מתי אמור לצאת הדור הבא של האייפון? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי אמור לצאת הדור הבא של האייפון?

tgen

Recommended Posts

איזה מגבלות? מי צריך את זה בכלל? חיפשו בנרות כל חיסרון קטן וניפחו אותו מעבר לכל פרופורציה. אייפון לא מסתכרן עם Calendar. טרגדיה. אני לא אוכל לישון בלילה.

האמת שלי זה טרגדיה אני חי על Calendar, בכ"מ כבר ממזמן שהוא מסתנכרן יופי עם הiPhone, לי אישית הוא מסתנכרן יופי לiPod touch, כמו שאמרו כאן קודם חצי מהרשימה כבר לא נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה מגבלות? מי צריך את זה בכלל? חיפשו בנרות כל חיסרון קטן וניפחו אותו מעבר לכל פרופורציה. טרגדיה. אני לא אוכל לישון בלילה.

1. No . Yes, it has connectivity but only for headsets. That means you can't transfer pictures, files, etc, as you can on almost all other enabled phones.

5. No custom ringtones, unless you pay for them. Really, no other way (without hacking).

מה עם שני אלה ?

זה חמור מאוד.

הפתעה הפתעה, גם באנדרואיד 2.1 אין TETHERING דרך WIFI אלא אם אתה פורץ את המכשיר

ואם אתה כבר פורץ אז גם באייפון זה אפשרי

בסמסונג I9000 (וגם בHD2) כתוב במפורש שישWI-FI .

נראה לך הגיוני שצריך לפרוץ כדי לקבל FEATURE רשמי שמוצהר ע"י היצרן ?

וגם אם ניתן לפרוץ לIPHONE ולעשות בזה שימוש מסוים, לא בטוח שזה עובד חלק כמו שצריך.

כבר שמעתי מאנשים שזה לא תמיד עובד כמו שצריך.

אבל יש לך נפח גדול מובנה, כזה שאתה עדיין לא יכול להשיג במכשירים של (לך תשיג כרטיס 32 ג'יגה)

בפועל, שולחים קבצים דרך BT (כן, אני יודע שצריך לפרוץ את האייפון בשביל זה) ולא מתחילים לשחק עם כרטיסי זכרון

וודאי שאפשר להשיג 32GB .

וכמו שאמרתי אתה יכול להחזיק יותר מאחד עליך תמיד במחזיק מפתחות.

וכדי להעביר בBT צריך שלמכשיר השני קודם כל יהיה BT ואז גם צריך שהוא יתמוך בזה או יפרצו אותו.

זה ממש לא פרקטי להגיד לאנשים אני יכול להעביר לך אבל צריך לפרוץ לך את המכשיר.

לא תודה.

אם אתה לא מבין כמה זה חמור כנראה שאתה רגיל לאכול חרא והטעם של זה כבר לא כל כך נורא בעניך, אם קצת דמיון יש לזה טעם של שוקולד. :kopfpatsch:

שוב, בפועל מעט מאוד משתמשים בזה

אני משתמש כבד בטלפון, ושום טלפון חכם לא מחזיק לי יותר מיום

אז אני פשוט מטעין אותו כל לילה, אין ל י נוספת בנקסוס ולא היה לי בשום טלפון חכם אחר שהיה לי.

אז לך זה מספיק.

יש אנשים שזה לא מספיק להם לפעמים, וכל צרכן נבון היה רוצה את האופציה להחליף בטריה, אפילו רק בשביל האופציה להטעין בזמן שימוש בלי להיות כבול לשקע.

