כמה אתם משלמים ל-YES או HOT? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אתם משלמים ל-YES או HOT?

slrr

Recommended Posts

היי אני רוצה להבין את המחדל הזה של החברות טלוויזיה.!

אני היום משלם 280 שקל בחודש על כל הערוצים(לומרות שאני רואה רק 10 אולי),+ 5ממירים(3מקס רגילים ו-2 רגילים).

וללקוחות חדשים יש דילים הרבה הרבה הרבה יותר משתלמים...

https://secure.yes.co.il/Secure/join.aspx---- מדובר פה על YES MAX HD TOTAL ועוד שטויות.... ב-60 שקלים פחות....

אני רציתי לשדרג לממיר כזה אבל היא אומרת לי שאני צריך להוסיף 20 (יוצא 300 בחודש) שקלים בחודש לכל ממיר, אז אני אומר לה שאני רואה דילים יותר זולים מול העניים שלי, היא אומרת שזה ללקוחות חדשים בלבד!! (ובלחישה-ללקוחות קיימים זה לא אקטואלי)..{אם אני רוצה לנתק אותם ולהיות לקוח חדש זה קנס של 2,000 שקל!!!}.

כמה אתם משלמים???

ומה אפשר לעשות בנידון???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לעושת כלום בנידון.

אני מחובר ללווין באמצעות שיתוף,אני קולט כמעט 300 חבילות בשיתוף האלה(בפועל הרבה פחות כי צריך כמה צלחות לקליטת לווינים שונים),משלם 500 שקל לשנה,יוצא לי בערך 40 שקל על זה(מחיר שפעם הייתי משלם על צ'רלטון).

אני רואה בעיקר כדורגל+ערוץ 10,ככה שזה דיי מספיק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אני רוצה להבין את המחדל הזה של החברות טלוויזיה.!

אני היום משלם 280 שקל בחודש על כל הערוצים(לומרות שאני רואה רק 10 אולי),+ 5ממירים(3מקס רגילים ו-2 רגילים).

וללקוחות חדשים יש דילים הרבה הרבה הרבה יותר משתלמים...

https://secure.yes.co.il/Secure/join.aspx---- מדובר פה על YES MAX HD TOTAL ועוד שטויות.... ב-60 שקלים פחות....

אני רציתי לשדרג לממיר כזה אבל היא אומרת לי שאני צריך להוסיף 20 (יוצא 300 בחודש) שקלים בחודש לכל ממיר, אז אני אומר לה שאני רואה דילים יותר זולים מול העניים שלי, היא אומרת שזה ללקוחות חדשים בלבד!! (ובלחישה-ללקוחות קיימים זה לא אקטואלי)..{אם אני רוצה לנתק אותם ולהיות לקוח חדש זה קנס של 2,000 שקל!!!}.

כמה אתם משלמים???

ומה אפשר לעשות בנידון???

לחכות שיהיה לך מה שנקרא Leverage עליהם.

תיגמר לך ההתחיבות ואתה תיקבע כמה אתם רוצה לשלם ואם לא טוב להם תדרוש ניתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש רק ממיר דיגיטלי קרקעי (5 ערוצים של עידן)

מתכנן ברגע שיהיה קצת זמן פנוי להתקין צלחת לווין. (1600-2000 ש"ח)

לאחר מכן אולי לקחת ערוצים בשיתוף, או להישאר עם הערוצים החינמיים שיש בלווינים (מקסימום 600 שקל לשנה על השיתוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו בדיוק עברנו להוט, בעיקר בגלל ה-HD (יומיים לפני המונדיאל)

כרגע משלמים 310 ש"ח לחודש על לא יודע כמה ערוצים שאף אחד לא רואה + טלפון + תשתית אינטרנט 12MB.

שזה עדיף מהבערך 380 שהיינו משלמים לבזק ו-YES קודם לכן והיינו מקבלים מהם פחות.

הוט זולים יותר (אך בעלי שירות גרוע יותר לפי השמועות) מאשר YES ובזק, בזה אין ספק.

בטלפון אף אחד לא משתמש, טלוויזיה אנחנו כמעט ולא רואים (אני רואה רק דברים שעל ה- שלי)

ואינטרנט... טוב האמת שאני די מרוצה ממנו, כי אני מקבל את המהירות המלאה כל פעם שיצא לי לבדוק.

הדבר היחיד שאני רואה בטלוויזיה עצמה זה כדורגל (ליגה ספרדית ואלופות בעיקר, כרגע את המונדיאל)

אחרת מבחינתי (אך לא מבחינתי שאר המשפחה) היינו לחלוטין מתנתקים ולא מחזיקים כבלים/YES, מקסימום איזה ממיר DTT.

כרגע אנחנו חושבים גם על האופציה של צלחת לווין פרטית, אבל זה לא כזה פשוט כי אנחנו בבניין וזאת דירה שכורה,

אז נראה מה יהיה עם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנתקנו מיס לפני שנתיים ושנה וחצי לא היתה לנו טלויזיה עד שקניתי את המסך 26" למחשב שלי (1920X1200 ) שיש לו גם מקלט DVB ומאז .... המשכנו לא לראות טלויזיה. רוב התוכן מגיע מהאינטרנט ועל זה אני משלם 200 שקל לחודש :lol: (גיימר 10 מגה ו 014 ) . עכשיו אני רואה רק מונדיאל ובעיקר את המשחקים של גרמניה (שנים שאני אוהב לראות איך משחקים 90 דקות והגרמנים מנצחים בסוף :) ) .

החברות כבלים ולווין כרגע לא מענינות אותנו והסיכוי שנתחבר בחזרה נמוך מאוד. וגם כולם מנסים לדחוף אותך להתחיבות של 3 שנים שהקנס יציאה ממנו הוא חצי שנה. ליד לא היה קנס יציאה כלכך גדול משהו כמו 400 שקל כששילמנו כ 200 לחודש.

ממה ששמעתי על הוט - זו מלכודת אל תתקרבו !

ולא צריך הרבה הוכחות - 2000 שקל דמי יציאה על 3 שנות התחיבות : :behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבילה שכוללת את כל הערוצים (הרגילים) וחבילות VOD ואגו, טלפון עם 2000 דקות ותשתית 2.5 מ"ב עולה לי 310 שח לחודש.

(יש לנו בחבילה 4 ממירים, 2 רגילים, 2 HD) והיית התחייבות ל-3 שנים, לפני שנה בערך

בחישוב מול תשתית ADSL ומחיר קו הטלפון בבזק, יוצא שהטלויזיה עצמה עולה משהו כמו 200 שח בחודש - לא נורא מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...