דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 187 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

ביצעת מחיקה של מידע ה דרך התפריט שציינתי בפוסטים הקודמים לפני תחילת הניווט? (ב Eclair זה עובד במאת האחוזים - אין צורך לעשות זאת לפני כל ניווט, רק פעם אחת, אם בכלל).

אני מאוד ספק שזה מקרי, מאחר והספקתי לצרוב פרויו פעם נוספת, לבדוק את ה ולחזור שוב ל JM9 וההבדל בהחלט ניכר. אין סיבה שזה לא יהיה ככה גם אצלך.

אני כן טורח לבצע איפוס מוחלט של כלל הגדרות המכשיר באמצעות

*2767*3855#

מיד לאחר צריבת קושחה טריה, לפני כל תחילת העבודה השוטפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קיבלתי אתמול את המכשיר מאורנג' היה כצוב להטעין אותו חמש שעות כשהוא כבוי.

לא עשיתי את זה, אבל בלילה הטענתי אותו כל הלילה יצאתי מהבית בבוקר עם 100% בטריה

ועכשיו אני על 60% ברצינות אפילו באייפון זה לא קרה לי? יש למישהו פתרון?

קודם כל בדרך כלל הבטריה בהתחלה לא משהו, אבל אחרי כמה טעינות זה משתפר.

דבר שני, אני ממליץ לך לפחות בטעינות הראשונות להשתמש במכשיר עד שנשארו 40 אחוז או פחות ואז להטעין את המכשיר כשהוא כבוי עד שהוא מלא לגמרי, זה יכול לעשות הבדל לא קטן.

דבר שלישי, אני ממליץ לך לכבות את כל הסינכרונים שאתה לא צריך (סנכרון אוטומטי וסנכרון נתונים כללי) כדי לחסוך בסוללה.

דבר רביעי, תלך להגדרות של ה WIFI ושם תסמן שהוא יילך לישון כשהמסך נכבה, כי ברירת המחדל היא "לעולם לא".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה איתי

זה מה שחשבתי, אז נתתי לסוללה להתרוקן לחלוטין, ואני מטעין עכשיו את המכשיר כשהוא כבוי, אני מקווה שזה באמת יעזור.

לעניין הwifi הוא בדר"כ מכובה אצלי, אז זה לא כ"כ משנה.

איך אני ניגש להגדרות של הסינכרונים?

אני באמת מקווה שאין שום בעיה בסוללה, כי זה נראה מאוד מוזר שעד הצהריים המכשיר איבד את כל הבטריה, בשימוש מינימלי (כלומר, הרבה פחות ממה שהייתי רגיל באייפון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה איתי

זה מה שחשבתי, אז נתתי לסוללה להתרוקן לחלוטין, ואני מטעין עכשיו את המכשיר כשהוא כבוי, אני מקווה שזה באמת יעזור.

לעניין הwifi הוא בדר"כ מכובה אצלי, אז זה לא כ"כ משנה.

איך אני ניגש להגדרות של הסינכרונים?

אני באמת מקווה שאין שום בעיה בסוללה, כי זה נראה מאוד מוזר שעד הצהריים המכשיר איבד את כל הבטריה, בשימוש מינימלי (כלומר, הרבה פחות ממה שהייתי רגיל באייפון).

המכשיר החזיק לי (בגרסה קודמת שהייתה לי, עכשיו מחזיק פחות) בשימוש מינימלי 5 ימים, כך שזה שהוא יתרוקן לך תוך כמה שעות זה מאוד מוזר.

לגבי סנכרונים, תלך להגדרות סנכרון מידע ושם תוריד את ה V מסנכרון אוטומטי ומנתוני רקע, אלא אם כן אתה רוצה שיגיע לך מייל ב PUSH .

בכל אופן, אני בטוח שהמצב ישתפר כשתטעין את המכשיר כשהוא כבוי כמה פעמים.

ובמקרה הכי גרוע, יש אחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך 5 ימים?

אצלי אחרי 7 שעות של שישמוש ( ) הולכת הסוללה.

זה היה ב JG8 כשהייתי על 2G ONLY והשתמשתי רק בשיחות, SMS ולוח שנה (כי רציתי לראות כמה זמן הסוללה תחזיק...).

אגב, AMADEY , בקובץ ששלחת (ה FRAMEWORK-RES) חלק מהאחוזים של הבטריה מופיעים בתור האייקון הרגיל (הכחול של הסוללה), למשל יש אחד שמופיע בסביבות ה 100 אחוז ואחד בסביבות ה 80 אחוז, לפחות זה מה שראיתי עד עכשיו.

שאר האחוזים מופיעים עם המוד של הבטריה.

אין לי ממש בעיה עם זה, אבל אם השתמשת באותו דבר בשביל הרום שלך שאתה הולך לפרסם, אולי כדאי שתבדוק אותו כי עדיף לתקן את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמין עכשיו את המכשיר מAMAZON.

שאלה לי אליכם:

האם אני יכול לעשות את החשבונית(מקבלים חשבונית, נכון?) על חברה? וכרטיס האשראי על בנאדם פרטי?

אני כרגע בשלב שאני צריך לבחור כרטיס אשראי, ולעשות CONTINUE, אחרי זה יש לי אפשרות לבחור על איזה שם תיהיה החשבונית?

אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...