Blacklight: Tango Down - כל הפרטים כאן - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Blacklight: Tango Down - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאוד מקווה שתינתן אפשרות להורדה דרך סטים.

למרות שההערכה שלי היא שאפשר יהיה להוריד דרך לייב כמו שרואים בתמונה:

[br]פורסם בתאריך: 23-06-2010, 17:07:06

נחשפתי לאיזו רשימת משחקים שהולכים להשתחרר בסטים ולשמחתי המשחק מופיע שם :)

כמה זה נכון אני לא יודע אבל זו רשימה שהוכיחה את עצמה בעבר, נקווה שכך יהיה

http://pastebin.com/mnKjfZ3L

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה אחלה במיוחד במחיר שלו, אבל קשה לי להאמין שיהיה לו סיכוי נגד BLACK OPS במיוחד כשמדובר בכותר COD שבו עבדו על המולטיפלייר מהיום הראשון בפיתוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא השאלה מבחינתי-אין כאן תחרות-לא מדובר בכותר מליגה א.מה שרץ כאן זה מגמה של לתמוך בכותר הזה שיכל להימכר ביותר והחליט לפנק את הגיימרים במחיר בלי קשר לBO שנראה טוב(אם כי לדעתי -מיצינו) ולMOH שהיה כשלעצמו אמור להיות הדרך שלנו לנקום באקטי והתגלה כבליל לא רציני של MW וBC2 שגם עולה 60 דולר כמו CODמיו( ;D) ואחת דינו להמית.אישית אני עוד עם מחשב טרנטה אז אנ רוצה להאמין שלא אקנה לא את BO ולא את MOH,אבל נחיה ונראה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOH החדש אותי מאוד איכזב (רשמים מהביטא העלובה)

לא מחכה לו בשום מצב מצידי שימכר גם ב 9.99$ הוא לא שווה גם את זה.

Exclusive Weapons Doc

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-weapons-blacklight-tango/701078

איך רואים שהם מדגימים מקונסולה, הם עקומים רצח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימון, אל תזרוק כסף סתם ותחזור לMW1

הוא עדיין חיי ובועט את MW2 רחוק.

המשחק הזה ניראה כמו מוד איטי מאוד ודיי מעפן לידו, ההצהרה שלהם של לעשות שינוי בתמחור שווה לכלום כשהם מתמחרים חרא משעמם במחיר נמוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוטה להסכים. נראה כמו שעמומון עם גרפיקה של מנוע גרפי בן 7. סביר להניח שזו הסיבה שזה מתמוחר ב15 דולר. אם תהיה לזה משחקיות משובחת אולי עוד יש לזה סיכוי.

נ.ב. צריך להרוג את אקטיוויז'ן על כך שהיא הביאה להעלאת מחירי משחקי המחשב ל60$, ואת השחקנים שקנו את זה ככה שכל השאר אימצו את זה. מביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בכוון של מקסים.(אולי לא בצורה בוטה כ"כ ;D)לא רואה מה ההתלהבות כאן.במחיר של 50 דולר מישהו היה שוקל בכללך לקנות את המשחק הזה? ככה שלא מדובר לפי דעתי בהנחה אלא בתג מחיר ריאלי ואין לי בעיה שיפותחו משחקים כאלה בתקציב אבל צריך שיהיה להם איזה טוויסט משהו מיוחד שימשוך אותי לשחק דווקא בהם,למרות הנחיתות הביצועית,ואני לא מוצא כאן שום של מקוריות כזו..סתם עוד שוטר ג'נרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוויסט מיוחד?? למה צריך להיות טוויסט מיוחד? את MW2 קנית כי היה בו איזה טוויסט מיוחד??

המשחק הוא אונליין SHOOTER וזה הכל - כן המחיר הוא ריאלי למשחק שהוא רק משחק ובלי SP בדיוק כמו Shattered Horizon.

אתה משלם על מה שאתה מקבל ובאופן כללי הוא נראה משחק חביב ביותר - קצת לגוון מMW2 וBC2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי-אז כבר התקדמנו-לא מדובר כאן באיזה דיל שווה-זה לא שחברות המשחקים באו לקראתנו,כמו שאמרת-אתה מקבל את מה שאתה משלם. אבל לא רואה סיבה לקנות כותר סוג ב' כשכל שבועיים יש לך כותרים סוג א' כמו COD4 או L4D2 במחירים דומים אם לא זולים יותר שעושים את מה שהכותר סוג ב יעשה רק בצורה הרבה יותר טובה.זה לא שתקנה את המשחק הזה בשביל הגרפיקה אז למה לא לקנות בכסף הזה משחק נורמלי?

הדבר היחידי שאולי כן אני לא אוביקטיבי בו זה שכל הסייבר פאנק הזה לא תפס אותי-אם יש אנשים שהתלהבו כ"כ מהמראה "הייחודי" של המשחק אולי זה שווה להם.אבל גם להם היתי ממליץ פשוט לחכות למשחקים כמו DEUS EX 3 אם אוירה זה מה שחשוב להם אני מניח שהם היו רוצים משחק עם סינגל ועלילה ולא מוד למולטי שצובע את החילים כמו ,את אלה אפשר להשיג בהמונהם ובחינם. אמנם יכול להיות שהגיימפליי של המשחק יתברר כמאתגר וממכר אבל אין דרך אמיתית לדעת את זה לפני שמשחקים במשחק עצמו לכן לא ברור לי איך הוא קיבל באז כזה חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה מסיק שזה לא דיל שווה?

כולה ראית כמה סרטונים ומהם אתה מסיק שהמשחק הוא כותר סוג ב'??

ומה הקשר לDE3? מתי הוא יוצא? אי שם ב2011?? תחכה אתה עד הלא נודע בשביל משחקים שאתה לא יודע איך הם יראו כי רק ראית טיזרים וטריילרים שלהם...

חוץ מזה , אף אחד לא מכריח אותך לקנות אותו.

ההשוואה של המחיר לL4D2 או לCOD4 היא לא במקום - מי שקונה את המשחק הזה רוצה לגוון ולנסות משחקים אחרים.

לי לא מתחשק לשחק בCOD4 או לירות בזומבים...

ואיזה משפט לא הגיוני מצידך:

לא שחברות המשחקים באו לקראתנו,כמו שאמרת-אתה מקבל את מה שאתה משלם.

בטח שחברת המשחקים הזאת באה לקראת הגיימרים , היא זו שקבעה את המחיר וקבעה אותו על 15$ , היא בקלות הייתה יכולה לגבות 20,30, ו40 דולר אבל בחרה להציע לגיימרים מחיר אטרקטיבי וכן , לקבל את מה שאתה משלם עליו זה בדיוק מה שאני רוצה.

אתה כנראה מעדיף לשלם 50-60 דולר ולא לקבל את מה ששילמת עליו ואחר כך לבוא ולהוציא את העצבים שלך בפורום...

בשורה התחתונה , ברור לי שהמשחק הזה יכול להיות נפילה או פשוט משחק לא מוצלח - הנק' היא שהוא ירענן את קצת את היובש שיש עכשיו.

אם הוא יצליח , הרווחנו , אם לא - כולה 15$ , נספוג את זה בשקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...