חידוש IP בחיבור MPLS. איך? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חידוש IP בחיבור MPLS. איך?

nnfyrbsnss

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לנסות לחדש את הIP שלי בגלל פינגים גבוהים מאוד שאני מקבל, קראתי פה שחידוש IP יכול לעזור וששווה לנסות.

בקיצור מצאתי את הנושא הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=174761.msg1495534#msg1495534

הקובץ המצורף בהודעה הראשית נמחק כי הנושא ישן אבל הפקודות עדיין נמצאות בהודעות השניה, הרצתי אותן דרך cmd שהמודם מחובר ישירות למחשב והחיבור באמת קוראים לו "Local Area Connection" אבל הIP לא השתנה.

איך אני יכול בכל זאת לשנות את הIP ויהיה יותר טוב אפילו לשנות את הIP שהראוטר מקבל (למרות שגם בחיבור ישיר וגם בחיבור לראוטר אני מקבל את אותו הIP).

תודה (אני מצטער שזה נפתח פעמיים, זה קרה בטעות, תקלה עם האינטרנט אם אחד המנהלים יכול למחוק את אחד הנושאים בבקשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעל לפי השלבים הבאים

1.חבר את המודם ישירות למחשב ללא נתב

2.פתח CMD והרץ את הפקודות הנ"ל

3.ipconfig /release

netsh interface ip set address "local area connection" static 192.168.0.10 255.255.255.0 192.168.0.1 1

ipconfig /release

netsh interface ip set address "local area connection" dhcp

כל פקודה בניפרד ואחרי לחץ אינטר

במידה ולא עזר נתק את המודם מהחשמל לשעה ותראה אם השתנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינוי נתונים של הממשק במחשב שלו לא ישפיעו על כלום במקרה הזה לכן זה לא רלוונטי בכלל.

בנתב אתה גם יול לשנות כתובת בממשק web שלו כאשר אתה עובד בהגדרות של DHCP כמו שאתה עושה clone address.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינוי נתונים של הממשק במחשב שלו לא ישפיעו על כלום במקרה הזה לכן זה לא רלוונטי בכלל.

בנתב אתה גם יול לשנות כתובת בממשק web שלו כאשר אתה עובד בהגדרות של DHCP כמו שאתה עושה clone address.

ואיזה כתובת לשים? משהו ספציפי?

ובקשר לממשק של המודם יש לי גישה לשם, אפשר לעשות שם משהו?

עריכה: שיניתי את הכתובת ל12 פעמים הספרה אפס וזה עבד מעולה. תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...