אחרית הימים!!! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרית הימים!!!

אורח BrkV

Recommended Posts

כל פעם שאני מגיב [גם דברים אחרים] חייבים להכניס אותי לזה.

טוב , אתה צוחק עלינו עם כל "ההומור" שלך , ואם לא יש מקום פנוי בגהה.

צוחק עליכם-הדתיים,תגיד לי אוסף של אנשים שמתפללים לכלום,ולכלום הזה אין אפילו לא נביא ולא נעליים שמקשר בינו לבין מאמיניו אז האלוהים שלך הוא אחד משלושה אפשרויות:

1.הוא לא קיים

2.קיים אבל לא שם זין עליך

3.זה לא היה אלוהים ,כוונה לתקופה התנכית אלא בני אדם שחזרו מן העתיד להזהיר אותנו ועשו זאת לאבותנו על ידי מעשים שנראו להם ככשפים(מסע בזמן)[br]פורסם בתאריך: 17.06.2010 בשעה 01:06:21

כל פעם שאני מגיב [גם דברים אחרים] חייבים להכניס אותי לזה.

טוב , אתה צוחק עלינו עם כל "ההומור" שלך , ואם לא יש מקום פנוי בגהה.

הנך אתאיסט בשקל, כל השאלות שלך ברמה של גן, ואף אינם שאלות כי הן כלל לא מדייקות מהמקורות, אז לפני שאתה קורא למישהו טיפש, תבדוק את עצמך,או שאתה רוצה שאני אראה לך את זה -אם קשה לך.

מי אתה שככה תזלזל באחרים?

אני לא מזלזל בך ,אני סולד מאנשים שלא מעיזים לקרוא תיגר על המערכת ומקבלים אותה כמו שהיא ללא אפשרות או רצון לחקור.

איזה טעם יש לקיום שלך אם אין לך מעט סקרנות ופיקפוק לגבי אמונותיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה בכלל לא מכיר אותי, מי אמר לך שלא בדקתי? אני בכלל נולדתי בבית חילוני.

חמודי תעלה את הטענות, לא מספיק לכתוב , הוא לא קיים, אתם דפוקים וכו'..

רואים את הרמה הירודה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח הדגדגן של טלי פחימה

אתמול היה לי חלום שטלי קיבלה במתנה וויברטור, בצבעים של דגל פלסטין. אבל בגלל הסגר על עזה אי אפשר היה להשיג ... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כתבתי עוד בהודעה הקודמת.

חמודי תעלה את הטענות, לא מספיק לכותב , הוא לא קיים, אתם דפוקים וכו'..

איזה טענות,יש לך הוכחות לקיום של האלוהים שלך שאתה מדבר עליו יום וליל??

איפה ההוכחה ולא התנ"ך פרי יצרו של האדם אינו הוכחה תן לי אותות ומופתים כדי שאני יאמין בכול ליבי באלוהיך!!

אפילו את זה אין לך אז שב בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתחיל דיון בצורה תרבותי, רק שזה לא נראה מהצד שלך, והנך כבר סגור בדעתך.

רק הפסק לרדת על בני-אדם בגלל סוג אמונתם.

למרות שאתה תגרום לי בסוף להוציא אותך קטן ליד כולם כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל לא מכיר אותי, מי אמר לך שלא בדקתי? אני בכלל נולדתי בבית חילוני.

חמודי תעלה את הטענות, לא מספיק לכתוב , הוא לא קיים, אתם דפוקים וכו'..

רואים את הרמה הירודה שלך.

טוב שאתה חילוני,כי עמוק בליבך אתה יודע יפה מאוד שאתה לא שונה מן עובדי האלילים שהיו לפני יותר מ2000 שנה,הדת של אל אחד זו גם תופעה חולפת בקרוב מאוד.

המשעשע פה זה שאני מהמר שיום הדין הבא עלינו לרע או בשמו גוג ומגוג זה יהיה היום שבו בני האדם יעשו דין עם עצמם יבינו לאן הפנאטיות של הדת הביא אותם.

כי לא תיהיה אחרית הימים אחרי יום הדין אלא רק חרא ושואה וזה יגרום לאנשים להתפקח מאשליות שמוכרים להם אנשי הדת![br]פורסם בתאריך: 17.06.2010 בשעה 01:15:55

אפשר להתחיל דיון בצורה תרבותי, רק שזה לא נראה מהצד שלך, והנך כבר סגור בדעתך.

רק הפסק לרדת על בני-אדם בגלל סוג אמונתם.

למרות שאתה תגרום לי בסוף להוציא אותך קטן ליד כולם כאן.

יאללה תוציא אותי קטן,איפה ההוכחות שלך??

חובת ההוכחה עליך! ולא עלי כאני לא מאמין באלוהים בין אם הוא קיים או לא!

ועוד משהוא זה שאתה מאיים עלי(איזה פחד) מראה שאין לך הוכחה ואין לך ראיות ממשיות שיתמכו באמונותיך!