אני לא רואה סיבה לקנות משהו שחסרים בו דברים שאני רוצה כשיש אופציה טובה יותר באותו מחיר או יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, רואים שאין לך מושג על מה אתה מדבר

באנדרואיד לא פרוץ יש wifi tethering רק מגירסה 2.2

תשאל כל מי שיש לו נקסוס/דזייר

זה עובד מצויין במכשירים פרוצים (גם באנדרואיד וגם באייפון, עם כל הכבוד לאנשים ששמעת מהם)

בקשר לרינגטונים, לא צריך לפרוץ כלום ולא צריך לקנות מאפל

צריך קובץ בפורמט AAC ולשנות לו את הסיומת לM4R ולסנכרן עם אייטיונס

בקשר למחיר, אתה קצת לא בכיוון (למעשה כל התרד הזה אתה לא ממש בכיוון)

כרטיס 32GB MICROSDHC עולה בסביבות ה200 דולר

למה אתה לא לוקח את זה במחיר? הרי באייפון אתה מקבל נפח של 32GB (בדור הנוכחי וכנראה יותר בדור הבא)

לסיכום (כי אין לי ממש כח לטחון נושא שנטחן)

אין לי ספק שלאייפון יש מספיק חסרונות וכן, סטיב ג'ובס הוא שמוק והמדיניות הסגורה של אפל היא בזיון

זה עדיין סמארטפון מצויין שעושה את העבודה (יש תחומים שהוא פחות טוב מאנדרואיד ויש תחומים שהוא יותר טוב)

אתה מצליח איכשהו לראות רק חסרונות באייפון ורק יתרונות באנדרואיד? אשריך

בתור מישהו שיש לו את שני המכשירים (3GS ונקסוס) אני יכול להגיד לך בוואות שזה לא שחור ולבן כמו שאתה מציין

(וזה בלי להתייחס לעובדה שחלק גדול מהחסרונות שמנית לאייפון כבר לא קיימים לפחות שנה וחלקן לא היו קיימות מעולם)

בסופו של יום? בשביל ליהנות באמת ממכשיר אנדרואיד/אייפון אתה כנראה תצטרך לפרוץ אותו (אפילו אם זה רק התמיכה הגרועה בעברית באנדרואיד)

ואם אתה משווה מכשיר פרוץ מול מכשיר פרוץ, כל החסרונות של האייפון שכתבת לא רלוונטיים (מלבד כמובן הסוללה שלא ניתן להחליף וכרטיס הזכרון) שאולי לך זה ממש מפריע אבל רוב האנשים לא מסתובבים עם כמה סוללות ואין להם מטען שולחני בבית בכלל, ובטח שלא מסתובבים עם כרטיסי זכרון במחזיק מפתחות.

אגב, כתבו פה מוקדם יותר על כך שהמרקט של גוגל יעבור תוך רבעון את זה של אפל, יכול מאוד להיות שזה יקרה

אבל כמות הזבל שיש שם תופסת חלק נכבד ביותר, כשיהיה לך מכשיר תראה בעצמך כמה שטויות יש שם

ׁ(שלמשל אלפים -בלי להגזים "מהתוכנות" זה בעצם SOUNDBOARDS ו THEMES או איזה FACTS מגוחך)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=635400

גם באפסטור יש מספיק זבל, אבל הרבה פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה בוא נסכם.

באנדרויד 2.2 לא צריך לפרוץ כלום כדי לקבל routing או להעביר קבצים לאחרים ולא צריך לשנות ולסנכרן כדי להשתמש בmp3 כרינגטונים.

בקשר למחיר אני כן בכיוון כי 16+כרטיס 16 ב40 דולר יוצא 32GB רק שיש גם אופציה לשים יותר ולהחליף כרטיסים חופשי.

אני לא רואה רק חסרונות בIPHONE אבל אני רואה שהוא פחות טוב בכל מיני בחינות, והוא הולך בכיוון לא טוב.

ולגבי העתיד של אנדרויד ואייפון OS אפשר לראות איך האנדרויד כבר עכשיו חזק מספיק וכמו שזה נראה הוא יגדל להיות המוביל בשוק גם בתכנים וגם בכמות המשתמשים.

אפל נהנו מתקופת חסד בגלל שהם יצאו ראשונים עם הקונספט, אבל בגלל הנטיה שלהם להגביל ולשלוט הם מאבדים עסקים ולקוחות.

