כמה שאלות לגבי Samsung Galaxy S שהזמנתי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי Samsung Galaxy S שהזמנתי

X-Style

Recommended Posts

1. ביטוח - אם קרה שהמסך נשבר לדוגמא, איך מתקנים את זה? האם זה אומר שצריך לשלוח את הפלאפון לחנות שממנה הזמנתי ולשלם הרבה כסף? ואולי בכלל יהיה כדאי לבטח את הפלאפון

2. עברית - לפי מה שהבנתי בגירסא 2.2 של אנדרויד תהיה תמיכה בעברית. עד אז, האם תהיה לי אפשרות להוריד איזה תוכנה או איזה משהו מהמרקט שיוסיף לי תמיכה בעברית לפלאפון?

3. הגנה לפלאפון - האם יש אפשרות לקנות מגן מסך ולגרום לו להתאים לסאמסונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.צריך מעבדה שתדע לפתוח את המכשיר ולהחליף את המסך, ואם אתה מוכשר אתה יכול להזמין אחד ולהחליף לבד

2.אתה צריך רוט ואז תוכל לשים פונטים בעברית ולהוריד מקלדת מהמרקט

3.יש מגני מסך ייעודיים לכל מכשיר כמעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה באמת מתכוון לקחת את המכשיר הזה לצבא? אנא ספר לנו תוך כמה ימים הוא נגנב לך...

לא מסכים זה תלוי כמה אתה שומר עליו ואיפה ועם מי אתה משרת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם אתה כבר קצין שלא יוצא מניאק עם חיילים ויש לו חדר פרטי שלו, לא לוקחים סלולארי של 2000 שקל ויותר לצבא. פשוט לא עושים את זה. במיוחד לא מכשירים עם מסך גדול ורגיש. סופם של דברים כאלו להישרט/להישבר/להיגנב.

כל זה X3 אם מדובר בטירונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים זה תלוי כמה אתה שומר עליו ואיפה ועם מי אתה משרת !

מסכים

בכל מקרה הפחד שלי כרגע שהוא ישרט.. השאלה היא, אם הוא לא מגיע עם מגן מסך, האם יש אפשרות לקנות מגן מסך ולהתאים אותו לפלאפון?

עוד משהו.. מישהו יודע מתי אמורה לצאת הגרסא החדשה של אנדרויד לסאמסונג?

מוסיף עוד שאלה - כמה זמן לוקח למשלוח להגיע? מישהו כבר התנסה עם הזמנה מCLOVE?

הפלאפון נשלח ביום שני ועדיין לא הגיע, כמה זמן זה אמור לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים

בכל מקרה הפחד שלי כרגע שהוא ישרט.. השאלה היא, אם הוא לא מגיע עם מגן מסך, האם יש אפשרות לקנות מגן מסך ולהתאים אותו לפלאפון?

מה אתה עושה בצבא איפה אתה משרת ומה התפקיד ? שלך

שאתה חושב ככה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חושב? שלא יגנבו לי?

למה שיגנבו לך אותו ?....

עם אתה יודע להגן על עצמך ולא מתכוון לעשות פוזות עם המכשיר ולצעוק שופוני יא נאס !!

יש לי מכשיר של 3 אלף לנפנף בו ולהראות אותו לכול דיכפין אז למה שזה יקרה !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שיגנבו לך אותו ?....

עם אתה יודע להגן על עצמך ולא מתכוון לעשות פוזות עם המכשיר ולצעוק שופוני יא נאס !!

יש לי מכשיר של 3 אלף לנפנף בו ולהראות אותו לכול דיכפין אז למה שזה יקרה !?

זה לא יקרה. תראה כרגע התפקיד שלי בצבא זה נהג בבסיס סגור ואחת הסיבות שקניתי את הפלאפון זה כדי להעביר לי את הזמן כי יכול לקרות מצבים שאני מחכה כמה שעות באוטו\כל מקום אחר בלי לעשות כלום.

הפלאפון איתי כמעט רוב היום חוץ ממתי שאני ישן או מתקלח ואז אני תמיד יכול לנעול את הפלאפון בארונית..

עכשיו יש מצבים שאני אולי אשים את הפלאפון באחד הכיסים (במקרה ואני ארצה לשים שעון מעורר נגיד, אז אני לא אשים את הפלאפון בארונית) בגלל זה אני רוצה לקנות לפלאפון את המגן מסך ועוד איזה נרתיק שאני אמצא שיתאים לפלאפון כדי שלא ישבר\ישרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים

אנדרואיד 2.2 לסאמסונג יצא בקרוב. אתמול שחררו את 2.2 ואת הקוד לחברות השותפות שלהם (HTC/סוני אריקסון/סאמסונג ובערך כל מי שמייצר מכשירי אנדרואיד)

לדעתי יקח שבועיים שלושה או קצת יותר, אבל עכשיו שפרויו שוחרר רשמית, זה לא רחוק.

לגבי הזמנה מ CLOVE- כמו שאמרו לך במייל, 3-7 ימים. גם אני הזמנתי משם וגם אצלי זה נשלח יום שני, יום שלישי זה כבר נחת בארץ והועבר למכס, לדעתי יום ראשון-שני כבר נמצא בתיבת הדואר הודעה של דואר רשום או את ההודעה לבוא לשחרר מהמכס. בכל מקרה, אני לא יכול להפנות רבע תלונה ל CLOVE, השירות שלהם מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 שאלות נוספות ששכחתי לשאול !

1. האם המטען שמגיע מאנגליה יתאים פה לשקעים בארץ?

2. רוב הסיכויים שהפלאפון לא יגיע עם מטען לאוטו, איך פותרים את העניין הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...