בדרך למוסך או שהעסק מתחמם (12 ספניות קרב בדרך לים האדום) ? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדרך למוסך או שהעסק מתחמם (12 ספניות קרב בדרך לים האדום) ?

LazyCat

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו גם ב- Ynet...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3909707,00.html

אז מה היה לנו... 3 צוללות מצויידות בנשק גרעיני מול חופי איראן, 12 אוניות קרב בדרך לים האדום, לוין ריגול חדש, ובסיס חיל אויר ישראקאי בסעודיה.

אין, כבר אי אפשר לשמור על דממת אלחוט. כבר לא קיים כזה מושג - גורם ההפתעה.

אני מתבאס מהעובדה שאטרך עכשיו ללכת להורי לפנות את המקלט (הוא הפך למחסן אחרי מלחמת המפרץ), אבל בהחלט בציפייה לצו 8 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה נשמע רע והכל ,אבל אם הידיעות האלו אמיתיות אני נורא מתרגש (כי תכלס אם כל זה יתאסלם למלחמה נגד כל המדינות הערביות באזור ,המלחמה הזו תהיה do or die ,ואז או שנמות או שנהפוך להיות מעצמה אמיתית במזרח התיכון :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה לא מלמדים את אזרחיי המדינה מה לעשות במצבים כאלה -כנראה עם הטילים שיש היום הסלוטייפ שנדביק על החלון ימס .

כי תכלס אם כל זה יתאסלם למלחמה נגד כל המדינות הערביות באזור

תגיד לי כבשה אחת נגד 70 זאבים- יש לה סיכוי? תחשוב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף לסיכום שישנם על פי דיווחים (מסוף מאי) 3 צוללות ישראליות עם נשק גרעיני (לטענת המפרסמים) מול חופי איראן.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1171213.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3895997,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה נשמע רע והכל ,אבל אם הידיעות האלו אמיתיות אני נורא מתרגש (כי תכלס אם כל זה יתאסלם למלחמה נגד כל המדינות הערביות באזור ,המלחמה הזו תהיה do or die ,ואז או שנמות או שנהפוך להיות מעצמה אמיתית במזרח התיכון :) )

יתאסלם.... יסלים :P

רוני אתה טועה, לבנון מדינה חלשה, סוריה בעלת בינוני לכל היותר, טורקיה בעלת ציוד מיושן, מצריים גם כן לא משהו, ירדן.... ניתן לצפות שהיא לא תפעל נגדנו, היא ביחסים טובים איתנו. עיראק כבר לא חלק במערכה (ארה"ב נמצאת שם ואין להם נורמאלי, לא יכולים להגן על עצמם ואין להם ריבונות ממשית אז בטח שלא ישלחו ללחום בארץ זרה). כוחות איראניים שיהיו בדרך לכאן יקטלו בשניות ע"י צה"ל וצבא ארה"ב, פשוט כי יש להם דרך מאוד ארוכה לעבור ללא מחסה רציני. אז איראן תישאר במגננה, חוץ מהאפשרות של טילים בליסטיים.

אתה טועה שוב בכך שאתה מאמין שאיראן תפעיל גרעיני (שאין לה, אגב, והודות לצה"ל גם לסוריה אין). גם אם היה לה, היא לא תפעיל אחד שכזה, כי זה אומר לספוג עשרה טילים גרעיניים מישראל.

אל תאמינו לאף דיווח על צוללות, זה מידע חשאי מדי מכדי להתגלות מחוץ להכרזות הרשמיות. אין לנו מושג מי המקור של הסאנדיי טיימס, ובינתיים גם דיווחים אחרים יש לקחת בעירבון מוגבל. לא בטוח עוד שניקלע לקונפליקט.[br]פורסם בתאריך: 23.06.2010 בשעה 19:53:58

מישהו יודע לאן אפשר לבוא ולקבל מסכת אב"כ?

תודה מראש ערן.

פיקוד העורף מחלק בימים אלו מסכות, ואתה יכול לברר איפה מחלקים אותן בהתאם לעיר בה אתה מתגורר באתר פיקוד העורף:

http://www.oref.org.il/1001-he/PAKAR.aspx

ניתן להזמין אחת בדואר בעלות סימלית. אל תדאג, לא תתחיל מלחמה בלי שהעורף מצוייד בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה לא מלמדים את אזרחיי המדינה מה לעשות במצבים כאלה -כנראה עם הטילים שיש היום הסלוטייפ שנדביק על החלון ימס .

תגיד לי כבשה אחת נגד 70 זאבים- יש לה סיכוי? תחשוב טוב.

תאמת זה נראה יותר כמו אריה אחד מול 4 צבועים , לפעמים הצבועים זוכים בטרף לפעמים האריה

נחייה (בע"ה) ונראה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני לא מדבר רק על מדינות סביבנו.. אלא כל תומכי איראן וזה מכניס למשל גם את קוריאה,יש פועלי קריעין באיראן שהם רוסים -אם נפגע בהם אממ..

בכל אופן כוונתי למלחמת עולם שלוש ,האם יש סיכוי לכבשה נגד שבעים זאבים?

אגב צבא טורקיה מאוד מתקדם, ומצריים גם.

מספיק רק שליחת טילים מכל המדינות שיהיו נגדנו - היא כבשה מבחינת גודלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב של מלחמת עולם -תתפלא שכן.

בגלל שהיה לי זמן פנוי , אני אכתוב עכשיו במדוייק.

70 זאבים נגד כבשה אחת יש לה סיכוי? תחשבו על כבשה [ולא על ישראל].

נו מ ימצא איך לכבשה יש סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב של מלחמת עולם -תתפלא שכן.

בגלל שהיה לי חוסר זמן פנוי אני אכתובעכשיו במדוייק.

70 זאבים נגד כבשה אחת יש לה סיכוי? תחשבו על כבשה [ולא על ישראל].

נו מ ייעלה על זה... שיש לה סיכוי...

אבל הכבשה לא לבד. יש לידה פיל, שיכול לרמוס את כל הזאבים באיזור. והכבשה היא בכלל ארנולד שוורצנגר מכוסה בפרווה (אל תשאלו אותי למה, ברגע שאני רואה דבר כזה בחיים האמיתיים אני דופק GET TO THE CHOPPA!!!!!!!).

במילים אחרות, לא חלשה, היא לפחות שוות-כוח לכל מדינה אחרת בעלת איום מיידי עלינו (ארצות המזרח התיכון). יש לצידנו את ארה"ב, שהכוח הצבאי שלה עצום. קוריאה היא לא בעיה, שום דבר צפון-קוריאני לא עבד בשלושים השנים האחרונות, ואין סיבה שזה ישתנה עכשיו. היא סתם ילד קטן עם מקל שבטוח שהוא מאפיונר סוג א'.

ואל תדאגו, במקרה של מלחמה גרעינית - לא ישאר כלום מהעולם. לא כבשה, לא זאבים, לא פילים, לא חתולים, לא שאוורמה... כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...