בדרך למוסך או שהעסק מתחמם (12 ספניות קרב בדרך לים האדום) ? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדרך למוסך או שהעסק מתחמם (12 ספניות קרב בדרך לים האדום) ?

LazyCat

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Yoav.G תודה רבה, מחר אני אסע לקח ערכת אבכ.

הפילים היו הראשונים לברוח לפני שהאדמה רועדת/צונאמי מתקרב...

זה לא חתולים שמרגישים את זה ראשונים? או ציפורים... לא זוכר בדיוק. תביא לפחות ביסוס :P

בכל אופן אובמה כולה משלם מס שפתיים. יקרה לו מדי על מנת לאבד אותה. התמיכה שלו בקרב הציבור המוסלמי ירדה בחצי (וזה המון), ככה שאין לו כבר מה לחפש שם. אם תשימו לב, לפני שבוע הוא הגביר על דעת עצמו את הסנקציות על איראן ומשך גם את בריטניה, קנדה, צרפת וגרמניה להגברת סנקציות, כולל מעצר אנשי-עסקים שהיו בקשרים עם ארגוני טרור או חברות שתומכות בייצור אמל"חים לסוריה/לבנון/איראן.

הלובי היהודי, החשיבות האסטרטגית, המחוייבות הלאומית ומכונת הלחימה הישראלית, כל אלו מבטיחים שברגעי משבר אובמה יעמוד לצידנו. בינתיים הוא היה מאוד פייר איתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי סומך על הפיל, בייחוד שזה פיל שסירסו אותו.

מי סירס אותו?

להפך, ארה"ב רק חיזק את עוצמתו לאחרונה, כמו שהוא עושה מאז ומעולם. הסימולטורים של הלוחמים אמיתיים יותר, הנשק מתקדם יותר והמשמעת חזקה מתמיד.

הפיל לא מסורס, לפיל יש זין שיכול למחוץ פילים אחרים בשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי סירס אותו?

להפך, ארה"ב רק חיזק את עוצמתו לאחרונה, כמו שהוא עושה מאז ומעולם. הסימולטורים של הלוחמים אמיתיים יותר, הנשק מתקדם יותר והמשמעת חזקה מתמיד.

הפיל לא מסורס, לפיל יש זין שיכול למחוץ פילים אחרים בשניה.

הפיל אולי לא מסורס פיזית ,אבל הוא מיתבייש להישתמש בזין הזה ,לכן זה לא משנה אם יש לו או אין לו ,תכלס הוא מסורס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיל אולי לא מסורס פיזית ,אבל הוא מיתבייש להישתמש בזין הזה ,לכן זה לא משנה אם יש לו או אין לו ,תכלס הוא מסורס .

ועל סמך מה אתה קובע את זה, אם עוד לא ראית את ארה"ב בקונפליקט מזויין מאז כניסת אובמה לממשל?

הם עדיין קורעים את התחת באפגניסטן ועיראק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל סמך מה אתה קובע את זה, אם עוד לא ראית את ארה"ב בקונפליקט מזויין מאז כניסת אובמה לממשל?

הם עדיין קורעים את התחת באפגניסטן ועיראק.

צוברים ניסיון קרבי לפני האקט האמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...