מוזיקה שמושמעת ללא כל סיבה - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוזיקה שמושמעת ללא כל סיבה

Wile E Coyote

Recommended Posts

איך אתה קורא ל"ניהול הרחבות" באנגלית? היכן זה נמצא?

אפילו בזמן שאני כותב את ההודעה הזאת פתאום נשמע משהו ברקע, הפעם פרסומת שלא באה משום מקום...

אני מצרף 3 צילומי מסך עם רשימת התוכנות שלי. אולי זה יעזור. הן מסודרות על פי תאריך התקנה בסדר יורד.

את כל התוכנות ברשימה אני מכיר, פרט לרוב ההתקנים של , שככל הנראה הותקנו יחד עם Visual C# 2010.

תודה על העזרה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר אחי בעיה מעצבנת שהייתה לי לפני כשנה וקצת שפתאום התחיל משום מקום קולות שמדברים יפנית או סינית או משהו אסייתי בקיצור אחרי חפירות רבות מצאתי את התהליך בtask manager התהליך המנייאק הזה התחזה כאילו זה הiexplorer רק שהיה רשום iexplore בלי R בסוף וכל פעם שכיביתי את התהליך זה הפסיק ל 10 דקות וחזר חלילה אכן גם שמתי לב שהתהליך התחיל לעלות בשימוש של התהליך מהמעבד והגיע לפעמים ל 700000 K

בסוף הפתרון היחיד היה פרמוט כללי של המחשב אכן בעיה מצערת מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באנגלית (נדמה לי) זה -Tools > Manage Add-ons.

גם ברשימת התוכנות אני לא רואה משהו חשוד שקופץ לעין.

אם זאת לא רוגלה זה כנראה יישום כלשהו שמותקן לך במחשב ורק צריך לבודד אותו.

כאמור, כשזה קורה שוב תנסה לנתק את החיבור לאינטרנט ולבדוק אם התופעה ממשיכה.

תנסה גם את אפשרות ה-Clean Boot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהמוסיקה יורדת (בסבירות גבוהה) ב-STREAMING ממקור כלשהו ברשת. אתה יכול כנראה גם לגלות מה הוא אם תריץ NETSTAT מה-COMMAND LINE - ישר כשהמוסיקה מתחילה, ולא תבצע לפני כן *שום* פעולה שקשורה לרשת (כדאי מאוד גם שתסגור את כל התוכנות שנוגעות לרשת ונפתחות באופן אוטומטי כמו , UTORRENT ואחרות).

מה שאתה תראה (בתקווה) זו הכתובת שאליה ה-PROCESS מתחבר, ומשם ייתכן ויהיה קל יותר לגלות מה הוא.

אם מישהו מכיר שיטה יותר יעילה (סוג של LOG או משהו בסגנון) - אשמח לשמוע

ובכל מקרה, אני שוב חוזר ואומר שאם תוכל לזהות את השיר הספציפי (או לפחות את המילים שלו), זה יכול לסייע לזהות את ה-"מקור" של הבעיה הזו (בחיפוש פשוט בגוגל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...