אנשים לא אוהבים שמגבילים אותם, וחברות לא אוהבות את הדרישות העסקיות של מהם.

אפל תמצא את עצמה מהר מאוד שוב בשולי התחום, ותישאר חברה שיודעת להתחיל משהו טוב ואז לסיים בשוליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעריץ של , המוצר היחיד של החברה שיש ברשותי זה אייפוד טאץ' שקיבלתי חדש במחיר מאד נמוך, אבל להגיד שאפל ימצאו את עצמם בשוליים זו שטות. בתקופת שאייפודים היו רלוונטים שמעתי את אותה הטענה. חברות צריכות להפסיק לנסות לפתח את ה-iPod/iPad/iPhone Killer הבאה. זו מלחמה אבודה מראש. מתחרות צריכות לפתח אלטרנטיבה איכותית לפלח שוק שאינו מעוניין במוצרים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור להיות מוכרז בארה"ב ביום שני

תוך שבוע הוא בטח יהיה שם בחנויות

כחודש-חודשיים אח"כ צפוי בארץ

התמחור שלו צפוי להיות דומה ל3gs כיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור להיות מוכרז בארה"ב ביום שני

תוך שבוע הוא בטח יהיה שם בחנויות

כחודש-חודשיים אח"כ צפוי בארץ

התמחור שלו צפוי להיות דומה ל3gs כיום

האייפון יוכרז רשמית מחר (7/6/10) או ב14/7/10 .

הוא צפוי לצאת למכירה בצורה מיידית(שלא כמו האייפונים הקודמים).

אגב בקשר למחיר של האייפון כיום (3gs) הוא עולה 97 דולר!!!!!! (בהיתחייבות לשנתיים כמובן).

בקשר לאייפון- אז רשמית האייפון כבר מזמן לא הסמארטפון הכי טוב שיש. תבקרו ב(http://reviews.cnet.com/best-smartphones/?tag=rb_content;contentNav) כניראה האתר הכי טוב בעולם לסיקור גאדג'טים.

יש את הHTC Droid Incred שפשוט מכשיר מדהים!!

וללא שום ספק מעפיל על האייפון וכל השטויות של האפליקציות, האיטיות, הI tunes.

וכמו שהזכירו פה מערכת הפעלה של שהולכת ומתפתחת בקצב מדהים בשילוב של הHTC Sense.

ודבר אחרון...אם כבר מדברים על המכשיר המתקדם בעולם אז אומנם לא שמעתי על הסמסונג החדש שאתם מדברים אבל הHTC Evo 4G הוא ללא ספק הפלפון המתקדם בעולם, עם יציאת וצילום hd, מסך מרהיב וכמובן המכשיר הראשון שתומך בדור ה4G(על קצה המזלג: העברת נתונים ואינטרנט בקצב של 4מגה לשנייה.) את השאר תיקראו בעצמכם. (ולא, 4G לא תומך בדור החדש הוא רק ניקרא ככה כי זה האייפון ה4 במיספר).

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש!! עכשיו אני יכול לגמור את החבילת גלישה בשניה ורבע.

תודה על האתר אני עובר עליו עכשיו...

רשת ה4g עוד לא פרוסה בארה"ב, אז אאל תידאג יש לנו הרבה זמן =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודבר אחרון...אם כבר מדברים על המכשיר המתקדם בעולם אז אומנם לא שמעתי על הסמסונג החדש שאתם מדברים אבל הHTC Evo 4G הוא ללא ספק הפלפון המתקדם בעולם, עם יציאת וצילום hd, מסך מרהיב וכמובן המכשיר הראשון שתומך בדור ה4G(על קצה המזלג: העברת נתונים ואינטרנט בקצב של 4מגה לשנייה.) את השאר תיקראו בעצמכם. (ולא, 4G לא תומך בדור החדש הוא רק ניקרא ככה כי זה האייפון ה4 במיספר).

:xyxthumbs:

אתה מתכוון WIMAX?

כי אם כן כבר יש עוד מכשיר שתומך בזה מבית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...