השתקפויות בלתי נסבלות ב-LG X130 שלי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השתקפויות בלתי נסבלות ב-LG X130 שלי

-Z-

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפי הכותרת אני מניח שאתם יודעים את מה שאני הולך לשאול.. האם יש פתרון לבעיה?

אני לא יכול לצאת עם המיני המדובר החוצה ולהנות ממנו בשמש רק בגלל הקושי בצפייה במסך :(

ניסיתי ואני מנסה למצוא פתרונות ברשת אבל בנתיים כלום... מצאתי איזה אתר ישראלי שמתיימר למכור מגן מסך "נגד השתקפויות" אבל לדעתי אין חיה כזו וזה רק יעצים את ההשתקפויות.

מה דעתכם? ניתן לעשות משהו בעניין?

תודה רבה לעונים מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על תשובתך

אך זה לא יעזור לי לצערי אני צריך משהו לרכישה פה בארץ - מה גם שלפי החסרונות יש שם בועות וכל זה..

נתקלתי במשהו אחר בחיפושיי בזאפ שמתאים ל-X110 אך אין לי מושג אם הוא מעשית שווה משהו

זה הלינק לכיסוי: http://www.palmnet.co.il/sg_product~3265524~3536~5857.htm

שווה לדעתך משהו? לא רוצה סתם לזרוק כסף על דבר שלא ישנה בכלום ואני גם לא מחפש פתרון מוחץ אבל לפחות משהו שיקטין ולו במעט את ההשתקפויות.

שוב תודה מראש על עזרתך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בועות קורות בכל גודל של כיסוי מסך, החל מהטלפון האישי (ומחשבי הכף יד בזמנו) עד למסכים גדולים - זה עניין של להצמיד את המגן בצורה אחידה ואיטית.

נכון להיום לפי מה שבדקתי זה הפיתרון הכי טוב בשוק מלבד עצם קניית מחשב עם מסך מט מראש.

בנוגע למוצר שהצעת - אני מציע שתפנה לחנות ואולי תיגש אליהם - ייתכן ויש להם את המוצר בתצוגה או בשימוש אצל מישהו כך שתוכל לראות אם הוא מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי קבלתי את תשובתך, לחברים פה יש חלופות/רעיונות נוספים?

לא ייתכן שאני היחיד שנתקל בקושי כזה כי הרי לרוב המיני והניידים יש מסכים משתקפים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...