אחרית הימים!!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרית הימים!!!

אורח BrkV

Recommended Posts

אני מאמין שיש לי מחוייבות ואחריות לעם שנולדתי לתוכו,לאחי לאחיותי ולאבות אבותיי.גם אם הם עושים שטויות.ואם העם הזה מאמין בדברים מסויימים אז אני צריך להסתכל על הדברים האלה בכובד ראש מסויים גם אם אני לא מאמין בהם.אני אוהב את העם הזה ואת הארץ הזאת,את ההיסטוריה שלו,את השיגיו,ואת כל הדברים שהוא מייצג.

אני כן מאמין באלוהים אבל האלוהים שלי שונה בתכלית מהאלוהים ה"רגיל"(שלא נגלוש כאן לדיון אחר)

יותר מזה אתה צריך להיות יתר ספציפי..

סורי ג'וני בוי.

אתה לא יכול להיות חלק מהעם.

רק רוני מייצג את עם ורק רוני מחליט מי יהודי ומי לא.

ואם רוני אומר שאתה לא בפנים אז אתה לא בפנים.

יאללה צא בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מאמין שיש לי מחוייבות ואחריות לעם שנולדתי לתוכו,לאחי לאחיותי ולאבות אבותיי.גם אם הם עושים שטויות.ואם העם הזה מאמין בדברים מסויימים אז אני צריך להסתכל על הדברים האלה בכובד ראש מסויים גם אם אני לא מאמין בהם.אני אוהב את העם הזה ואת הארץ הזאת,את ההיסטוריה שלו,את השיגיו,ואת כל הדברים שהוא מייצג.

אני כן מאמין באלוהים אבל האלוהים שלי שונה בתכלית מהאלוהים ה"רגיל"(שלא נגלוש כאן לדיון אחר)

יותר מזה אתה צריך להיות יתר ספציפי..

:xyxthumbs:

אהבתי את גישתך ואכפתיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אדום זה אמריקה?לא הבנתי

תשאל את ררוונניי הוא קבע את זה.[br]פורסם בתאריך: 15.06.2010 בשעה 20:32:34

מה עם 2?!

היי כל עוד אחרית הימים תבוא אחרי ש-Duke Nukem Forever יצא לשוק, אנחנו בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הִנֵּה יוֹם-בָּא, לַיהוָה; וְחֻלַּק שְׁלָלֵךְ, בְּקִרְבֵּךְ. ב וְאָסַפְתִּי אֶת-כָּל-הַגּוֹיִם אֶל-יְרוּשָׁלִַם, לַמִּלְחָמָה, וְנִלְכְּדָה הָעִיר וְנָשַׁסּוּ הַבָּתִּים, וְהַנָּשִׁים תשגלנה (תִּשָּׁכַבְנָה); וְיָצָא חֲצִי הָעִיר, בַּגּוֹלָה, וְיֶתֶר הָעָם, לֹא יִכָּרֵת מִן-הָעִיר. ג וְיָצָא יְהוָה, וְנִלְחַם בַּגּוֹיִם הָהֵם, כְּיוֹם הִלָּחֲמוֹ, בְּיוֹם קְרָב. ד וְעָמְדוּ רַגְלָיו בַּיּוֹם-הַהוּא עַל-הַר הַזֵּיתִים אֲשֶׁר עַל-פְּנֵי יְרוּשָׁלִַם, מִקֶּדֶם, וְנִבְקַע הַר הַזֵּיתִים מֵחֶצְיוֹ מִזְרָחָה וָיָמָּה, גֵּיא גְּדוֹלָה מְאֹד; וּמָשׁ חֲצִי הָהָר צָפוֹנָה, וְחֶצְיוֹ-נֶגְבָּה. ה וְנַסְתֶּם גֵּיא-הָרַי, כִּי-יַגִּיעַ גֵּי-הָרִים אֶל-אָצַל, וְנַסְתֶּם כַּאֲשֶׁר נַסְתֶּם מִפְּנֵי הָרַעַשׁ, בִּימֵי עֻזִּיָּה מֶלֶךְ-יְהוּדָה; וּבָא יְהוָה אֱלֹהַי, כָּל-קְדֹשִׁים עִמָּךְ. ו וְהָיָה, בַּיּוֹם הַהוּא; לֹא-יִהְיֶה אוֹר, יְקָרוֹת יקפאון (וְקִפָּאוֹן). ז וְהָיָה יוֹם-אֶחָד, הוּא יִוָּדַע לַיהוָה--לֹא-יוֹם וְלֹא-לָיְלָה; וְהָיָה לְעֵת-עֶרֶב, יִהְיֶה-אוֹר. ח וְהָיָה בַּיּוֹם הַהוּא, יֵצְאוּ מַיִם-חַיִּים מִירוּשָׁלִַם, חֶצְיָם אֶל-הַיָּם הַקַּדְמוֹנִי, וְחֶצְיָם אֶל-הַיָּם הָאַחֲרוֹן: בַּקַּיִץ וּבָחֹרֶף, יִהְיֶה. ט וְהָיָה יְהוָה לְמֶלֶךְ, עַל-כָּל-הָאָרֶץ; בַּיּוֹם הַהוּא, יִהְיֶה יְהוָה אֶחָד--וּשְׁמוֹ אֶחָד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני מחכה בקוצר רוח לנובמבר 2010, לראות אם התחזית של בבה ונגה בנוגע למלחמת עולם שלישית גרעינית בנובמבר 2010 תתגשם.

