה שנדרש לעשות הוא להיות עם גישה לאינטרנט (WIFI) לחפש נקודות יעד ואז לשמור אותם כמועדפים, לאחר מכן כשיוצאים פשוט לבחור מהמועדפים את היעד ולנסוע אליו... זה פועל סבבה אך לא מאפשר לך להחליט באמצע הדרך לקבל הכוונה למקום חדש (אלא אם שמרת אותו) לכן אפשר להכין סוג של "בנק" יעדים ואז פשוט לזפזפ בין המיקומים.

סך הכל זו מערכת חמודה אבל היא לא מדוייקת כמו המערכות הרשמיות, בערים כמו חיפה שאתה צריך לפנות ברמזור שמאלה, בשמאל להשתלב לנתיב הימני ואז לצאת ביציאה תוך 50 מטר המערכת לא מכינה אותך מראש לזה ולא מספיק זריזה ואתה מוצא את עצמך לפעמים נוסע בלופים כדי לתקן את עצמך. אפילו יצא לי לפספס פניה כי המערכת אמרה לי להשתלב לימין אבל זאת היתה וואחד פניה ובגלל זה היא הורידה אותי ממרכז הכרמל להדר והחזירה אותי את כל הסיבוב מהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכנה אמנם חביבה בהחלט ואני לא אתלונן עליה יותר מדי בהתחשב בזה שהיא חינמית, אבל כל מה שכתבו כאן עליה מבחינת עבודה ללא חיבור קצת מוזר לי... לי יש אותה מותקנת על נוקיה 5800, וגם אם אני משתמש ב-WIFI בבית כדי להכנס לרשת ולחשב מסלול, היא בכ"ז תתחיל להציק לי על חיבור אחרי כמה דקות. זה נראה כאילו כל פעם שהמכשיר מאבד קליטת אפילו לשניה (ולמי שיש 5800 יודע שזה קורה לא מעט, האנטנה שם נוראית) התוכנה ישר קופצת עם בקשה לחיבור, אפילו אם נשארתי על אותו מסלול בדיוק. אבל זה לא קורה רק בגלל זה, באחד הנסיונות שלי עם התוכנה יצאתי החוצה למקום פתוח לחלוטין, קיבלתי מיקום די מהיר ופשוט נשארתי באותו מקום. בשום רגע שהוא לא איבדתי קליטת אבל כמובן שאחרי משהו כמו 2-3 דקות התוכנה התחילה להציק על חיבור, אפילו שלא ביקשתי לחשב שום מסלול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...