המלצה לכרטיס מסך ב-1500 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס מסך ב-1500 ש"ח

Animor

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש כרטיס מסך חדש, לאחר כשנתיים עם ה-HD4870. אני מניח שנמאס לי לקבל פחות מ-20FPS ב-WoW באזורים עתירי גרפיקה...

זה המפרט הנוכחי שלי:

MOBO: P5Q

CPU: Intel quad Q6600, מומהר ל-3.2GHZ.

RAM: 2x2GB G.skill CL4-4-4-12 2.0-2.1v 800MHz

Graphics card: ATI Radeon HD4870 512MB

Power: Corsair 550VX

Case: CM 690

LCD: 22

האם המפרט הנ"ל יהווה צוואר בקבוק לכרטיסים החדשים?

אשמח להמלצה לכרטיס מסך בסכום של כ-1500 ש"ח. לא אכפת לי NV או ATI.

בנוסף, האם כדאי לרכוש גירסה מומהרת מהמפעל? אם כן, אשמח להמלצה/לינק גם לזה.

עריכה: אני מחפש כרטיס עם אחריות של לפחות שנתיים. אני מחפש בנוסף כרטיס שקט. ה-4870 די רועש כשהוא מתחמם.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ביזבוז כסף לדעתי , ברור שתרגיש הבדל מהשידרוג של אחד מהכרטיסים האלו 470GTX\5850HD אבל 4870HD כיום נחשב לכרטיס מעולה שלא באמת צריך יותר מיזה. 470GTX הרבה יותר רועש לזאת יותר חמה וגדולה מה שלא הכי מומלץ השידרוג כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-gtx470

83% עד 88% תוספת ביצועים ב-WoW, בהגדרות אילו:

4sfhc6.jpg

רועש יותר במאמץ מלא לפי הטבלה הבאה, עם קירורי סטוק. (אולם עם שניהם ניתן לשחק במהירויות מאוורר)

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GeForce_GTX_470/29.html

תוספת אפקט ambient occlusion (הצללה) מהדריבר של , דוגמא מ-WoW

wow.GIF

גודל מלא: http://www.overclockersclub.com/siteimages/articles/occlusion/World_of_Warcraft.gif

(איכות התמונה ירודה מאחר ומדובר ב-animated gif)

כדאי או לא כדאי ? תלוי. בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות, אנשים!

WOW ?! עתירי גרפיקה ?!

המשחק הזה לא מדגדג 4870... הבעיה שלך לדעתי במקום אחר...

בליזארד כבר הספיקו לעדכן את המנוע הגראפי של WoW מאז שהוא יצא לפני מספר שנים. משום מה, עדיין רווחת הדיעה שאפשר להריץ את WOW על ההגדרות הכי גבוהות גם על מחשבון של קאסיו. זה כבר מזמן לא כך, והמשחק מאתגר את הכרטיסים הטובים ביותר (במיוחד אם מאפשרים shadows). כשאני נמצא בעיר, אני מקבל 60FPS, אבל כשאני נמצא במקומות עם גרפיקה מורכבת יותר (בולט במיוחד ביערות), ה-FPS צונח. הייתי צריך להוריד את ההגדרות הגרפיות ולבטל כליל כמה אפקטים, ועדיין ה-FPS יורד מתחת ל-20 במקומות כאלה, נראה כמו מצגת powerpoint.

אין לי בעיה במחשב שאני יודע עליה: ב-COD4 למשל, אני יציב על 125FPS. גם Assasin Creed הראשון רץ אצלי חלק.

הרעש מציק לי, אני חייב להודות. ב-IDLE ממש לא, אבל בעומס זה כמו טורבינה.

ראיתי בקישור שנתן SyndromE שה-5850 של ATI שקט בהרבה, האם הייתם ממליצים עליו? הוא גם כן בטווח המחיר שלי.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 4870 של ספיר כבר שנתיים, עדיין הכל רץ חלק מבלי להתפשר על הגדרות.

רעש? לא אצלי, למרות שהכרטיס הוא עם סטוק שידוע כרעשן במהירות מאוורר גבוה.

הוא מכוון לפי פרופילים ב-RIVATUNER ולכן הוא שקט גם במנוחה וגם במאמץ.

אני מניח שאצלך הכרטיס על AUTO.

הטמפ' לעונה: במנוחה 53 ומאמץ 63.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאצלך הכרטיס על AUTO.

אתה צודק, אצלי המאוורר הוא על AUTO. בנוסף עשיתי לכרטיס OC למקסימום. ב-IDLE הרעש ממש אינו מפריע לי. בעבודה מאומצת, המאוורר פועל ומרעיש. לא ברור לי איך במאמץ הכרטיס שלך על 63c, והוא גם לא מרעיש. אצלי הוא סביב ה-80 מעלות נדמה לי, ודי מרעיש.

המארז שלי יחסית מסודר מבחינת כבלים וזרימת אויר + 6 מאווררים.

ראיתי, אגב, שיש כרטיסי 470 עם מאווררים מיוחדים ושקטים יותר, אבל הם עולים כ-1800 ש"ח, קצת מעל התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אצלי המאוורר הוא על AUTO. בנוסף עשיתי לכרטיס OC למקסימום. ב-IDLE הרעש ממש אינו מפריע לי. בעבודה מאומצת, המאוורר פועל ומרעיש. לא ברור לי איך במאמץ הכרטיס שלך על 63c, והוא גם לא מרעיש. אצלי הוא סביב ה-80 מעלות נדמה לי, ודי מרעיש.

המארז שלי יחסית מסודר מבחינת כבלים וזרימת אויר + 6 מאווררים.

אמרת בעצמך, הכרטיס על AUTO לכן הטמפ' ורעש המאוורר בהתאם.

אותו דבר היה אצלי כאשר הכרטיס היה במצב הזה.

רק RIVA TUNER וקביעת פרופילים יורידו את הרעש והטמפ' משמעותית.

אז לפני שאתה מחליף כרטיס מסך תנסה ליצור פרופילים למאוורר, פורסמו כאן בפורום מדריכים.

תריץ חיפוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הפרופיל עושה עוד משהו חוץ מלקבוע את מהירות המאורר במצבים שונים?

אני חושב שאתה אולי רגיש פחות לרעש ממני. משום שלא הגיוני שאתה מוריד את הטמפרטורה מבלי להגביר את מהירות המאורר. אצלי הטמפרטורה נעה בין 78-88 מעלות. המאוורר לא עובד בשיא העוצמה שלו והוא עדיין מרעיש לי: כבר החל מ-40% הרעש שלו מורגש. גם אני יכול להוריד את הטמפרטורה (אם זה לא יהיה ב-auto), אבל אז הרעש רק יגבר משום שהמאורר יעבוד חזק יותר.

בכל מקרה, הרעש אינו הסיבה בשלה אני מחליף את הכרטיס. אני מחליף משום שאני רוצה ביצועים גראפיים טובים יותר. רעש הוא שיקול בכרטיס החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...