לכול אלה שמחוברים בכבלים ללא חייגן - שרוצים לשנות IP כתבתי סקריפט נחמד שעושה זאת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול אלה שמחוברים בכבלים ללא חייגן - שרוצים לשנות IP כתבתי סקריפט נחמד שעושה זאת

omerha

Recommended Posts

מי שנמצא בכבלים ללא חייגן וניסה להחליף IP , ה REPAIR ב לא תמיד עובד

כתבתי משהו קטן שמחליף ב 99% את ה IP

מי שרוצה לנסות מוזמן

הוא יעבוד רק אם קוראים להתקן local area connection

אם לא אז צריך לשנות את השם בסקריפט לשם שרשום

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחרר את הIP שלך , במילים אחרות קובע אותו ל 0.0.0.0 .אני מאמין שבגדול אפשר לוותר על זה מכיוון ששורה אחרי אני קובע IP סטאטי , אבל אני יסודי.

כול הבעיה בהחלפת כתובת IP בכבלים היא ה LEASE של שלושה חודשים ושאתה עושה REPAIR דרך הXP ( או בפקודות RELEASE ואז RENEW ) שרת ה DHCP של הכבלים ישייך לך כמעט תמיד את אותו ה IP הקודם .

ולכן שאתה מקבע IP לכרטיס הרשת , ואחר משנה לקבל IP אוטמטי השרת DHCP רואה שכרטיס הרשת היה לו IP ולכן מרצה לו IP אחר ב 99% מהמקרים .

כשעבדתי בבזק בינלאומי , היינו עושים זאת ללקוחות עם MPLS שהיו להם פינגים גבוהים זה סידר את הבעיה , היינו מחליפים להם IP עד שזה מסתדר - כמובן שהם לא הריצו את הסקריפט על המחשב שלהם , אלה עשינו את זה שלב שלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד חיפשתי בנרות את הפקודה ידעתי שהיא קיימת ניסיתי לעשות מלא רענונים ללא הצלחה כמעט התקשרתי לבזק בינלאומי מה שאין כוח לעשות , כל הכבוד לך תבורך , ואכן הפקודה פועלת , מ212 שינה לי ל62 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור .

אם אתה רוצה לעשות את זה לנתב , אז תצטרך לעשות זאת שלב שלב

1. לקבוע IP ידני לנתב ( ובעצם להיות מנותק )

2. ואז להחזיר שוב את הנתב לעבוד ב DHCP

אמור לעבוד , אבל לא בטוח , לא ניסיתי את זה על נתבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...