קודם כולהדיון הזה לא ספאם,זו פשוט תחושה אישית שלי קשה לגבי המצב המדיני שלנו,ובכך שכמו בנבואות אכן העולם הולך נגדנו לאט לאט.

כמו כן מאוד מרגיזה אותי אוזלת היד של המדינה נגד האיום הרקטי,הממשלה הזו כאילו מחכה לכך שיכתשו את המדינה ולא עושה דבר כדי למנוע זאת.

אנחנו בתור עם יכולים לעשות דבר אחד הפגנות סוערות של מאות אלפים נגד הגישה הרופסת נגד אויבנו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ואני מדבר על הפגנות ענק ולא אלף איש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו פשוט ניתן לת'רד הזה לגווע?

ז"א, לא נגיב יותר? נפסיק להאכיל אותו?

מה כואב לך???

זה נושא מפחיד מידי בשבילך,אתה מפחד שמא אני ישכנע כאן חברים לחזור בתשובה.

הסר דאגך מלבך,אני חילוני ואפילו אתאיסט אבל מה שקורה במדינה הזו באמת יביא עלינו את יום הדין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כואב לך???

זה נושא מפחיד מידי בשבילך,אתה מפחד שמא אני ישכנע כאן חברים לחזור בתשובה.

הסר דאגך מלבך,אני חילוני ואפילו אתאיסט אבל מה שקורה במדינה הזו באמת יביא עלינו את יום הדין!

אני מבטיח לך בכל היקר לי שאם אתה מוצא את הפיתרון ליום הדין בתנ"ך - קרי התפללות ועשיית מצוות 24/7 (ולא זה לא ביטוי, לפי התנ"ך אתה באמת צריך ללמוד תורה לקיים מצוות ולהתפלל כל זמן שאתה לא ישן/אוכל/בשירותים) - הסוף שלך יבוא הרבה יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבטיח לך בכל היקר לי שאם אתה מוצא את הפיתרון ליום הדין בתנ"ך - קרי התפללות ועשיית מצוות 24/7 (ולא זה לא ביטוי, לפי התנ"ך אתה באמת צריך ללמוד תורה לקיים מצוות ולהתפלל כל זמן שאתה לא ישן/אוכל/בשירותים) - הסוף שלך יבוא הרבה יותר מהר.

אני חילוני אני חילוני תקרא מה שכתוב !!

זה שאתה עיוור ולא רואה שאנחנו לקראת מלחמת עולם זה אחד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מה יש לך לצפות מאדם ש"בקיא" בחומר.

אין חיוב ללמוד ולהתפלל כל פעם שיש לך זמן פנוי, נאמר קבעת עיתים לתורה , יש לקבוע זמן קבוע ביום ללמוד [זה יכול להיות גם שעה אחת ] , להתפלל יש חיוב רק שלוש פעמיים ביום - שחרית,מנחה,ערבית .

כל זה מדובר על חיוב.. מי שרוצה להרבות .. ירבה...

עריכה:

לגבי הודעה הבאה.

אני מזהיר מהבחור הזה -הוא סלפן ושקרן גדול מאוד.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.2980

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...