אחרית הימים!!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרית הימים!!!

אורח BrkV

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כתיבתו לא נשמעת טוב ,אך יש נבואה של אחרית- הימים על ידי מלחמת גוג על ידי הנביא יחזקאל ,הזוהר ועוד..- ושם יש פרטים על מלכות אדום נגד פרס שקשורה לארץ ובראשה ירושלים... כו' וכו'..

עריכה:

אין שום קשר למאה יום ברגע שימלוך נשיא שחור באדום.

אפשר לראות מקור -זוהר פרשת וארא דף ל"ב עמוד א .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדום זה מדינות נוצריות,ישמעאל מדינות מוסלמיות.

הנביאים וחכמי התורה מביאים את הרקע, אף אחד לא כתב אמריקה אלא אדום, אך לפי המצב כיום אמריקה שנכללת בתוך אדום זה מה שהכי נראה לנכון.

ראה למטה יותר את דברי הזוהר על מה שדובר כאן -מתחיל בצבע אדום.

http://hashem1.net/index.php?p=40&sn=%D7%96%D7%95%D7%94%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%A8%D7%90%D7%A2%D7%9D%D7%A4%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%91%D7%A6%D7%A8%D7%99.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי התורה איאפשר להשמיד את היהודי, אך כן להכות אותו.

כל היהודים ערבים זה לזה, שבאה צרה על העם אז כולם נפגעים ..[כולם באותה סירה ,ברגע שמישהו עושה חור -כולם טובעים ]

מי אמר לך שאתה עצמך תישאר חי במלחמה שכזאת?

בעיקרון יש כמה סגולות להינצל על פי חז"ל.

אמרו חז"ל שכל העושה אותם ינצל מחבלי משיח וזה לשונם: "שאלו תלמידיו את רבי אלעזר מה יעשה אדם וינצל מחבלו של משיח יעסוק בתורה ובגמילות חסדים". כמו כן כדאי לשמור על אכילת שלשה סעודות בשבת שבזכות סעודה שלישית ניצלים מחבלי המשיח כמאמר חז"ל במסכת שבת [כמובן שלקיום סגולה זאת צריך קודם לשמור שבת כהלכתה].

וכך תקנו להגיד לפני סעודה שלישית: לְשֵׁם יִחוּד קוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא וּשְׁכִינְתֵּיהּ, בִּדְחִילוּ וּרְחִימוּ, וּרְחִימוּ וּדְחִילוּ, בְּיִחוּדָא שְׁלִים בְּשֵׁם כָּל יִשְׂרָאֵל. הִנֵּה אָנוֹכִי בָּא לְקַיֵּם מִצְוַת סְעֻדָּה שְׁלִישִׁית שֶׁל שַׁבָּת, וְהִיא כְּנֶגֶד יַעֲקֹב אָב שֶׁל שִׁבְעִים נֶפֶשׁ, וּבִזְכוּתוֹ נִנָּצֵל מִמִּלְחֶמֶת גּוֹג וּמָגוֹג, וִיקֻיַּם בָּנוּ מִקְרָא שֶׁכָּתוּב: וְהַאֲכַלְתִּיךָ נַחֲלַת יַעֲקֹב אָבִיךָ, נַחֲלָה בְּלִי מֵצָרִים. וּבְכֵן בְּכֹחַ סְגֻלַּת שָׁלֹשׁ סְעֻדּוֹת אֵלּוּ יְתֻקַּן פְּגָמֵינוּ בִּסְעֻדּוֹת הָרְשׁוּת וּמַאֲכָלוֹת אֲסוּרוֹת. וִיהִי נוֹעַם אֲדֹנָי אֱלֹהֵינוּ עָלֵינוּ. וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ כּוֹנְנָה עָלֵינוּ. וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ כּוֹנְנֵהוּ:

מלחמת אחרית- הימים הרמב"ם פוסק שנבואות פורענות לא בהכרח יתקיימו,כי הכל תלוי במעשי היהודים, אך לפי המצב כיום זה לא נראה כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר הגדול של החיים,ההיסטוריה,ושל העם הזה אני אלא פירור קטן בלתי משמעותי,אם אני לא אשרוד את המלחמה דיינו,האדם הוא עולם ומלאו וחלק מאלוהים זה נכון, אבל אני אלא אורח זמני שבא לפה ל80-70 שנה (אני לא יודע על כמה אני "חתמתי בבקו"ם").שבא והולך כמו כל אותם האנשים "הפשוטים" שהיו לפני.מה שחשוב הוא הקולקטיב של העם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שיש לי מחוייבות ואחריות לעם שנולדתי לתוכו,לאחי לאחיותי ולאבות אבותיי.גם אם הם עושים שטויות.ואם העם הזה מאמין בדברים מסויימים אז אני צריך להסתכל על הדברים האלה בכובד ראש מסויים גם אם אני לא מאמין בהם.אני אוהב את העם הזה ואת הארץ הזאת,את ההיסטוריה שלו,את השיגיו,ואת כל הדברים שהוא מייצג.

אני כן מאמין באלוהים אבל האלוהים שלי שונה בתכלית מהאלוהים ה"רגיל"(שלא נגלוש כאן לדיון אחר)

יותר מזה אתה צריך להיות יתר ספציפי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...