איך אפשר להכנס להתנדב במד"א? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להכנס להתנדב במד"א?

BedB0y

Recommended Posts

נרשמתי באתר שלהם לפני חודשיים בערך, אף אחד לא חזר עד עכשיו.

בטלפון לא יודעים מה להגיד לי חוץ מ"כשייפתח קורס יחזרו אליך"

תכלס הכל פרוטקציות פה, לא נראה לי הגיוני שלא פתחו תוך חודשיים קורס לא בת"א ולא בראשון לציון (שזה המקומות המועדפים שבחרתי לעשות בהם את הקורס + רשמתי שאין לי בעיה להתפשר על מקומות אחרים מהסביבה).

אני ממש רוצה לסיים את הקורס כמה שיותר מוקדם כי באוקטובר אני מתחיל ללמוד.

יש פה איזה מתנדב צדיק במקרה שיש לו קשרים במד"א ויכול לעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שרע לי להגיד את זה על הכוונות הטובות שלך - תוותר

מד"א זה לא ארגון להתנדב בו זה ארגון שמנצל את המתנדבים שלו גם כלכלית והם מחזיקים מעצמם מינימום הצלב האדום ב"חשיבות" שלהם.

באמת שידידה שלי הולכת להתנדב שם עכשיו וכל פעם שאני מדבר איתה על זה והיא מספרת לי כל ההתקדמויות של הסיפור אני רק יותר ויותר מתעצבן! הם פשוט ארגון חצוף

וסרי לבאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון "כלכלית"? זה התנדבות, הם לא אמורים לשלם לי ;)

אין ספק שהם חשובים במדינה הזאת, אין מה להשוות אותם לצלב האדום. הצלב האדום יכולים להכנס לעזה ולצאת בחיים. לגבי מד"א, אני לא בטוח.

מה ידידה שלך מספרת? אפשר דוגמאות? אולי היא יכולה לקמבן אותי שם? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבקשתך יש דבר אחד הגיוני שאתה יכול לעשות

לכתוב להם באימייל או יותר טוב להציק בטלפון במוקד של המתנדבים. כל דבר אחר זה בזבוז זמן.

מהתגובות שלך אני מבין שאתה לא בדיוק מבין לאיפה אתה נכנס. מדובר בארגון ששואב לגמרי את חיי הפנאי של המתבגר העושה את זה.

לכן היזהר,יש לי חברים וידידות שנעלמו לחלוטין מחוץ לביה"ס החל מכיתה י' ועד סיום התיכון.

אתה בטח שואל למה,והתשובה היא שיש דרישה מאוד מוגברת לשהיה בתחנה,משמרות ארוכות וכו'. המטרה היא מקודשת,בדרך מתעמרים בילדים מאוד. אם אתה מתעניין לך על זה. אם אתה לא סגור,כדאי לך לשאול אנשים שעושים התנדבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבקשתך יש דבר אחד הגיוני שאתה יכול לעשות

לכתוב להם באימייל או יותר טוב להציק בטלפון במוקד של המתנדבים. כל דבר אחר זה בזבוז זמן.

מהתגובות שלך אני מבין שאתה לא בדיוק מבין לאיפה אתה נכנס. מדובר בארגון ששואב לגמרי את חיי הפנאי של המתבגר העושה את זה.

לכן היזהר,יש לי חברים וידידות שנעלמו לחלוטין מחוץ לביה"ס החל מכיתה י' ועד סיום התיכון.

אתה בטח שואל למה,והתשובה היא שיש דרישה מאוד מוגברת לשהיה בתחנה,משמרות ארוכות וכו'. המטרה היא מקודשת,בדרך מתעמרים בילדים מאוד. אם אתה מתעניין לך על זה. אם אתה לא סגור,כדאי לך לשאול אנשים שעושים התנדבות.

תודה על התגובה :)

נסיתי לכתוב במייל לאחד האחראים של המתנדבים שם, בינתיים אין תגובה.

בטלפון תמיד יש להם אותה תשובה - אתה יכול לראות מה רשמתי בהודעה הראשית. אם יש לך רעיון איך אפשר "לתחמן" אותם בטלפון, אני אשמח לשמוע.