האיום הזה מראה שאתה פעל מהבטן ולא מהשכל ונלחצת כאשר קלטת שאני מפקפק בך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כתבתי שתעלה את רמת הטענות שלך, שתיהיה טענה ולא קביעה של משהו -אז אפשר בכלל להגיב.

אני די בטוח שאתאיסטים היותר בוגרים כאן -יודעים את הרמה הירודה שלך, חבל אתה רק מבייש.

אתה ביקשת, אז מה אתה רוצה להתחיל על מציאות הבורא? [אם כבר אשלח בדת ואמונה]

אני לא עושה את זה בגלל דיון מעמיק ,לדעתי זה לא יקרה, או לשנות דעה -גם לא יקרה, אלא לפחות להוריד ממך את הזילזול הזה וחוסר ידע שאתה מצטט "ממקורות."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כתבתי שתעלה את רמת הטענות שלך, שתיהיה טענה ולא קביעה של משהו -אז אפשר בכלל להגיב.

אני די בטוח שהאתאיסטאים היותר בוגרים כאן -יודעכים את הרמה הירודה שלך, חבל אתה רק מבייש.

תגיד אתה עושה צחוק,אני רוצה הוכחה לנכונות הקיומית של אלוהיך טענה ברמה גבוהה יותר מזו לא תמצא

?

הנה שאלה מעמיקה? למה לאלוהים שלך יש כול כך הרבה מאפיינים אנושיים,למרות שהוא לא אנושי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה הוכחה אתה מחפש, לראות אותו איאפשר ,ניסים גם אני לא יכול לספק :silly:, אבל דברים פילוסופים לוגים אני יכול.

אז אתה רוצה להתחיל עם השאלה הזאת?" הנה שאלה מעמיקה? למה לאלוהים שלך יש כול כך הרבה מאפיינים אנושיים,למרות שהוא לא אנושי?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה הוכחה אתה מחפש, לראות אותו איאפשר ,ניסים גם אני לא יכול לספק :silly:, אבל דברים פילוסופים לוגים אני יכול.

הנה שאלה מעמיקה? למה לאלוהים שלך יש כול כך הרבה מאפיינים אנושיים,למרות שהוא לא אנושי?

כןןןןןןןןןןןןןןן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזאב, אשר חיקה את קולה של הסבתא, ביקש מכיפה אדומה להתקרב למיטה, ואז התנהל בין כיפה אדומה לזאב הדיאלוג המפורסם:

"סבתא, למה זה אזנייך ארוכות כל-כך?" - "כדי לשמוע אותך טוב יותר, יקירתי" ענה הזאב.

"ולמה עינייך גדולות כל-כך?" - "כדי לראות אותך טוב יותר, יקירתי".

"ולמה פיך גדול כל-כך ושינייך חדות כל-כך?" - "כדי לטרוף אותך!" ענה הזאב, זינק ובלע את כיפה אדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BrkV

אוקי, אז מחר אני אשלח בדת-ואמונה בגלל השעה עכשיו.

אתה נולדת בבית אתאיסטי? כי כך לי זה נראה מכתיבתך, וידוע לי שאדם שבחר לעצמו להחיות בדרך הזו, הוא קצת יותר בקיא בשאלות כאלה פשוטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BrkV

אוקי, אז מחר אני אשלח בדת-ואמונה בגלל השעה עכשיו.

אתה נולדת בבית אתאיסטי? כי כך לי זה נראה מכתיבתך, וידוע לי שאדם שבחר לעצמו להחיות בדרך הזו, הוא קצת יותר בקיא בשאלות כאלה פשוטות.

לא נולדתי בכוכב קריפטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ככה נשמעים חברה שנולדים לבתים כאלה, זה סוג הזילזול, והבקיאות.

מדוע לא להיות אדם ישר, חוקר בודק לא מזלזל באחר, כל- כך קשה?

לילה -טוב . מחר נמשיך .. שאני אשלח בדת-ואמונה.

רק שתדע שאני חורג מעצמי, אני בדרך כלל ישר מפסיק להתדיין שאני רואה שהאדם הו ארק מזלזל בשני, אבל אמרתי ננסה איתך -לפחות רק שתכיר את המקורות ביותר דיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ככה נשמעים חברה שנולדים לבתים כאלה, זה סוג הזילזול, והבקיאות.

מדוע לא להיות אדם ישר, חוקר בודק לא מזלזל באחר, כל- כך קשה?

לילה -טוב . מחר נמשיך .. שאני אשלח בדת-ואמונה.

לא יודע על מה את מדבר,מה המקום שאני נולדתי בה.בכוכב קריפטון בכלל לא האמנו באלוהים,כבנו השני של קאל אל,אתה אדוני פרמיטיבי יבוא יום וגם אתה תבין שאין אלוהים.

לילה טוב לך בן אנוש מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...