Blacklight: Tango Down - כל הפרטים כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Blacklight: Tango Down - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

אני לא אומר שהמשחק יהיה בהכרח רע אני פשוט לא מבין מה ההתלהבות והתגובות החיוביות. לדעתי המדובר בכותר שאם היה עולה 20/30/40 דולר א"א לא היה נוגע בו ואז באה ההברקה השיווקית של למכור אותו מראש ב15 דולר ולשחק על הקלף של "אנחנו טובים לגיימרים אז תקנו את מה שאנחנו מוציאים לאור" אני מאוד בעד בתנאי שיש לי סיבה להיות-אני לא רואה איפה הגיוון מCOD וחבריו למעט העטיפה מחדש בצורה העתידנית. אני לא רואה סיבה להשקיע אפילו 15 דולר בכותר שלא מחדש לי שומדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני לא מבין למה הגישה השלילית הזאת...

ראינו את הטריילרים והגיימפליי ומצא חן בעינינו , זה כל כך מסובך??

זה לא שאנחנו נקנה אותו רק בגלל שהוא עולה 15$ , הוא נראה משחק טוב וזהו...

המחיר שלו זה בונוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה השלילית באה כדי לאזן את התגובות החיוביות-כולם מתלהבים ממנו ואני לא מוצא לכך שום סיבה אמיתית.אבל חבל על הויכוח אולי זה עוד מקרה קלאסי של "על טעם ועל ריח אין להתווכח"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, למה להתדרדר לרמה כזאת של קרב מילולי אם אפשר לפתוח במכות? :facepalm:

תקבעו זמן ומקום, תזמינו אורחים. אני אביא לעצמי כיבוד קל, ואז תקבעו מי צודק. פשוט, מבדר ומהיר.

ובחזרה לנושא, מייק תוכל לספר איזה דבר מעניין מצאת במשחק? COD למינהם ניחנו בקצב משחק רצחני, BC2 לוחמה עם כלי , הרס ועוד הרבה דברים ומה פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר רשמתי , המשחק ירענן קצת את היובש הנוכחי.

תוסיף לזה שאין לך כמעט אפשרות להתקמפר דבר שיכול להאיץ את קצב המשחק , אפשרויות רבות לקנפג נשקים וכד' ובאופן כללי המשחקיות עצמה נראית כיפית...

שיהיה ברור , אני לא מסנגר על המשחק ואני לא מרוויח מהמכירות שלו אבל צריך לבוא בראש פתוח ולא לשלול כי כל השאר קיבלו רשמים חיובים ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיעון הוא טיעון פשוט: לא מצאתי פה שום דבר שמענין אותי מדובר בשוטר ג'נרי לכל דבר ללא כל ייחוד ובערכי הפקה נמוכים. למה לקנות אותו?

אתה לא טורח להסביר לי למה הוא נשמע לך כזה נהדר,לא הצלחתי לסחוט מפיך הסבר-אז ויתרתי על הויכוח-אתה אוהב אותו "ככה" זה גם בסדר מצדי.הנימוקים האחרונים קצת מקדמים אותנו אבל עדיין לא רואה פה שום דבר חדש.ראיתי שהויכוח הזה לא הולך לשומקום לכן הצעתי להתפשר על ה"טעם ועל ריח אין להתווכח" בגלל שאני הPEACBRINGER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא לא מעניין אותך , לא צריך לעניין את כולנו...

ומה בהודעה הקודמת שלי לא מילא את הרצון שלך להסבר?

כמו שכבר רשמתי , המשחק ירענן קצת את היובש הנוכחי.

תוסיף לזה שאין לך כמעט אפשרות להתקמפר דבר שיכול להאיץ את קצב המשחק , אפשרויות רבות לקנפג נשקים וכד' ובאופן כללי המשחקיות עצמה נראית כיפית...

מה עוד אתה רוצה?? למה כל הזמן צריך להיות משהו "חדש" או איזה "טוויסט" ?

אסור לאהוב משחק גם אם הוא לא מחדש?? כי מאז CS לא היו הרבה חידושים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ירענן את היובש ומשחקיות עצמה נראית כיפית" אלה לא טיעונים קונקרטיים שאפשר להתמודד איתם..

אשר לחוסר האפשרות להתקמפר/קנפוג נשקים כתבתי שזה קצת מקדם-זה כבר משהו יותר קונקרטי אמנם לי זה נשמע כמו פיצ'רים שוליים יחסית וזה לא מרשים אותי מספיק כדי לקנות משחק.אולי לי יותר חשובה "האריזה" דברים כמו אוירה/עלילה קילסטריקס נשקים מציאותיים וגרפיקה מאשר האיזונים העדינים במולטי,ואז "על טעם ועל ריח אין להתווכח".בכל מקרה לא באתי להגיד לכולם "הי המשחק גרוע אל תקנו אותו בשום פנים" הדעות האחרות לגיטמיות אני רק ניסיתי להבין על מה כל ההתלהבות בדיוק.בנוסףאם אנשים מתלהבים ממשהו שלא בצדק לדעתי זכותי להביע את דעתי בענין ולדרוש הסבר. מעבר לזה אני לא ממשיך את הויכוח כי זה כולה משחק ויש עוד זמן עד שייצא אז בנתיים אני סותם.שולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FogBird בבקשה , יש פה את כל הסרטונים שאתה רק רוצה:

http://www.gametrailers.com/game/blacklight-tango-down/12790

אני לא צריך לעשות איתך "שולם" כי אני לא ברוגז איתך , אני רק חושב שהטיעון שלך הוא ילדותי , זה הכל.

לי חשובה המשחקיות ולאו דווקא גרפיקה.

קילסטריקס?? שינוי מרענן שלא יהיו כאלה - תיכנס לדיון של MW2 , זה הפך דיון של "כמה ניוקים הבאתי ובאיזה נשק" כבר ממזמן החמיץ את המטרה של המשחק...

ולגבי הטיעונים שלי , אתה שוב נתפס לדברים שוליים - וכן , משחקיות כיפית היא טיעון לגיטימי לחלוטין.

אתה תקנה משחק גרוע רק בגלל שהגרפיקה שלו מעולה?? לא - משחקיות זה חלק חשוב מאוד ברכישת משחק.

זו בדיוק הסיבה שקניתי את Shattered Horizon אחרי שבדקתי אותו בשלב הבטא - הוא היה כיפי! והגרפיקה לא בשמיים אז מה?? לא ביג דיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E3 2010: Blacklight Tango Down Hands-On Multiplayer Gameplay Footage

לי קצת מפריע אפקט הויזואלי של הירי והיד שמאל הבובתית משהו :)

אבל בגדול, נראה לי שאקנה את המשחק, המשחקיות לא רעה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...