האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010 - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010

omrij

Recommended Posts

לאייפון החדש יש חסרונות, לכל טלפון יש

אבל יש סוג של עליהום על המכשיר שזה כבר מוגזם

"האייפון 4 נשבר אחרי 3-4 נפילות"

אתה חושב שטלפונים אחרים עמידים יותר?

"המצלמה הקדמית שלו לשיחות וידאו עובדת רק עם WIFI"

בת'רד על שאר טלפוני ההיי אנד שהיו פה מישהו התלונן שאין לHD2/נקסוס/דיזייר וכו' מצלמה קדמית?

מישהו בכלל משתמש בפיצ'ר הזה?

"הוא לא משתמש במסך מסוג SAMOLED"

וכך גם שאר הסמרטפונים בעולם מלבד הI9000 כרגע, ועדיין המסך שלו טוב לפחות (ובד"כ יותר) ממסכים של שאר הסמרטפונים בשוק

יש עוד נושאים כמו הכתמים הצהובים (שנעלמים אחרי יום יומיים להבדיל ממכשירים אחרים שסובלים עד היום מגוון ורוד במסך)

קליטה בעייתית (לא נתנו להם אפילו דקת חסד להוציא עדכון למודם, להזכירך גוגל פשוט ניפנפו אנשים שהיתה להם בעיה, עד היום הם לא פתרון אותה בנקסוס אז הם פשוט הוציאו דגם חדש וזה כמובן קיים במספיק דגמים אחרים של מכשירים)

אז כן, יש בו מספיק פאקים, אבל ככה המצב בכל טלפון היי אנד אחר בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

OMRIJ, אני לא חושב שצריך להתרגש מכל משפט מיותר של כל ילד כאן בפורום.

האייפון החדש הוא קפיצת מדרגה בשוק הפלאפונים ומיישר קו עם מכשירי HIGH END.

זה שהוא לא מתאים לכל אחד ואחרים שמעדיפים אנדרויד זה סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה פאנבוי?

לא, אין לי העדפה מיוחדת, דווקא המכשיר שאני הכי נהנה ממנו כרגע הוא הנוקיה E72... ובהחלט שקלתי להחליף את ה- HD2 באייפון 4 טרם השקתו (התרשמתי מאוד מהנתונים על הנייר).

אני פשוט לאחרונה נתקל יותר מידי באנשים (לאו דווקא עומרי) שמוצאים תירוץ והצדקה עיוורת לכל פשלה של חברה כלשהיא במקרה זה עם האייפון.

אני אומנם נהנה מה- HD2 שברשותי, אך יש לי גיליון שלם של תלונות לגביו, שחלקם הצלחתי לפתור ע"י ביזבוז זמן רב רק בהתעסקות איתו (לא שאני לא נהנה גם מהתעסקות...).

OMRIJ, אני לא חושב שצריך להתרגש מכל משפט מיותר של כל ילד כאן בפורום.

האייפון החדש הוא קפיצת מדרגה בשוק הפלאפונים ומיישר קו עם מכשירי HIGH END.

זה שהוא לא מתאים לכל אחד ואחרים שמעדיפים אנדרויד זה סיפור אחר.

דווקא את עומרי ואת דבריו אני מכבד מאוד (ומסכים עם רובם), אך תגובתך הנמוכה אומרת עליך הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד נושאים כמו הכתמים הצהובים (שנעלמים אחרי יום יומיים להבדיל ממכשירים אחרים שסובלים עד היום מגוון ורוד במסך)

קליטה בעייתית (לא נתנו להם אפילו דקת חסד להוציא עדכון למודם, להזכירך גוגל פשוט ניפנפו אנשים שהיתה להם בעיה, עד היום הם לא פתרון אותה בנקסוס אז הם פשוט הוציאו דגם חדש וזה כמובן קיים במספיק דגמים אחרים של מכשירים)

אז כן, יש בו מספיק פאקים, אבל ככה המצב בכל טלפון היי אנד אחר בשוק

לא נתקלתי בבעיה הזו ב HD2, אני עדיין מנסה וזה לא מוריד מהקליטה.

אגב, לא שמו פה מצלמת , אבל לפחות במכשירים שהם כן, הם לא מגבילים אותה בצורה דבילית ל WIFI.