תמיד לפני שאני נכנס לדבר לא מוכר שכזה, אני בודק את דרישות הסף. גם באתר שלהם וגם בטלפון אמרו לי שצריך להתנדב מינימום 16 שעות בחודש.

אני בן 22, סיימתי את התיכון מזמן אז לא נראה לי שזה רלוונטי מה שרשמת, כי נראה לי שבתיכון לוחצים עליהם לטחון שעות בגלל שזה מחויבות אישית.

בכל מקרה, התנדבות זה התנדבות. הם לא קיימו מבחינת תנאים את מה שהבטיחו? אני חותך משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה :)

נסיתי לכתוב במייל לאחד האחראים של המתנדבים שם, בינתיים אין תגובה.

בטלפון תמיד יש להם אותה תשובה - אתה יכול לראות מה רשמתי בהודעה הראשית. אם יש לך רעיון איך אפשר "לתחמן" אותם בטלפון, אני אשמח לשמוע.

תמיד לפני שאני נכנס לדבר לא מוכר שכזה, אני בודק את דרישות הסף. גם באתר שלהם וגם בטלפון אמרו לי שצריך להתנדב מינימום 16 שעות בחודש.

אני בן 22, סיימתי את התיכון מזמן אז לא נראה לי שזה רלוונטי מה שרשמת, כי נראה לי שבתיכון לוחצים עליהם לטחון שעות בגלל שזה מחויבות אישית.

בכל מקרה, התנדבות זה התנדבות. הם לא קיימו מבחינת תנאים את מה שהבטיחו? אני חותך משם.

אם אתה בן 22 צר לי על השאלה אבל מה לך ולבזבוז הזמן הזה. אם אתה מאוד רוצה להיות חובש לך לעשות קורס מקצועי ותלך לעבוד שם. אני מבין שזה מטרה טובה אבל יש מספיק ילדים שרוצים להתנדב שם,ככה שפועלים שחורים לא חסר. לך נצל את כישורייך במקום אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בן 22 צר לי על השאלה אבל מה לך ולבזבוז הזמן הזה. אם אתה מאוד רוצה להיות חובש לך לעשות קורס מקצועי ותלך לעבוד שם. אני מבין שזה מטרה טובה אבל יש מספיק ילדים שרוצים להתנדב שם,ככה שפועלים שחורים לא חסר. לך נצל את כישורייך במקום אחר...

אני לא רוצה לעשות מזה מקצוע, אני בא מתחום המחשוב, זה באמת רק לצורך התנדבות.

נהפוכו, כשעושים לי בדיקות דם ונוגעים לי בוורידים זה ממש לא בא לי בטוב, אבל אני מאמין שאתגבר על זה.

יש מספיק ילדים אבל גם יש מספיק בני 30-40 ויותר מזה, אין מה להשוות את עצמך לאחרים..

עזוב אחי, אל תחשוב כמו הישראלי הממוצע שרק רוצה להתעשר (: תחשוב גם על איך אפשר קצת לעזור לאחרים.

וזה לא שיש לי הרבה זמן פנוי, האמת שבזמן הלימודים כמעט ולא יהיה לי (מדעי המחשב).

פה אתה עוזר לאנשים ממש על המקום, להבדיל מהרבה תפקידים בצה"ל, שאתה לא תמיד רואה ישירות את התרומה שלך.

אם חימשת איזה מטוס למשל, אתה לא יודע באמת לאן הטיל הגיע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה הולך על זה כנס בתור נהג אמבולנס או משהו מעניין יותר ממע"ר.

תכלס אתה צריך לעבור קורס של 60 שעות בכדי להכנס כמע"ר (מגיש עזרה ראשונה).

מחבר שמתנדב בזה אני יכול להגיד כמו קודמי, שזה סיוט.

הוא כל היום בזה, כל החיים בזה, זה החיים שלו.

אם אתה כבר רוצה להתנדב לך למקומות עם תנאים יותר טובים. ולא חסר...

