מה המעבד הכי חזק שאני יכול להרשות לעצמי מבלי להחליף לוח אם? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המעבד הכי חזק שאני יכול להרשות לעצמי מבלי להחליף לוח אם?

eladcohen100

Recommended Posts

שלום אנשים..

אני סטודנט לעיצוב גרפי שנה שניה ואני מתעסק הרבה עם תוכנות גרפיקה כמו פוטושופ אילוסטרייטור וכד'..

ככה שאני צריך מעבד חזק.

אני עובד תחת מערכת הפעלה win7.

המחשב הנוכחי נקנה לפני כארבע שנים והוא מתחיל לתת איתותים שהוא עשה את שלו והוא רוצה להשתדרג.

חשבתי להחליף כרגע רק את המעבד אבל אני לא כ"כ מבין בדברים האלה, אני יודע שיש לוחות אם שתומכים במעבדים מסויימים

ובמהירויות מסויימות ואני לא רוצה לקנות מעבד שלוח האם לא תומך בו או שחלק המפרט יצור התנגשויות איתו(מהירות זיכרון יכולה להתנגש עם מהירות מעבד?)

-תקציב הוא עד 1000 ש"ח, ושוב רק למעבד, בעדיפות לאינטל. לא מעוניין להחליף לוח אם או כל דבר אחר..

אז תודה מראש לכל העוזרים ולמבינים בתחום..

כרגע המפרט שלי הוא כזה:

מעבד : אינטל קונרו E6300 dual core

זיכרון: 4GB GOLD DDR2 667 OCZ

כרטיס מסך: 4870 ATI RADEON

ספק כח: EZCOOL 500W 12CM FAN

לוח אם: MSI P35 NEO 7.1 GLAN

אני מצרף קישור לאתר של החברה שמציג את המפרט של הלוח אם:

http://us.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=1&prod_no=1215

השאר נראה לי קצת פחות רלוונטי :

דיסק קשיח: MB 16 WD 750GB SATA 2

כרטיס קול: CREATIVE(EXTREME FIDELITY) XFI GAMER

מסך: W2286L

אז מה אתם אומרים, מה המעבד הכי חזק שאני יכול להרשות לעצמי בהתאם לנתונים של המחשב שלי עכשיו?

אלפי תודות לכל העוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקישור שהבאת של מפרט הלוח יש לך "CPU Support".. תוכל לראות איזה מעבד נתמך מאיזו גרסת .

כן, זה אומר שחלק מהמעבדים שם עלולים לדרוש עדכון (תלוי בגרסה הנוכחית מן הסתם).

אישית הייתי מחפש יד שנייה, מרובע כמו Q6000/Q8000/Q9000.. אם אתה בעניין של יד שנייה ותמצא אז תוכל להתייעץ איתנו כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות המהירות..

-אני מעדיף לקנות חדש דנדש..

אגב, העדכון הזה שציינת ,מאיפה אני מוריד אותו, מהאתר של המעבד החדש או מהאתר של MSI?

ושוב, האם האינטל Q9400 הוא הטוב ביותר שאני יכול לקחת, מה לגבי הספק, המעבד דורש ספק חזק יותר או אחרים?

סליחה על החפירה ותודה על הסבלנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא יכול למכור רכיבים נוכחיים ועם הכסף של המכירה יחד עם התקציב למעבד החדש הוא יכול לקנות משהו הרבה יותר עדיף, הן מבחינת לוח שמאפשר שדרוג, הן מבחינת מעבד חזק יותר.. והן מבחינת לוח שבו הרבה יותר פונקציות/חיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא יכול למכור רכיבים נוכחיים ועם הכסף של המכירה יחד עם התקציב למעבד החדש הוא יכול לקנות משהו הרבה יותר עדיף, הן מבחינת לוח שמאפשר שדרוג, הן מבחינת מעבד חזק יותר.. והן מבחינת לוח שבו הרבה יותר פונקציות/חיבורים.

השאלה אם מישהו בכלל יקנה אם המחשב הזה. להגיד שאפשר למכור זה נחמד, השאלה אם זה מעשי. אני בספק אם הוא יוכל לקחת על השילוש הזה יותר מ 500 שקל. מאחר ורק לוח חדש יעלה לפחות מחיר כזה, אני לא חושב שזה באמת ישים.

אם הוא יכול למצות את הכסף שהוא הוציא בעבר, ולקבל מחשב שבסופו של דבר יהיה חזק ביותר ויענה על כל הצרכים שלו, אני לא רואה שום סיבה לא לעשות את זה.

המחשב שלו, עם מעבד C2D חדש וחזק, יהיה טוב מאוד וענה על כל צרכיו היום-יומיים, גם אם הפלטפורמה שלו היא תיאורטית "מיושנת".

פותח הדיון: הייתי ממליץ לך לקחת Q8400 ובהפרש התקציב לשפר את ספק הכוח שלך.

אם אתה מעוניין להישאר עם הספק הנוכחי, אתה יכול לקחת Q9400, ויהיה לך אחלה מחשב.

לפני השידרוג, אני ממליץ לבצע הליך של עדכון ביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יקנו? תמיד קונים, השאלה באיזה מחיר.

נניח שהוא ימכור ב-350, יש לוחות AM3 ב-350.

בכל מקרה, זה הכל אולי והאם.. האופציה שאתה מציג היא טובה מאוד ואולי עדיפה. נמתין שפותח הת'רד יעדכן ונראה לאן זה ממשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן..

הרבה זמן לא נכנסתי וראיתי שהגבתם אז תודה..

אני אחזור על מה שאמרתי ..לא הייתי מעוניין להחליף שום דבר חוץ מהמעבד מפאת התקציב(עד 1000 ש"ח ).

יש לי עוד שנתיים של לימודים שבהם אני אתעסק בפוטושופ אילוסטרייטור ועוד כהנה וכהנה..

הזמנתי לפני כמה רגעים Q9500 .

הבנתי שיש לי במחשב הנוכחי המון רכיבים יקרים שאני אצטרך להחליף אם אעבור לפלטפורמה חדשה יותר.

מה גם שהתקציב לא איפשר..

מקווה שהקניה תשתלם.

בעוד שנתיים אני מאמין שאלך על מחשב חדש לגמרי, בינתיים אשרוד עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...