בכל מקרה זה עניין שולי אף אחד לא מתעסק עם מצלמת , הדבר היחיד שהיתי עושה עם זה היא להסתכל דרך המראה והמצלמה עם ה HD הראשון כשהיתי מגלח את הראש כדי למצוא פאקים בתספורת, ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא את עומרי ואת דבריו אני מכבד מאוד (ומסכים עם רובם), אך תגובתך הנמוכה אומרת עליך הרבה...

לא התכוונתי אליך, אז אל תסחף.

למי שמעוניין, ביקורת PHONEARENA

http://www.phonearena.com/htmls/Apple-iPhone-4-Review-review-r_2463.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מעולם לא היה לי , אבל יהיה לי, וראיתי מספיק סרטונים וביקורות של ישומים כאלה ואחרים, ולהגיד שהפירסונלזציה של האנדרואיד מסתכמת רק בזה שיש ווידג'ית שנותן לך לראות מה מזג האוויר זאת פשוט בורות :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה עדכנית מאפל לבעיית הקליטה:

We have discovered the cause of this dramatic drop in bars, and it is both simple and surprising.

Upon investigation, we were stunned to find that the formula we use to calculate how many bars of signal strength to display is totally wrong. Our formula, in many instances, mistakenly displays 2 more bars than it should for a given signal strength. For example, we sometimes display 4 bars when we should be displaying as few as 2 bars. Users observing a drop of several bars when they grip their iPhone in a certain way are most likely in an area with very weak signal strength, but they don't know it because we are erroneously displaying 4 or 5 bars. Their big drop in bars is because their high bars were never real in the first place.

To fix this, we are adopting AT&T's recently recommended formula for calculating how many bars to display for a given signal strength. The real signal strength remains the same, but the iPhone's bars will report it far more accurately, providing users a much better indication of the reception they will get in a given area. We are also making bars 1, 2 and 3 a bit taller so they will be easier to see.

We will issue a free software update within a few weeks that incorporates the corrected formula. Since this mistake has been present since the original iPhone, this software update will also be available for the iPhone 3GS and iPhone 3G.

We have gone back to our labs and retested everything, and the results are the same-- the iPhone 4's wireless performance is the best we have ever shipped. For the vast majority of users who have not been troubled by this issue, this software update will only make your bars more accurate. For those who have had concerns, we apologize for any anxiety we may have caused.

As a reminder, if you are not fully satisfied, you can return your undamaged iPhone to any Retail Store or the online Store within 30 days of purchase for a full refund.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יותר מפגר-

העובדה שהם טוענים שהמצב הוא כמו שמילפורד הרגע כתב, או הנקודה שבה הם מפספסים את העובדה שאם באמצע שיחה אתה נוגע באיזור הבעייתי- או שאיכות הסאונד נדפקת או שהשיחה פשוט מתנתקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה קיימת במקומות עם קליטה חלשה, במקומות עם קליטה נורמלית אין בעיה לא משנה איך מחזיקים את הטלפון

But – and it’s a big BUT - we had no dropped calls because of this, nor any voice quality issues in areas of full strength signal.

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4-review-490p6.php

בקיצור, לקוחות AT&T ימשיכו לסבול, בארץ כנראה לא תהיה לזה יותר מדי השפעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הארץ זה "בקטנה". אני חייב להגיד שלמרות שאנחנו דפוקים בהמון תחומים, יש פה כיסוי סלולרי לקליטה מלאה או כמעט מלאה בכל חור.

בארה"ב ואירופה- יש איזורים עם כיסוי יותר טוב, יש איזורים עם כיסוי פחות טוב. לא כולם מקבלים קליטה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי נכון..

גם מה ש*Scorn* אמר מעליי וגם מה שמילפורד אמר.. האייפון 4 או יותר מדויק המערכת הפעלה החדשה, מציגה יותר ברים של קליטה לעומת הקודמת שזה יראה כאילו באמת שיפרו את הקליטה במכשירים ובעצם לא עשו כלום. בגלל זה שאנשים השוו בין ה3GS על 3.1.3 והאייפון 4 בגרסא 4 ראו שיש כביכול קליטה יותר גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...