מוזיקה שמושמעת ללא כל סיבה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוזיקה שמושמעת ללא כל סיבה

Wile E Coyote

Recommended Posts

שלום לכולם.

ברשותי מערכת הפעלה 7 Ultimate 64-bit.

בתקופה האחרונה הופיעה במחשב תופעה מוזרה - מוזיקה שמושמעת משום מקום.

בפעם האחרונה שזה קרה החלטתי לחפש את המקור. סגרתי את כל דפדפני האינטרנט הפתוחים, סגרתי את כל התוכנות ב- Task Bar, וידאתי שאף תוכנת מוזיקה לא פתוחה, ולבסוף (כששום דבר לא עזר) בדקתי את ה- Task Manager. אפילו שם לא היתה שעבדה ברקע. התחלתי גם לסגור תהליכים (Processes) באותו חלון, ושום דבר לא עזר. המוזיקה המשיכה להתנגן באין מפריע. היא הפסיקה רק כשביצעתי אתחול.

יש למישהו רעיון/פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרים קצת פרטים.

מה המוסיקה המושמעת. האם מוסיקה שנשמעת כמו מוסיקה השייכת למערכת ההפעלה? מוסיקה כמו כזאת ששומעים לפעמים מאתרים? מוסיקה שמאוחסנת לך במחשב?

האם זאת כל פעם אותה מוסיקה או מוסיקה משתנה?

ב-Task Manager תבדוק בלשונית Processes בזמן שהמוסיקה מנגנת ותעלה צילום מסך או תרשום כל תהליך שאתה לא יודע בוודאות מה מקורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרים קצת פרטים.

מה המוסיקה המושמעת. האם מוסיקה שנשמעת כמו מוסיקה השייכת למערכת ההפעלה? מוסיקה כמו כזאת ששומעים לפעמים מאתרים? מוסיקה שמאוחסנת לך במחשב?

האם זאת כל פעם אותה מוסיקה או מוסיקה משתנה?

ב-Task Manager תבדוק בלשונית Processes בזמן שהמוסיקה מנגנת ותעלה צילום מסך או תרשום כל תהליך שאתה לא יודע בוודאות מה מקורו.

המוסיקה המושמעת אינה מוכרת (לי אישית לפחות), היא לא מוסיקה של מערכת ההפעלה, והיא לא משהו שמאוחסן לי במחשב (לפחות ממה שאני מכיר, למיניהם).

לדעתי זה כל פעם מוסיקה אחרת (עד כמה שזכור לי, מאחר שהתופעה חוזרת מדי כמה שבועות). בפעם האחרונה זה היה איזה שיר שאני לא מכיר. לא נשמע כמו פרסומת אלא ממש שיר.

יכול להיות שזו מוסיקה ששומעים לפעמים באתרים, אך אני חוזר ומדגיש שסגרתי פשוט ה-כל! הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו, זה על מוסיקה שהושמעה מאתר מסוים, אך נשארה בזיכרון עקב עומס על המעבד, ולכן המשיכה להתנגן ברקע גם אחרי שסגרתי הכל. יכול להיות?

אני אעלה צילום ברגע שהתופעה תחזור, אך לדעתי יקח זמן עד שזה יקרה שוב.

אם אכן מדובר על צליל שיוצא אצלך המחשב תוכל לראות לאיזה יישום הוא שייך ב mixer.

איך מגיעים למיקסר הזה? ניסיתי דרך Sound ב- Control Panel אך לא מצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

זה קרה שוב. מוסיקה משום מקום פתאום החלה להתנגן.

פתחתי את ה- Mixer כדי לראות את המקור.

לצערי היה כתוב שם Name Not Available.

אגב, זה קרה פעמיים, וגם בפעם השניה אותו מצב.

יש למישהו רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא ממש משנה מה סוג המוסיקה/צליל כבר די ברור שזה לא אתר שנשאר פתוח ברקע או קובץ מוסיקה מהמחשב.

כשזה קורה שוב האם ניתוק חיבור האינטרנט עוצר גם את ניגון?

אני די בטוח שמדובר באיזו שהיא רוגלה או שירות מערכת לגיטימי (או פחות לגיטימי) שיוצרים חיבור לרשת מפעם לפעם ואחראים לכך.

תנסה לשם הסדר טוב לבצע בדיקה מקיפה למזיקים עם Malwarebytes ו/או Superantispyware.

