דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 204 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

קודם כל - מאד יכול להיות שהוא לא נכנס ל-Download mode, חלק מהמכשירים פשוט לא עושים את זה. בגדול חדשות לא כ"כ טובות.

לפני שעושים כל שינוי במכשיר מאד מאד רצוי להגיע למצב שה-Download mode עובד - זה יכול להיות ההבדל בין בריק לסתם עוד flash אם הלך משהו בהתקנה של גרסה חדשה וכו'.

אז הצעד הראשון הוא 'לתקן' את ה-Download mode, ועל זה תצטרך לקרוא ב-XDA (ואולי גם ב-iandroid יש איזה ת'רד בנושא). לגלאקסי יש כל מיני תיקונים - אני לא כ"כ מכיר את ה-vibrant בקטע הזה, אבל אני מניח שזה לא ממש בעייתי גם שם.

פה לבחור יש איזה כאילו-שיטה להגיע ל-Download mode שעבדה להרבה אנשים (אנשים שלא הצליחו להגיע לזה בדרכים אחרות) - http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7255222&postcount=17

שווה לעבור על כל הת'רד שם ולנסות את ההצעות, אם משהו משם יעבוד אז תדע שיש לך Download mode ותוכל להתחיל לחרבש את המכשיר על בסיס יום-יומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מחיר יותר הגיוני... רק שבאורנג' לא רצו כנראה שיחטפו אותו במבצע סטודנטים אז תמחרו אותו ב 40 אחוז יותר.

ובמקומו שמו את ה WAVE במחיר שערורייתי כדי שאנשים חלילה לא יתבלבלו ויקנו אותו במקום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משגע אותי!!! כל פעם מחדש הוא מסרב להתחבר לי לרשת האלחוטית!!!!! פעם גיליתי שזה בגלל שאופציית הכיבוי של הWIFI פעלה אז היה באג והוא לא התחבר, עכשיו זה פשוט מסרב להתחבר!! אומר שמקבל את הIP וזהו, שם נתקע!! גאד!!! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני עכשיו מדבר מהמכשיר הכל טוב ויפה ואני בגירסא 2.1 עדיין ר, רק לידיעה יש מצב שייצא לו רום עם עברית מלאה מתישהו ? לא רע לי כרגע הוא מאוד מהיר ידידותי ונוח אה וכן הצלחתי להיכנס למצב הורדה וריקאברי זה פשוט מעט שונה מאשר ב9000אבל בכלזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני עכשיו מדבר מהמכשיר הכל טוב ויפה ואני בגירסא 2.1 עדיין ר, רק לידיעה יש מצב שייצא לו רום עם עברית מלאה מתישהו ? לא רע לי כרגע הוא מאוד מהיר ידידותי ונוח אה וכן הצלחתי להיכנס למצב הורדה וריקאברי זה פשוט מעט שונה מאשר ב9000אבל בכלזאת

תתחדש.

איך הGPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים לא עובד אבל אני מאמין שזאת בעיית תוכנה.. העניין הוא שקצת קשה לבדוק איפה שקניתי את המכשיר למה הכל מוקף בניינים ושום פלאפון לא קלט שם ..

אבל עכשיו אני ליד הים וגם כאן אין קליטה ככה שזה לא עובד...

הוא כותב לי בGOOGLE MAPS - your location is temporarly unavailable

אני עוד יכול ללכת לחנות ולבקש ממנו להחליף לי את המכשיר..

יש למישהו המלצה לניסיון בדיקה לGPS או לתיקון שאפשר להוריד מאיפהשהוא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה יכול להיות בעיית תוכנה ,אבל זה יכול להיות גם בעייה בחומרה ,גם החלפת מכשיר לא בטוח שתעזור ...

ככה שכדי לך לבדוק אותו שם כדי להיות בטוח אם הGPS בו מתאים לך או שכדי לך להחליף למכשיר שבאמת שם הוא עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זה בסדר, עשיתי את הFIX הזה :

http://phandroid.com/2010/07/21/easy-fix-for-t-mobiles-samsung-vibrant-gps-issues/

ועכשיו הכל תקין.. הוא עוקב אחרי עד רמה של מספר הבניין לידו אני עומד..

אני גם יודע בוודאות שהוא משתמש בלוויני כי אני במצב טיסה ואני לא מחובר לשום WIFI..

וגם כי הוא עקב אחרי כשהלכתי מאמצע הרחוב לאחת הצמתים..

אז - הGPS שלי עובד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זה בסדר, עשיתי את הFIX הזה :

http://phandroid.com/2010/07/21/easy-fix-for-t-mobiles-samsung-vibrant-gps-issues/

ועכשיו הכל תקין.. הוא עוקב אחרי עד רמה של מספר הבניין לידו אני עומד..

אני גם יודע בוודאות שהוא משתמש בלוויני כי אני במצב טיסה ואני לא מחובר לשום WIFI..

וגם כי הוא עקב אחרי כשהלכתי מאמצע הרחוב לאחת הצמתים..

אז - הGPS שלי עובד :)

הGPS של כולנו עובד, זאת לא הבעיה

הבעיה היא האם הוא מספיק מדוייק בזמן ניווט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת מספיק מדוייק ? הוא היה מדוייק עד לרמת הבניין שהייתי לידו.. בצומת הוא מצא בדיוק את הפינה שאני נמצא בה..

האם זה מדוייק מספיק ?

עריכה :

אתה רוצה להגיד לי שהדבר הזה משתנה ממכשיר למכשיר למרות שמדובר באותו דגם ספיציפי!? קשה לי להאמין...

:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...