דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 164 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגב, אלו מכם שכבר שדרגו ל JPO הרשמי (או למודלף, המתברר כזהה לחלוטין) - אתם מצליחים להשתיק את הצלצול של שיחה נכנסת באמצעות לחיצה על אחד מכפתורי הווליום?... למיטב זכרוני, הגרסאות הקודמות של פרויו/עיקלייר איפשרו את זה. >:(

אם לא, יש דרך לאפשר את זה?

הוא תומך בעברית כמו שצריך ה-JPO החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מאיפה שמעת? מ z4ziggy שבתורו שמע את זה ממישהו אחר? ;)

עד שלא נדע איזה גרסה ונמצא אותה להורדה לא נדע... אגב מישהו לפחות יודע מה הproduct code של המכשיר מאורנג'?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להשתיק שיחה פשוט תלחץ על כפתור הON/OFF המסך יתכבה ולא יצלצל וזהו.

איפה בדיוק ראית זיכוי של 150 שקל?

למיטב ידיעתי, הכוונה היא לזיכוי של 50 שקל אבל צריך לדבר במעל 150 שקל.

במצב הנוכחי, ייתכן כי יינתן זיכוי של 100 שקל, אבל שיהיה מותנה בדיבור מעל 250 שקל, שזה סכום שלא כולם מגיעים אליו, ולכן כל הדיבורים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, הכוונה היא לזיכוי של 50 שקל אבל צריך לדבר במעל 150 שקל.

במצב הנוכחי, ייתכן כי יינתן זיכוי של 100 שקל, אבל שיהיה מותנה בדיבור מעל 250 שקל, שזה סכום שלא כולם מגיעים אליו, ולכן כל הדיבורים פה.

אשמח ללינק או אימות כלשהו של הנושא הזה, אני מכיר רק את הזיכוי של ה50 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל JP4 הקודמת הרי לא כללה ממשק עברי נכון?

כן כללה.

אשמח ללינק או אימות כלשהו של הנושא הזה, אני מכיר רק את הזיכוי של ה50 ש"ח.

הזיכוי של ה 50 שקל הוא במידה והמכשיר לא משווק ע"י המפעילה הסלולרית (כמו שהיה עד עכשיו).

ברגע שהמכשיר משווק אצל המפעילה, ואתה רוכש אותו מחנות פרטית, אתה צריך לקבל את אותו זיכוי שמקבל מי שרוכש דרך המפעילה, ואז זה באמת זיכוי של 100 שקל אבל רק במידה ועוברים את ה 250 שקל, כפי שאתה יכול לראות באתר של אורנג'.

הקטע שעדיין טעון בירור זה האם הכלל הזה חל על המכשיר שיש לך (שהוא כנראה 8GB) לעומת המכשיר שמשווק אצל אורנג' (שהוא 16GB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ, יש מצב לנסות לשלוף את זה מהשרתים של סמסונג?

במחשבה שנייה, נראה לי ש OMRIJ לא היה מחובר מזה זמן מה.

מישהו מעוניין להרים את הכפפה? ניסיתי לערוך את הלינק של JP4 בהתאם לשם של הגרסה החדשה כדי לשלוף אותה מהשרתים אך ללא הצלחה בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...