יש לך את כל המוסדות של ילדי עם פיגור ונכות שמחשפים מתנדבים בנרות (שנתיים היתי במקום כזה וזה דווקא נחמד).

או שתיהיה מניאק כנס משמר אזרחי ותהנה מ-5% הנחה בדלק (ככה תרויח על הדרך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר מיליון מקומות טובים שאתה יכול להתנדב וגם בתחום המחשבים.

מספיק אתה כותב בגוגול התנדבות תוך שניות תמצא משהו שקרוב לביתך.

אתה לא אמור לרדוף אחרי ארגון בשביל להתנדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה הולך על זה כנס בתור נהג אמבולנס או משהו מעניין יותר ממע"ר.

או שתיהיה מניאק כנס משמר אזרחי ותהנה מ-5% הנחה בדלק (ככה תרויח על הדרך)

התנדבתי במשטרה בתקופת התיכון, דווקא היה נחמד, לא הייתי מנייק חחח אם אתה מתכוון למשטרת תנועה.

הייתי יותר בסריקות אוטובוסים ובאבטחת אירועים.

האמת שחשבתי לחזור לאבטחת אירועים, אם לא ילך עם מד"א..

לא חסר מיליון מקומות טובים שאתה יכול להתנדב וגם בתחום המחשבים.

מספיק אתה כותב בגוגול התנדבות תוך שניות תמצא משהו שקרוב לביתך.

אתה לא אמור לרדוף אחרי ארגון בשביל להתנדב.

רוב מקומות ההתנדבות (תקן אותי אם אני טועה) זה התנדבות פרונטלית מול אנשים לאורך כל שעות ההתנדבות, ואני לא כלכך בטוח שאני אסתדר עם זה.

למשל, תמיד הייתה לי בעיה לעבוד בשירות לקוחות טלפוני, איפה שהלקוח חופר לך את השכל עד שיוצא נפט, אני לא בטוח עד כמה אני אסתדר במקומות כאלה.

מד"א ומשמר אזרחי למשל, הם מקומות בסגנון קצת אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשקול משמר אזרחי, יש חוסר אדיר בלובשי מדים במקומות רווי אלימות.

חסרים גם מתנדבים עם ילדים טעוני טיפוח (סובלים מבעיות התפתחותיות שונות או מרקע סוצואקונומי קשה).

לעומת זאת התרומה שלך כמע"ר במד"א לא תהיה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשקול משמר אזרחי, יש חוסר אדיר בלובשי מדים במקומות רווי אלימות.

חסרים גם מתנדבים עם ילדים טעוני טיפוח (סובלים מבעיות התפתחותיות שונות או מרקע סוצואקונומי קשה).

לעומת זאת התרומה שלך כמע"ר במד"א לא תהיה גדולה.

ואיך אני בדיוק אתרום כשחבורה של 5 ערסים תעמוד מולי? אני לא ממש בריון. אם אפשר לירות להם בברכיים, בכיף ;D

למה לדעתך התרומה במד"א היא יחסית קטנה? תמיד יש אנשים שזקוקים לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה אתם לא יודעים שמי שלא לומד באוזניים, ילמד ברגליים ומלבד זאת מה שהוא רוצה זה מבורך ?

2. תנו לו להתנדב FTW. יש לכם קשרים? תעזרו!

מה החפירה הלא רלוונטית הזאת בניסיון "להזהיר אותו מניצול" ? אפשר לחשוב הוא הולך להתנדב בתא של בני סלע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בהנחה שתעבור את הקורס הבסיסי של 60 שעות התפקיד שלך באמבולנס יהיה קטן

60 שעות זה לנוער עד 18, כבר רשמתי שאני בן 22.

אני צריך קורס חובשים.

1. מה אתם לא יודעים שמי שלא לומד באוזניים, ילמד ברגליים ומלבד זאת מה שהוא רוצה זה מבורך ?

2. תנו לו להתנדב FTW. יש לכם קשרים? תעזרו!

מה החפירה הלא רלוונטית הזאת בניסיון "להזהיר אותו מניצול" ? אפשר לחשוב הוא הולך להתנדב בתא של בני סלע

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...