דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 64 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

אני לא פיסיקאי אבל נראה לי זאת טעות לחשוב שהאנרגיה לא עוברת למכשיר אם הכיסוי הוא קשיח.. :nixweiss:

כיסוי קשיח שעולה 25$ זה עוד 25$ בנוסף למכשיר, גם ככה כבר אין כסף :lol:

אני לא מתיימר לחשב לך פה חישובים של אנרגיה, אבל הרעיון הכללי לא מופרך.

ראה ערך מכוניות שמתוכננות כך שבעת תאונה, רוב האנרגיה תלך על אזורים מסויימים באוטו, שייצא לעיתים מעוך, אבל שהבן אדם בפנים ישרוד.

כמובן זה לא אומר שעם קייס כזה אתה יכול לזרוק את המכשיר מצוק, אבל לפעמים ההבדל בין הקייסים הוא ההבדל בין מכשיר עובד למכשיר שצריך לתקן במאות שקלים, אז שווה לקחת את זה בחשבון ולא לעשות שיקול כלכלי קר של עלות הקייס.

חוץ מזה, בכלל לא המלצתי לך על כיסוי שעולה 25$ , אלא נתתי לך לינק לקייס SNAP ON שעולה בערך 13$ .

גם זה לא מאוד זול יחסית לקייסים ב , אבל לדעתי הוא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אזרוק את שני הסנט הסובייקטיביים שלי ואתם תעשו עם זה מה שאתם רוצים.

כשעל ה HD2 היה ג'ל, הוא נפל לי תוך כדי שיחה במדרגות של הבית מגובה של 1.80(~) ועוד הספיק לרדת כמה מדרגות בכוחות עצמו. לא קרה לו כלום ואפילו המשכתי לדבר (1337).

פעם נוספת ואחרונה הוא נפל מגובה סביר (מטר אחד לערך), גם כן עם הג'ל עליו - גם אז לא קרה לו כלום.

מצד שני, הרשת מוצפת בהתבכיינות שהמכשיר (ללא כל כיסוי) נפל לאנשים בפאב/רחוב/מהכיס של הג'ינס כי היה בו וואחד חור והם נאלצו להריץ עליו קדיש, או פשוט להזמין צג מ ולהחליף בכוחות עצמם.

אז שימו קונדום (או ג'ל), גבר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, יש לי שתי שאלות שאני לא מצליח להבין ואולי תעזרו לי:

1. כשאני שולח SMS , אם אני מחפש איש קשר, אז הוא מופיע לי פעמיים, כי האיש שמור גם ב SIM וגם ב PHONE , אבל ב CONTACTS כבר סימנתי שייקח רק מה PHONE וכך אכן קורה (בתפריט CONTACTS זה לא מופיע פעמיים).

האם עבור SMS יש מקום שונה בו צריך להגדיר משהו?

2. המכשיר שלי על שקט אמנם, אבל סימנתי שיהיה על רטט ואפילו שירטוט בחוזקה.

בכל זאת, לפעמים יש לי הודעות, שיחות, תזכורות לוח שנה שבהן אני פשוט לא מרגיש אותו. והוא על עוצמת הרטט כמעט הכי חזקה.

האם יש עוד מקום בו צריך להגדיר משהו לגבי הצלילים שפספסתי?

אודה לכם אם תוכלו לומר לי, כי אני ממש מרגיש כמו איזה אוטיסט שיש לי את הבעיות המצחיקות האלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...