בנוסף, תעלה לפה את רשימת ה-Services (Start>Run>services.msc) שם Action>Export.

תנסה לחשוב אם אתה משתמש או מותקנות אצלך תוכנות כלשהן שיכול להיות שייצרו קשר עם הרשת באופן עצמאי? חשודים מיידיים יכולים להיות חבילת התוכנות של Adobe, נגני מוסיקה צד שלישי וכו'. אגב, מדובר במחשב נייח או שהגיע עם כל הבאנדל של היצרן?

ולסיום, אם תוכל להעלות לפה רשימה של כל התוכנות המותקנות אצלך זה גם עשוי לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת תופעה דיי מוכרת האמת וקרה לי גם בעבר... דיי מלחיץ לול

אצלי זה היה music virus והאמת שרק אחרי פירמוט טוטאלי של המחשב זה הפסיק, אז קח את זה בחשבון (אני לא יודע מה זה עושה אבל יש מצב שגם יכולים לגנוב לך מידע...)

http://forums.techarena.in/windows-xp-support/924510.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא ממש משנה מה סוג המוסיקה/צליל כבר די ברור שזה לא אתר שנשאר פתוח ברקע או קובץ מוסיקה מהמחשב.

כשזה קורה שוב האם ניתוק חיבור האינטרנט עוצר גם את ניגון?

אני די בטוח שמדובר באיזו שהיא רוגלה או שירות מערכת לגיטימי (או פחות לגיטימי) שיוצרים חיבור לרשת מפעם לפעם ואחראים לכך.

תנסה לשם הסדר טוב לבצע בדיקה מקיפה למזיקים עם Malwarebytes ו/או Superantispyware.

בנוסף, תעלה לפה את רשימת ה-Services (Start>Run>services.msc) שם Action>Export.

תנסה לחשוב אם אתה משתמש או מותקנות אצלך תוכנות כלשהן שיכול להיות שייצרו קשר עם הרשת באופן עצמאי? חשודים מיידיים יכולים להיות חבילת התוכנות של Adobe, נגני מוסיקה צד שלישי וכו'. אגב, מדובר במחשב נייח או שהגיע עם כל הבאנדל של היצרן?

ולסיום, אם תוכל להעלות לפה רשימה של כל התוכנות המותקנות אצלך זה גם עשוי לעזור.

אני אנסה לנתק את חיבור האינטרנט כשזה קורה. באמת לא חשבתי על זה.

האם התוכנות שהזכרת הן חינמיות?

צרפתי את הקובץ שביקשת.

יש לי תוכנות של Adobe מותקנות, אך אני לא זוכר שאי פעם הן עשו בעיות כאלה, ויש לי ניסיון ארוך איתן.

לדעתי, אילו היו תוכנות שהתקנתי שגורמות לכך, ה"מיקסר" היה מציין את שם התוכנה.

מדובר במחשב נייח, והפירמוט האחרון שלו נעשה לא לפני הרבה זמן. הייתי אומר אולי חודשיים.

אני די מסודר בכל מה שקשור בהתקנה של תוכנות (דואג שהן לא "ישתלו" לי תוכנות מהצד). לפעמים אין שליטה על זה, אך התוכנות המושתלות במקרים אלה לדעתי חיוניות לפעילות התוכנה הראשית.

האם אפשר לעשות Export לרשימת התוכנות שלי? אם כן, אני לא יודע איך. בכל מקרה, מדובר ברשימה ארוכה. מעל 70...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, התוכנות חינמיות (יש גרסה בתשלום אבל הגרסה החינמית תספיק לך לצורך הבדיקה).

תכנס לניהול ההרחבות של IE ותבדוק אם מותקן לך שם איזה תוסף שאתה לא מכיר.

עברתי על רשימת ה-Services ולא ראיתי משהו יוצא דופן במבט ראשון. ה-Mixer לא בהכרח יציג את שם התוכנה או השירות לכן לא ניתן לפסול את האפשרות הזאת.

כדי כן לנסות לפסול אותה תפעיל את המחשב במצב Clean Boot ובדקו אם הבעיה עדיין מופיעה. הבעיה היחידה היא שהתופעה מופיעה באופן אקראי לפי מה שאני מבין אז קצת קשה לשחזר אותה מה שמקשה על בדיקות כמו זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...