בקשר לממיר DTT - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לממיר DTT

Joli

Recommended Posts

שיתוף זה שמישהו מסויים משתף את הערוצים שיש לו(בד'כ אלה ערוצים שעולים כסף),למישהו אחר שהוא שם לו איזה קובץ בממיר ופשוט ככה הוא רואה,זה בעצם תחליף לכרטיס שתוקעים בממירים מהסוג שנתתי לך.(שכל כרטיס עולה לפחות 500 דולר,שיתוף עולה בד'כ סביב ה400 שקל ומקבלים המון חבילות),אני אישית משתמש בזה לספורט שאני רואה,מקבל אלג'זירה ספורט+SKY SPORT ITALI,המון כדורגל לא כמו שיש פה בארץ שמשדרים רק את המרכזי.

(הסבר קצת מסובך ולא מדויק,תחפש באינטרט מה זה אם זה כל כך מעניין אותך,וכן אפשר גם לעשות את זה בממירים של יס,אבל אם תתפס זה לא חוקי).

כמובן שהחלטה שלך,בהצלחה.

וד'א,אתה יכול להיות עם הממיר הזה ולשים עליו צלחת של YES,תוכל בכיף לקלוט את עמוס.

אתה יכול לספר עוד? הנושא מעניין אותי. אני חולם לזורק את YES מכל המדרגות. איך עובד הסיפור? איזה ערוצים אני אקבל מחיבור לעמוס? מה זה הכרטיס הזה? כל כך הרבה דברים אני לא מבין ולא מצאתי אתר אחד נורמלי ברשת שמסביר. כנ"ל לגבי הפורום הלווינים הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול למצוא שמה הרבה חומר,פשוט תלך למדור מאמרים שזה למטה איפה שמדור מכירה.

הנה קח לך הסבר מפורט מה זה שיתוף ואיך זה עובד בעצם.

http://www.sat-israel.com/Forums/index.php?showtopic=10746

שמה מדובר על הממיר שנתתי,הוא זול בגלל שזה סיני ולא גרמני,בארץ נמכיר בסביב ה550~,בDX נמכר בחצי מהמחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מקפיץ את הנושא, אבל איך אני מחבר את הממיר לטלויזיה?

יש לי בטלויזיה את החיבור של האנטנה, ומקדימה שתי חיבורים צבעוניים אחד של קול ואחד של , זה יספיק?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...